Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu

2020

Başak Burcu

Ocak ayına başladığınızda ilişki ve evlilik hayatınızla ilgili konular önceliğiniz olabilir. Sevdiğiniz kişiyle bu aya romantik bir başlangıç yapabilirsiniz. 3 Ocak'ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat'a kadar enerjinizi ailenize ayırabilirsiniz. Sizlerin desteğine ihtiyaçları olabilir. Ayrıca ev değiştirme fikriniz varsa bu dönem içinde taşınmaya karar verebilirsiniz. 10 Ocak'ta saat 22:21'de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulmayla çevrenize karşı agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Dostlarınıza karşı sert çıkışlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda da olayları büyütmemeye dikkat etmelisiniz. 11 Ocak'ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Akademik yaşantınızda sürpriz değişimlere hazır olun. Beklentinizden daha güzel geçecek bir süreçte olacaksınız. Bazılarınız aniden taşınma kararı alabilir. Bu yurt dışında bir yer de olabilir. Yeni ve marjinal konulara eğiliminiz artabilir. Araştırmalar yapabilirsiniz. 13 Ocak'ta Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat'a kadar sizler için ilişkinizde güzel bir dönem başlıyor. Evlilik tekliflerine hazır olun. Beklemediğiniz anda romantik bir sürprizle partneriniz sizi sevindirebilir. Evliliğinde sorun olanlar bu güzel görünümle bir şans daha verip aşk dolu bir sürece girebilirler. İşinizdeki ortağınızla beraber maddi getirisi yüksek işlere bu zaman zarfında imza atabilirsiniz. 16 Ocak'ta Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat'a kadar çalışma ortamınızda yeni haberler alabilirsiniz. Bu işinize olan farklı bakış açınız sayesinde elde ettiğiniz başarılar da olabilir. Sağlığınızla ilgili de yeni gelişmeler olabilir. 20 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat'a kadar işinizde terfi haberi alabilirsiniz. Altınızda çalışan bir ekibi yönetmeniz gerekebilir. Duygusal olarak da daha özgür ve kendinden emin bir ruh haliniz olacaktır. 25 Ocak'ta saat 00:41'de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayla birlikte mevcut rahatsızlıklarınızda şifa bulabilirsiniz. Eski hastalıklarınız tekrardan nüks ettiyse yeni tedavilerle bunun da üstesinden geleceksinizdir. İşinizle ilgili yeni teklifler alabilirsiniz.

Şubat ayına başladığınızda seyahatleriniz gündeminizde olabilir. Biraz ortamdan uzaklaşmak sizlere iyi gelecektir. Akademik hayatınıza yoğunlaşacağınız bir süreç olabilir. 3 Şubat'ta Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan'a kadar partnerinizle olan iletişiminiz daha samimi ve duygusal olacaktır. Birbirinizle olan bağınız güçlenecektir. Bazen konuşmadan bakışarak anlaşacağınızı göreceksinizdir. 7 Şubat'ta Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart'a kadar ekonomik koşullarınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borçlarınızı kapatacak maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Miras konunuzla ilgili her şey lehinize dönebilir. Eşinizin gelirinde artış olabilir. 9 Şubat'ta saat 10:33'te Aslan burcunda 20 derecede dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda geçmişi artık bitirmek için içinizde o gücü bulacaksınız. Başkası kırılır veya biraz daha dayanmalıyım dediğiniz ne varsa artık kendinizi mutlu edecek bitişler yapabilirsiniz. 16 Şubat'ta Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart'a kadar aşk hayatınızda tutkunun hakim olacağı bir dönemdesiniz. Enerjinizi, ilginizi sevdiğinize ayırabilirsiniz. Ara sıra agresif bir ortam olsa da olayları büyütmeden kapatmalısınız. Ayrıca çocuğunuzun da sizin ilginize ihtiyacı olabilir. 17 Şubat'ta Balık burcunda Merkür retrosu başlıyor. 10 Mart'a kadar sürecek retro sürecinde 17 Şubat-4 Mart arası Balık burcundayken, eşinize karşı gereğinden fazla meraklı olabilirsiniz. Sürekli soru sormanız onu gerebilir. Bu retro sürecinde sevdiğiniz kişiyle ilgili size anlatılanlara hemen inanmayın. Yalan olma ihtimali yüksektir. 19 Şubat'ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart'a kadar partnerinizle güzel ve kalıcı bir yola giriyor olacaksanız. Fakat Merkür retrosunu bitirmeden her şeyden emin olmanız zor olabilir. İş hayatınızda da ortağınızla birbirinize destek olacaksınızdır. 23 Şubat'ta saat 18:31'de Balık burcunda 4 derecede yeniay gerçekleşiyor. Güzel etkiler altındayken yalnız olanlar için bir ilişkinin ilk adımı bu yeniayla beraber atılabilir.

