Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Kişisel Bakımınıza Önem Veriyorsunuz Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2023, Pazar

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki yaklaşımlarınızın her açıdan beğeni kazanma ihtimali var. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmalısınız. Hata yapmamanız gereken bir süreçtesiniz.

Mesleki olarak herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. İstediklerinize ulaşma şansınız bir hayli fazla. Sorumluluklarınıza uygun adımlar atmalısınız.

Maddiyatla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Gelir ve gider arasındaki karmaşadan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Suyun bulunduğu yerler ilginizi çekebilir, bugün rotanızı böyle bir yere çevirebilirsiniz. Sudan ilham alarak durgun olduğunuzda her şeyin ne kadar da açık ve net bir şekilde önünüze geleceğinizi anlamaya çalışın. Duygusal konularda, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz alanlarda kendi kendinizi manipüle ettiğinizi fark edebilirsiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün Yengeç burcu olarak, duygusal bir gün geçirebilirsiniz. İçsel dünyanızla ilgili konulara odaklanmak ve duygusal dengeyi korumak önemli olacak. Aynı zamanda, aile ve evle ilgili konular da ön plana çıkabilir. Yakın akrabalarınızla iletişim kurmak veya evde zaman geçirmek sizi mutlu edebilir. Kendinizi ifade etmek ve duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak için zaman ayırmak da bugün önemli olacaktır. İyi bir dinlenme ve doğal ortamlarda vakit geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber keyifli anlar yaşayabilir, duygusal bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Ancak, aşırı duyarlılık veya aşırı tepki verme eğilimi gösterebilirsiniz, bu durumlarda sakin ve anlayışlı olmayı hatırlatmanız önemlidir. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

12 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hayatın koşuşturmasından kendinize vakit ayırmadığınızı fark ediyorsunuz. Bugün kendinize yeni cilt bakım rutinleri oluşturabilirsiniz. Cildinizle uğraşmak sizi mutlu ediyor. Ayrılık kararı alan Yengeç burcuysanız, ilk başlarda üzülseniz de daha sonralarında bu kararın sizi daha olumlu etkilediğini anlayacaksınız.

12 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Parasal kayıplar yaşadığınızda işinize küsmediğiniz gibi değer görmediğiniz durumlarda da hayata küsmemelisiniz. Hayatınızda yeniliklere yer açabilmek, bildiklerinizin ve sevdiklerinizin dışına çıkabilmek cesaret ister. Bugün bu cesarete sahip olduğunuzu görebilir ve bunu kullanmak için birtakım planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde Ay iyice küçülmekte. Duygusal açıdan evde dominant olmak isteyebilirsiniz. Bu durum sizi daha fazla yorabilir.

12 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Karşı cinsle yapacağınız aktivitelerde hem eğlenebilir hem de güzel vakit geçirebilirsiniz. Maddi konularda gereksiz risk almaktan kaçınmalısınız.

12 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Her şeyi kontrol etmeye çalışmak hiçbir şeyi istediğin şekle sokamamaya sebep olabilir. Bugün kendine öncelikler belirleyip ona göre hareket etmen gerekecek. Zira bu şekilde adım atmak ileride sana daha rahat edeceğin bir manevra alanı sağlayabilir.

12 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hayatınızdaki insanlar şu anda güvenilmez olabilir ya da sosyal hayatınız bugün biraz inişli çıkışlı bir dönemden geçmiş gibi hissettirebilir sevgili Yengeç. Bunun yerine bir arkadaşlık ve karışık sinyaller gönderip alma konusunda kararsız olabilirsiniz. İnatçı ya da isyankar davranışlar artık güçlü bir olasılık; ister siz ister bir arkadaşınız kışkırtıcı olsun! Asi olmak yerine iddialı olmayı hedefleyin; bu şekilde, hayatınızı başkalarına tepki olarak yaşamak yerine, kendi şartlarınıza göre yaşarsınız. Ayrıca, çok ileri dönük bir karar vermekten kaçınmaya çalışın. Görebildiğiniz sınırların içinde kalmak en iyisi olacaktır.

12 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Toplumsal konulara yoğun bir derinlik geliyor. Enerjinizi, partnerinize yansıtacak ve onun sorunları ile yürekten ilgileneceksiniz. Yeni konular icat etmek yerine, uzun süredir konuşmadığınız sorunlarınızı yeniden ele alabilirsiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Enerji ve cesaret dolu; isteklerinize ulaşmak için daha iyi koşullar isteyemezdiniz. Ancak, çok ilginç görünen ve oldukça karmaşık ayrıntılar nedeniyle hedefinizden kolayca uzaklaşabilirsiniz. Olaylara akılcı ve duyarlı yaklaşmaya ve temel yönler üzerine odaklanmaya dikkat edin, o zaman başarı için çok beklemeniz gerekmeyecek.

12 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün aşk, tatil, eğlence veya hobilerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler gerçekleşebilir. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

12 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin sizden cevap beklediği bir konu var. Ama kafanız bozuk, kırıcı şeyler söylemeyi düşünüyorsunuz. Acele etmeyin, belki fikrinizi değiştirirsiniz. İş hayatının hayal ettiğiniz kalıpların içerisinde olmadığını ve çok büyük bir sabrın da olması gerektiğini anladınız. Ortaklarınızın baskısını kırılganlığa çevirmek yerine, ders alıp yön belirleyin. Kazanan siz olacaksınız. Kazancınızı arttırma girişimleriniz, yakında yüzünüzü güldürecek. Sağlık sorunu olan bir arkadaşınız özellikle sizin desteğinizi bekliyor

12 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 40' 48" R
Ay
Yengeç
23° 49' 35" R
Merkür
Yay
29° 28' 36" R
Venüs
Terazi
25° 45' 47" R
Mars
Yay
04° 48' 50" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 20"
Satürn
Balık
01° 08' 11"
Uranüs
Boğa
20° 21' 13"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 30"
Chiron
Koç
15° 45' 30"
Lilith
Başak
06° 32' 20"
True Node
Koç
23° 53' 19"
Son Güncelleme : 01/12/2023 07:00

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>