Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

13 Mayıs - 20 Mayıs

Başak Burcu

Başak ve yükselen Başaklar, sosyal çevreniz hareketli. Arkadaşlarla yapılacak planlar devrede olacak Pazartesi öğle saatlerine kadar ama sonrasında planlar değişebilir. Arkadaşlarınıza verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz ya da birkaç gün boyunca isteksiz olabilirsiniz. Diğer taraftan hızlı ani gelişmeler ve bilinç açılmaları eğitimle ilgili konularda, kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda karşınıza gelecek. Seyahatlerinizin çok hızlandığı bir dönem olabilir. Uzak yerlerden yabancı insanlar yapılacak olan işlerinizden yana şans ve fırsatlar karşınıza gelirken en fazla dalgalanmaları da bu alanda yaşayacaksınız. Hukuki konularda, ticari faaliyetlerde hızlı gelişmeler var. Eğitimciyseniz, öğrenciyseniz eğitim hayatınızda hızlı gelişmeler altında olacaksınız. Hem çok hızlı değişen şartların karşınıza geldiğini görebilirsiniz hem bir yandan da bu değişen şartların önünüze güzel fırsatlar açtığını da fark edebilirsiniz. Güzel ani hızlı beklenmedik olaylar yaşayacağız ama aynı zamanda buradaki o değişikliklere ayak uydurursanız önümüzde yeni kapılar da aralanacak. Boğa burcundaki bu değişimler sizin işinize yarayacak. Kendinizi güvensiz hissetseniz bile durum ve olayları çabuk toparlamasını bileceksiniz. Sevdiğiniz insanla durum ve olayları toparlayacağınız haftalardan bir tanesi. Bu toparlamayı gerçekleştirirken sevdiğiniz insanın akrabalarından destek görme potansiyeliniz de yüksek. Sevdiğiniz kişiyle seyahat planlarınızı devreye sokabilirsiniz haftanızı planlayabilirsiniz. Bu dönem konuştuğunuz konuların uzun soluklu olacağını ve bu konuştuklarınızın muhakkak yerine geleceğini de ekleyelim.

Merkür de Boğa burcuna geçiyor. 15 Mayıs’tan sonra öğrenmekten, dolaşmaktan, gezmekten keyif alacağınız bir dönem başlıyor. Gezerken karşınıza yeni fırsatlar geldiğinde ertelemeyin. Süreçte bazı şanssızlıklar olabilir. Tanımadığınız insanlarla kavga içerisine girmeyin bu hafta özellikle Cuma günü beraberyaptığınız insanların üzerinizde baskı kurduğunu da fark edebilirsiniz. Bu baskıya gelemeyecek ve bazı yönlerden şüphe mekanizmanızı çalıştırıyor olacaksınız bu da bazı fikir ayrılıklarını, anlaşmazlıkları karşınıza getirebilir. Hafta sonuna doğru çok para harcayacaksınız, üzerinizdeki stresi bununla atmayı isteyeceksiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
13 Mayıs - 20 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 29' 00" R
Ay
Oğlak
20° 44' 01" R
Merkür
Yengeç
12° 53' 57"
Venüs
Yengeç
07° 37' 37"
Mars
Boğa
10° 30' 36"
Jüpiter
İkizler
06° 33' 46"
Satürn
Balık
19° 23' 41"
Uranüs
Boğa
25° 21' 53"
Neptün
Balık
29° 54' 37"
Plüton
Kova
01° 32' 15"
Chiron
Koç
23° 03' 51"
Lilith
Başak
29° 20' 40"
True Node
Koç
11° 57' 27"
Son Güncelleme : 23/06/2024 14:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>