Mart ayına başladığınızda iyimser bir ruh haliniz var. Olumlu bakış açılarınız sayesinde kendinize de güzellikleri çekeceksinizdir. 4 Mart'ta Merkür retrosu Kova burcuna geri dönüyor. 10 Mart'a kadar çalışma hayatınızda işlerinizde sorunlar çıkabilir. Her şeyi iki kere kontrol etmelisiniz. Sağlığınıza dair bir teşhis alırsanız hemen inanmayın. Sonuçlar veya doktorun teşhisi yanıltıcı olabilir. 5 Mart'ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. 3 Nisan'a kadar olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akademik hayatınızda zirveye yükselebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi size bir tatil sürprizi yaparak başbaşa romantik anlar geçirmenizi sağlayabilir. 9 Mart'ta saat 20:47'de Başak burcunda 19 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda ilişkinizde ve evliliğinizde hayal kırıkları yaşayabilirsiniz. Bazen çok duygusal olup olayları kendi kafanızda büyütebilirsiniz. Bu durumu partnerinize karşı hassas olmanıza neden olabilir. 10 Mart'ta Merkür retrosu Kova burcunda 28 derecede bitiyor. 16 Mart'ta Merkür tekrardan Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan'a kadar partnerinizle olan iletişiminiz daha samimi ve duygusal olacaktır. Birbirinizle olan bağınız güçlenecektir. Bazen konuşmadan bakışarak anlaşacağınızı göreceksinizdir. 20 Mart'ta Güneş Koç burcuna geçiyor. 19 Nisan'a kadar finansal konularınızda güç kazanacağınız bir süreçte olacaksınız. Yavaş yavaş maddi olarak güzel günlere adım atacaksınız. 22 Mart'ta Satürn Kova burcuna geçiyor. 7 Mart 2023'e kadar çalışma hayatınızda güçleneceğiniz belki de yönetici olacağınız bir süreçte olacaksınız. Yalnız Satürn sizleri çok yorarak ve zorlayarak bu başarıları verecektir. Sağlığınızda da ciddi bir süreçten geçebilirsiniz. 2 Temmuz -17 Aralık 2020 arası Oğlak burcuna geri döndüğünde ise aşk hayatınızda gerçekçi olmazsanız Satürn bir şekilde gerçekleri yüzünüze vuracaktır. İlişkinizde hayalleriniz gerçek olabilir diye kendinizi kandırdığınız sürece bu dönem hayat sizi gerçeklerle yüzleştirecektir. 24 Mart'ta saat 12:28'de Koç burcunda 4 derecede yeniay gerçekleşiyor. Maddi olarak aldığınız yaraları saracak yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. 30 Mart'ta Mars Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs'a kadar çalışma koşullarınızdaki stres sizi ruhsal ve fiziksel olarak yorabilir. Fazla hırs yapıp kendinizi bu dönem ihmal etmemelisiniz. Zaten siz emek verdikçe karşılığı kat kat gelecektir.

Nisan ayına şanslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Beklentileriniz istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Dostlarınızla birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 3 Nisan'da Venüs İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos'a kadar kariyer hayatınızda parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Maddi olarak da size iyi gelecek yenfırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Mevcut işinizde yöneticinizin takdirini kazanarak güzel başarılar elde edebilirsiniz. 8 Nisan'da saat 05:34'te Terazi burcunda 18 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda paranıza dikkat etmelisiniz. Ani bir harcama karşınıza çıkabilir. Değerli eşyalarınızı da göz önünden ayırmamalısınız. 11 Nisan'da Merkür Koç burcuna geçiyor. 27 Nisan'a kadar olumsuz düşünce yapınızdan kurtularak artık pozitif olana odaklanıyorsunuz. Düşüncelerinizi veya kendinizi yermek yerine kendi gücünüzün farkına varıyorsunuz. Ayrıca bu dönem miras haberi alabilirsiniz. 19 Nisan'da Güneş Boğa burcuna geçiyor. 20 Mayıs'a kadar eğitim hayatınızda başarılı bir dönemde olacaksınız. Özellikle bu yüksek öğrenimle ilgili konularınızda daha fazla etkisini gösterecektir. Seyahatleriniz için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz. 23 Nisan'da saat 05:25'te Boğa burcunda 3 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizlere umut dolu yeni başlangıçlar getirecek. Dileklerinizi dilemeyi unutmayın. Değişimin tam vakti bunu kendinize not edin. 25 Nisan'da Plüton retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 4 Ekim'e kadar aşk hayatınızdaki otoriter tavrınız sorunlara neden olabilir. Çocuğunuz da size karşı agresif bir ruh halinde olabilir. 27 Nisan'da Merkür Boğa burcuna geçiyor. 12 Mayıs'a kadar yurt dışı veya eğitim başvurularınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Ayrıca evreni anlamaya yönelik konulara daha fazla ilginiz artabilir.

