Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Kelimelerinizi Daha Dikkatli Seçiyorsunuz Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2023, Pazar

Aşk 90%
Para 80%
Sağlık 100%

Beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Hata yapmamanın yollarını aramanız gerekiyor. Olumsuzlukların son bulmasını sağlamanız gerekmekte.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Problemlerin son bulması için elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kontrollü olmanız gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Etrafınızdaki insanların sizinle aynı görüşte olmasını arzu edeceksiniz. Çevresel koşullara çok fazla takılı kalıyorsunuz. İçinde bulunduğunuz durumlar değişim gösterecek olsa da üstesinden geleceksiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız takdirde her şeyin istediğiniz gibi olma ihtimali var.

5 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün Yengeç burcu için huzurlu bir gün olabilir. İçsel dünyanızı derinlemesine keşfetmeye ve duygusal dengeyi sağlamaya odaklanabilirsiniz. İletişim becerilerinizdeki güçlü yanları kullanarak, çevrenizle daha yapıcı ve uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için sanatsal aktivitelere yönelebilir ve ruhunuza iyi gelen şeylerle zaman geçirebilirsiniz. Enerjinizi dengede tutmak için spor veya meditasyon gibi rahatlama yöntemlerini deneyebilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Açık sözlü olmanız bazen çevrenizdekileri kırabilir. Her düşündüğünüzü söylemektense kelimelerinizi daha özenli seçmeniz gerekebilir. Çocuğu olan Yengeç burcuysanız, çocuğunuzun olumsuz alışkanlıkları olan kişilerle arkadaşlık yaptığını öğreniyorsunuz. Çocuğunuza ani tepkiler vermek yerine yapıcı konuşmalar yapmayı tercih edebilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Duygusal konular gündeminizde olabilir. Dozunu bildiğinizde tepkilerinizin haklılığı anlaşılabilir. Hırsınız iyi günler yaşamanıza, iyi hislerle içinizi doldurmanıza engel oluyorsa kendinize ve partnerinize zaman tanımalısınız.

5 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Maddi konularda çok şey yapmak isteyebilirsiniz. Elinizdeki kaynakları daha iyi kullanmaya bakmalısınız. Anlık harcamalar yüzünden dikkatli olmalısınız.

5 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde öfkenizi kontrol etmeli, meditasyona yönelmeli, maneviyatınızla uyum içerisinde olmalısınız. Bu haliniz sizi verimsiz hissettirebilir.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Canını sıkan şeyler hakkında değişiklik yapmak için daha cesur adımlar atmalısın. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirirken daha istekli olmak sana sürekli fayda sağlayacak. Yeniliklere açık olmaya devam etmek senin için iyi olacak.

5 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün etrafınızı dünyaya sizden farklı bir bakış açısıyla bakan insanlarla kuşatmaya çalışın. Karşılaştığınız insanlar sizinle aynı şekilde hisseden ve düşünen ve işleri sizin yaptığınız gibi yapan insanlarsa, yeni bir şeyi nasıl öğreneceksiniz? Sürtüşme sadece çatışmaya değil, büyük bir aydınlanmaya da neden olabilir, o yüzden bundan korkmayın. Arada bir biraz tartışma yaratmak iyidir. Bugün yakın arkadaşlar, sevgili veya çocuklar sessiz, melankolik bir ruh hali içinde görünebilirler. Buna neden olacak bir şey yapıp yapmadığınızı merak edebilirsiniz ancak muhtemelen bunun sizinle pek ilgisi yoktur. Sorumluluklar siz de dahil olmak üzere herkese yük olabilir. Tek çözüm devreye girmek vebitirici olmaktır!

5 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün kararsız olmamalısın. Tatmin olmak istiyorsan, lütfen bugüne kadar verdiğin kararları bir daha düşün. Mutlu sona ulaşıyorsun sonunda. Karmanın yanması ve eksik olanın tamamlanması mucizevi bir şekilde sana geliyor. Karmanın yanması demek, eskiden yaşadığın olayların aynısını tekrardan yaşamayacaksın demektir. Bir durum da umut ettiğin gibi sonuçlanıyor ve evren seni kucaklıyor bugün.

5 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinde sakinleştirici bir etkiniz olacak. İş arkadaşlarınız sizden tavsiye ve öneriler almak için yanınıza gelecek ve bu, özgüveninizi ve kendinize inancınızı destekleyecek! Her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Sevdiklerinizle tam bir uyum içinde çok eğleneceksiniz. Fiziksel kondisyonunuz neredeyse mükemmel düzeyde, ancak biraz daha eğlenceli faaliyetle daha da iyileştirilebilir. Bu, ilerideki hareketli günlere hazırlanmanın bir diğer yolu.

5 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Parasal kayıplar yaşadığınızda işinize küsmediğiniz gibi değer görmediğiniz durumlarda da hayata küsmemelisiniz. Hayatınızda yeniliklere yer açabilmek, bildiklerinizin ve sevdiklerinizin dışına çıkabilmek cesaret ister. Bugün bu cesarete sahip olduğunuzu görebilir ve bunu kullanmak için birtakım planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinize hakim olmaya başlayan temelsiz korkularınız, bugünlerde siz terk edecek. Sevgilinizle olan ilişkinizi, şu günlerde her zamankinden çok ön planda tutmanız büyük mutluluklara neden olabilir. Karlı projelerle karşılaşacağınız bir dönem. Kazancınız umduğunuzdan çok daha iyi olacak. Gerekenden fazla vericisiniz. Fakat güvenilir ve dengeli adımlar atmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Dengeli ve hesaplı bütçe yapmanızın yararını bugün göreceksiniz.

5 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 56' 42" R
Ay
Akrep
02° 03' 15" R
Merkür
Oğlak
07° 13' 54" R
Venüs
Akrep
05° 20' 34" R
Mars
Yay
10° 40' 59"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 41"
Satürn
Balık
01° 33' 38"
Uranüs
Boğa
20° 02' 57"
Neptün
Balık
24° 53' 25"
Plüton
Oğlak
28° 42' 24"
Chiron
Koç
15° 35' 53"
Lilith
Başak
07° 26' 47"
True Node
Koç
23° 40' 34"
Son Güncelleme : 09/12/2023 10:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>