Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu

2018

Başak Burcu

7 Mart'ta Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart'a kadar bu burçta seyahat edecek. Başkalarına ait maddi kaynaklardan daha kolay yararlanabilecekken, ortaklaşa bir takım işleriniz varsa bu tarihe kadar geliriniz artabilir. Bankadan kredi çekmek için araştırma yapabilirsiniz. Paranızı sağlıkla ilgili konular, güzelleşmek, estetik gibi konulara harcarken ilişkiler alanında bencillikten doğan krizlerle uğraşmanız gerekebilir. 16 Nisan'da 28 derece Koç burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay, banka hesapları, muhasebe konuları, borçlar, primler, ödemeler, krediler, başkalarının maddi kaynaklarıyla ilgili konular üzerinde etkin olacak. Bu hafta bankanızda, kredi kartınızda, hesaplarınızda beklenmedik bir takım minik sorunlar meydana gelebilir. 7 Ağustos'ta Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak ve 9 Eylül'e kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs'ün Terazi burcuna geçişiyle birlikte kazancınız artacak ama diğer taraftan paranızı moda, kıyafet, tekstil, giyim ve güzelleşmek adına harcayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara güzel hediyeler vereceğiniz bir dönem başlıyor. Size mutluluk ve keyif verecek konular için para harcamaya başlayacaksınız. Bir süredir finans alanında bir beklentiniz varsa, Venüs'ün Terazi burcuna geçişiyle birlikte bu konularda da sizi mutlu edecek ve keyiflendirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

25 Eylül'de 1 derece Koç burcunda Dolunay meydana gelecek. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek gelirler, kredi, borç, alacak-verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri gibi konular bu Dolunay'ın ana konusu olacak. Bu konularla ilgili bilgi ve iletişim hızı artabilir. Dolunay zamanı özellikle boşanmayla ilgili durumlarda nafakaya ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı denetim altına almanızda fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek göreceksiniz. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz. 9 Ekim'de 15 derece Terazi burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Yeni Ay zamanı parayla ilgili önemli görüşmelerinizi erteleyip, bu işlerinizi ekimin ilk haftasına bırakmanızda yarar var. Bu Yeni Ay'ın gergin etkileri var. Size yapılacak olan ödemelerde bazı gecikmeler gündeme gelebilir. Özellikle serbest çalışıyorsanız, ödemenizi almakta veya maaş zamanı biraz gecikebilir.

2018
Başak Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 32' 51" R
Ay
Aslan
03° 23' 43"
Merkür
Oğlak
21° 09' 21"
Venüs
Balık
10° 37' 27"
Mars
İkizler
11° 06' 49"
Jüpiter
Koç
06° 45' 08"
Satürn
Kova
26° 17' 11"
Uranüs
Boğa
15° 00' 41"
Neptün
Balık
23° 42' 38"
Plüton
Oğlak
28° 46' 51"
Chiron
Koç
12° 45' 58"
Lilith
Aslan
03° 02' 05"
True Node
Boğa
08° 01' 34"
Son Güncelleme : 04/02/2023 18:40

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>