Mayıs ayına başladığınızda enerjinizin azaldığını hissedebilirsiniz. Bu durum psikolojik kökenli de olabilir. Aklınıza takılan konular, geçmiş ilişkileriniz buna sebep olabilir. 7 Mayıs'ta saat 13:45'te Akrep burcunda 17 derecede dolunay meydana geliyor. Kardeşlerinize, akrabalarınıza dair haberler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda önünüze engeller çıksa da yılmadığınızda başarılı olacaksınızdır. İletişim kurarken kalp kırmamaya dikkat edin. 11 Mayıs'ta Satürn retrosu Kova burcunda başlıyor. 29 Eylül'e kadar retro hareketini sürdüren Satürn, 2 Temmuz-29 Eylül arası Oğlak burcuna geri dönerek bu hareketini devam ettirecek. 11 Mayıs-2 Temmuz arası çalışma hayatınızda sizlerin karşısına birçok engel çıkabilir. Yapmanız gereken geri çekilmek değil aksine üstüne gitmek olmalıdır. 12 Mayıs'ta Merkür İkizler burcuna geçiyor. 28 Mayıs'a kadarhayatınızda görüşmelerinizin sıklaşacağı bir dönemde olacaksınız. Hem telefon hem yüz yüze görüşmeler sizi yorabilir. Verdiğiniz emekler sonunda kariyerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. 13 Mayıs'ta Mars Balık burcuna geçiyor. 28 Haziran'a kadar ilişkinizde, evliliğinizde ne sorun varsa sessiz kalmamanız gerekiyor. İçinize atarsanız Mars öfkeden başka bir şey yapmayacaktır. Fakat rahatsız olduğunuz konuları dile getirirseniz aranızdaki sorunlar çözümlenmeye başlayacaktır. Pasif olmamalısınız. 13 Mayıs'ta Venüs retrosu İkizler burcunda başlıyor. 25 Haziran'a kadar kendinizi geleceğiniz konusunda karamsar olarak görebilirsiniz. İstediklerinizin olmayacağı hissine kapılabilirsiniz. Bu düşüncelerin hepsi geçicidir. İşinizde maddi olarak sizi besleyecek bir düzeye gelememek aklınızı kurcalayabilir. 14 Mayıs'ta Jüpiter retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 13 Eylül'e kadar aşk hayatınızdaki şansınız devam ediyor olsa da partnerinizle aranızdaki konuları büyütmeniz gerginlikler yaratabilir. Çocuklarınızla ilgili beklentileriniz varsa sonuç almanız gecikebilir. 20 Mayıs'ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran'a kadar kendinize güveniniz geliyor olacak. Gerekgerekse gelecek ile ilgili kaygılarınızı yine içinizdeki inançla, hırsla yeneceksinizdir. 22 Mayıs'ta saat 20:38'de İkizler burcunda 2 derecede yeniay gerçekleşiyor. Hayata yeni bir adım atmanız için güzel destekleriniz olacaktır. Sizi zirveye çıkartacak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 28 Mayıs'ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos'a kadar bulunduğunuz çevrede insanlar sizin hakkınızda konuşuyor olabilirler. Sosyal yardım kuruluşları için çalışabilirsiniz.

