Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Kötü Gidişata Dur Diyeceksiniz Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 80%

Duygusal olarak yoğunluk içine giriyorsunuz. Her türlü sorunun ve sıkıntının son bulabileceği bir gündesiniz. Etkin adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Beklemede kalmak çok daha iyi olabilir.

Mesleki olarak daha kontrollü olmaya çalışın. İçinde bulunduğunuz durumlar karmaşıklık gösterebilir. Çevresel koşullara uygun adımlar attığınız sürece her şey daha da iyiye gidecektir.

Finansal durumunuzla ilgili olarak biraz daha sabırlı olmalısınız. Hızlı hareket etmenin size sandığınızdan daha fazla zarar verme ihtimali var. Bilinçli olmanız gereken bir gün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi zaman zaman zorluklarla mücadele ederken bulacaksınız. Gerginliklerin tamamen geride kalması gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Stres yaratabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. Gerginliklerin önüne geçebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal olarak oldukça hassas olabilirsiniz. İnsanlar arasındaki enerjileri daha fazla hissetme eğilimi gösterebilirsiniz. Bu nedenle, çevrenizdeki kişilerin negatif enerjilerinden etkilenmemeye özen göstermelisiniz. Kendinizi korumak için sakin bir ortamda vakit geçirmek veya meditasyon yapmak faydalı olabilir. Ayrıca, duygusal olarak istikrarlı olmaya çalışın. Önemsiz problemleri büyütmek veya aşırı tepki vermek yerine, daha sakin ve anlayışlı bir tutum sergilemeye çalışın. Özellikleilişkilerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz, ancak sabırlı ve empatik bir şekilde hareket ederseniz, çözümler bulabilirsiniz. Enerjinizi doğru yönlendirerek, günün sonunda huzurlu bir şekilde hissedebilirsiniz.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi olan Yengeç burcuysanız, ilişkinizdeki kötü gidişatı değiştirmek için ipleri elinize almak isteyebilirsiniz. İlişkinizdeki sorunları çözmek için elinizden geleni yapacaksınız. Yakın zamanda farklı bir lokasyona taşınmak istiyorsanız, güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeteneklerine vakit ayırmak için güzel bir gün.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bulunduğunuz ortamlardan rahatsızlık duyduğunuzda burada kalmayı sürdürmemelisiniz. Yeni deneyimlere açık olmak size tehlike oluşturmaz. Ama bazen risk almak, diğer bütün tehlikeleri önleyebilir.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kişisel hassasiyetiniz olan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Bugün dostlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durun. İkili ilişkilerinizde çatışmalar olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendinizi ifade etmek için çaba sarf edebilirsiniz

3 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Taleplerinizin kabul edilmesi için bilinçli çaba göstermeniz gerekebilir. Anlayış bugün sizin için oldukça önemli bir noktada olmalı. Duygusal sürecinizi dengeleyin.

3 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Emeklerinin karşılığını alacağın zamanların geldiğini göreceksin. Harcadığın zamanın ve emeğin karşılığını aldığını görmek seni daha fazlası için çalışmaya teşvik edecek. Başarıya ulaştıkça kendini daha mutlu hissedeceksin.

4 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şimdi romantik bir ilişki, arkadaşlık ya da yaratıcı bir projeyle ilgili bir dönüm noktasına gelebilirsiniz sevgili Yengeç. Aynı zamanda kendi başınıza parlamak ya da işi ve takdiri paylaşmak arasında bir seçimle karşı karşıya kalabilirsiniz. Grup veya arkadaş faaliyetlerine gösterilen ilgi ile bireysel veya romantik ilişkiler arasında bir çatışma ortaya çıkarsa, cevap ılımlılık aramak olabilir. Hem kendi başınıza hem de bir grubun parçası olarak başarılı olma, büyüme ve gelişme arzunuz artık güçlü. Nitekim bir şeyden vazgeçilmesi gerekiyor ve bugün bunun ne olduğunu çok iyi görebilirsiniz. Kendiniz dahil herkesi ne kadar memnun etmek isteseniz de bazı şeylerden vazgeçmeniz gerekebilir.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinize zaman ayırmalı, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak işlere önem vermelisiniz. İşinizle ilgili atılımlar söz konusu. İlgili kişiler gündemde olacak. Ön yargılı olmamalısınız. Dostlarınızı ihmal ettiğinizin farkındasınız.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Fiziksel ve zihinsel açıdan kendinizi zinde ve tamamen huzurlu hissediyorsunuz. Yaptığınız işten keyif alıyorsunuz ve bu deneyimleri en yakınınızdaki kişilerle paylaşmak istiyorsunuz. Bu, etrafınızdakiler için oldukça cazip ve cesaret verici; eski ve yeni ilişkileri eşit derecede güçlendirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca size, kendinizden pek emin olmadığınız zamanlarda ihtiyacınız olan desteği de sunacak.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün maddi kaynaklar, para konularında beklenmedik gelişmeler ve harcamalar gündeme gelebilir. Akışa güvenin! İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygusal açıdan muhteşem bir gün yaşayabilirsiniz. Dikkatinizi açık tutun, ummadığınız bir anda romantik bir teklif gelebilir. İlgisini çok çektiğiniz birinin, sizi tanımasına imkan verin. İş hayatınızda yeni bir atılım yapacaksınız. Düşünceleriniz ve bunların kazandıracağı olgunluk sayesinde bakış açınız genişleyecek. Elde ettiğiniz yeni imkanlar arasında bağlantılar kurup akıllıca kararlar vereceksiniz. Bu kararı ve güveni sonuna kadar yaşayıp çizginizi belirleyin. Maddi konularda bazı kısıtlamalara gitmelisiniz

4 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 03' 58" R
Ay
Başak
04° 06' 50" R
Merkür
Oğlak
03° 13' 36" R
Venüs
Terazi
29° 40' 24" R
Mars
Yay
07° 12' 50" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 54"
Satürn
Balık
01° 17' 53"
Uranüs
Boğa
20° 13' 33"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 13"
Chiron
Koç
15° 41' 10"
Lilith
Başak
06° 54' 40"
True Node
Koç
23° 38' 26"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:10

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>