Haziran ayına başladığınızda maddi konularınıza odaklanabilirsiniz. Gelirinizi düzeltmeye, arttırmaya yönelik yeni fırsatlar arayabilirsiniz. 5 Haziran'da saat 22:12'de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert tutulmada sizler evinizde dikkatli olmalısınız. Tehlikeli işler yapmamalısınız. Aile içerisinde de tansiyon yükselebilir. Gerginlikler oluşabilir. Aileden birinin rahatsızlığı ortaya çıkabilir. 18 Haziran'da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz'a kadar her dostunuza sır vermeyin. Bazı kişilerin arkanızdan konuştuğuna şahit olabilirsiniz. 21 Haziran'da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz'a kadar şansınızın açılacağı bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi başarılarınızla çevrenize ispatlıyor olacaksınız. 21 Haziran'da saat 09:41'de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Bu güzel tutulmayla ün kazanacağınız, güzel haberler alacağınız bir süreçte olacaksınız. Ayrıca kariyerinizde de yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. 23 Haziran'da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım'a kadar ilişkinizle ilgili melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz. 25 Haziran'da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran'da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020'ye kadar ödemelerinizi kapatmak için uğraş verebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ciddi sorunlarınız varsa ameliyat gündemi oluşabilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığında, kendinizi riske atacak işlerden uzak durmalısınız. Kimseye borç vermemeye dikkat edin.

Temmuz ayına başladığınızda eğitimle ilgili konularınız gündemde olabilir. Özellikle yeni bir eğitim için kolları sıvayabilirsiniz. İletişim yönünüzün de aktif olacağı yoğun bir dönemden geçeceksiniz. 2 Temmuz'da Satürn retro hareketini sürdürürken Oğlak burcuna geri dönüyor. Aşk hayatınızda durup düşünmeniz net kararlar almak istediğiniz bir dönem olabilir. Geriye dönüp bu ilişkinin artıları ve eksilerini düşünerek kendi içinizde irdeleyebilirsiniz. 5 Temmuz'da saat 07:44'te Oğlak burcunda 13 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Eski gönül yaralarınızı hatırlamak yerine artık hayatınızdan bu anıları çıkartmak en iyisi olacaktır. Çocuklarınızla ilgili de dikkatli olmanız gereken bir tutulmadasınız. 12 Temmuz'da Merkür Yengeç burcunda retro hareketini bitiriyor. 20 Temmuz'da saat 20:32'de 28 derecede Yengeç burcunda yeniay meydana geliyor. Sert etkileri olan bu yeniayda yeni sayfalar açmak için öncelikle bazı şeyleri bitirmeniz gerekebilir. Bu bir dostluk ilişkinizde olabilir bir gönül ilişinizde. 22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 22 Ağustos'a kadar sağlığınızda güçleneceğiniz bir süreçte olacaksınız. Güneş sizlere psikolojik olarak da ayağa kalkmanız için enerji verecektir. Geri planda kalmanın size göre olmadığını görerek harekete geçebilirsiniz.

Ağustos ayına şanslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Beklediğiniz güzellikler yavaş yavaş geliyor. Aşkta da şansınız açılmaya başlıyor. 3 Ağustos'ta saat 18:58'de Kova burcunda 11 derecede dolunay meydana geliyor. Sert etkiler barındıran bu dolunayda ani tepkiler vermeye yatkın olabilirsiniz. Bu özellikle çalışma hayatınızda olabilir. Stres altında bir ana söyledikleriniz can sıkabilir. Sağlığınızı ise ihmal etmemelisiniz. Riskli etkiler altında olacaksınız. Evcil hayvanınızda da sorunlar gözükebilir. 5 Ağustos'ta Merkür Aslan burcuna geçiyor. 20 Ağustos'a kadar ruhunuzu arındırmak isteyebilirsiniz. Psikolojik danışmanlıklar almayı düşünebilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bu dönem gördüğünüz rüyalar çıkabilir.7 Ağustos'ta Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 6 Eylül'e kadar etrafınızda başarılarınızla parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Mucizevi şeyler yaşayabilirsiniz. Hatta bir anda kendinizi aşkın içinde bulabilirsiniz. 15 Ağustos'ta Uranüs retrosu Boğa burcunda başlıyor. 14 Ocak 2020'ye kadar hayatınızda yapacağınız değişimlerde kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle bu eğitimle ilgili bir yer değiştirmeyse aklınızı uzun süre kurcalayabilir. 19 Ağustos'ta saat 05:41'de Aslan burcunda 26 derecede yeniay meydana geliyor. Sağlığınıza şifa getirecek bir yeniay gerçekleşecek. Kendinizi psikolojik olarak da daha yüksek enerjide hissedeceksiniz. Hayattan soğumak yerine onunla savaşarak yeni kapılar aralayacaksınızdır. 20 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor. 5 Eylül'e kadar yöneticiniz Merkür sizlere güç verecektir. Kendinizle ilgili yapmak istedikleriniz için eyleme geçmelisiniz. Bu bir eğitim veya kendinizi geliştirmeye yönelik bir çalışma da olabilir. 22 Ağustos'ta Güneş Başak burcuna geçiyor. 22 Eylül'e kadar Başak burçları olarak doğum günlerinizi kutlarken hayatınızın en verimli ve enerjik döneminde olacaksınız. Kendinize dair planlarınızı ertelememelisiniz.

Eylül ayına başladığınızdahayatınıza odaklanmaya başlıyorsunuz. Özgürlük arzunuz nedeniyle başka işler için arayışlara girebilirsiniz. 2 Eylül'de saat 08:21'de Balık burcunda 10 derecede dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda ilişkinizde artık iki taraf kendini değiştirirse her şey yoluna girecektir. Tek taraflı özveri yetmeyecektir. İki kişi de kendinden ödün verdiğinde ilişkiniz daha da güçlenecektir. 5 Eylül'de Merkür Terazi burcuna geçiyor. 27 Eylül'e kadar gelirinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Yatırımlarınızın güzel getiriler elde ettiğini görebilirsiniz. 6 Eylül'de Venüs Aslan burcuna geçiyor. 2 Ekim'e kadar eski sevgilinizi veya eşiniz tekrardan size dönmek isteyebilir. Siz de onu seviyorsanız bir şans verebilirsiniz. 10 Eylül'de Mars retrosu Koç burcunda başlıyor. 14 Kasım'a kadar kendinizi riske atacak işlerden uzak durmalısınız. Kimseye borç vermemeye dikkat edin. Eşinizle aranızdaki tartışmalar maddi konulardan dolayı çıkabilir. 13 Eylül'de Jüpiter retrosu Oğlak burcunda sona eriyor. 17 Eylül'de saat 14:00 itibariyle Başak burcunda 25 derecede yeniay meydana geliyor. Burcunuzda oluşan bu yeniayda kendiniz için ne istiyorsanız dileyin gerçek olabilir. 22 Eylül'de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim'e kadar finansal anlamda güç kazanacağınız bir dönemde olacaksınız. Maaşınızda artışlar olabilir. 27 Eylül'de Merkür Akrep burcuna geçiyor. 1 Aralık'a kadar eğitim hayatınızda aktif olacağınız bir dönemdesiniz. Kendinizi geliştirmeye adayabilirsiniz. İletişim kurduğunuz çevrede sessiz kalmak yerine kendinizi gösterdiğinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz ile ilgili haberler alabilirsiniz. 29 Eylül'de Satürn Oğlak burcunda retro hareketini bitiriyor.

Ekim ayına başladığınızda ilişki ve evlilik hayatınız gündeminizde olacaktır. Romantik anlar yaşayabilirsiniz. 2 Ekim'de saat 00:05'te Koç burcunda 9 derecede dolunay gerçekleşiyor. Paranıza dikkat etmeniz gereken bir dolunaydasınız. Farkında olmadan harcamalarınızda açılabilirsiniz. Beklenmedik anda para lazım olduğunda sıkıntıya düşebilirsiniz. Kendinizi tehlikeli hareketlerden de sakınmalısınız. 2 Ekim'de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim'e kadar hayatınızda olumlu şeyler arka arkaya gelebilir. Aşk hayatınızda da yüzünüz gülecektir. Parlayacağınız, çevrenize ışık saçacağınız bir dönemdesiniz. Güzellikle ilgili değişimleri estetikler için uygun bir zamanda olacaksınız. 4 Ekim'de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim'de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim'e kadar elektronik aletlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Retro başlamadan her bilginizi yedeklemelisiniz. Eğitim hayatında dikkatsizliklere açık olabilirsiniz. Sınavlarınızı iki kere kontrol edin. Genel olarak iletişim kurmakta zorlanacağınız, yanlış anlaşılmalara açık olacağınız bir dönemden geçeceksiniz. 16 Ekim'de saat 22:30'da Terazi burcunda 23 derecede yeniay oluşuyor. Sert etkilerle gelen bu yeniayda özellikle maddi konularınıza dikkat etmelisiniz. Kredi kartlarınız, yatırımlarınız risk altında olabilir. Duygusal ilişkinizde de hassas bir zamandan geçebilirsiniz. 23 Ekim'de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım'a kadar sosyal tarafınız ön planda olacaktır. Etkinliklere, kültürel aktivitelere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Retroya dikkat ettiğiniz sürece eğitimde de zirveye çıkabilirsiniz. 28 Ekim'de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım'a kadar beklediğiniz ekonomik gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Sandığınızdan daha fazla gelirinizde artış olabilir. 28 Ekim'de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım'a kadar internetten alışveriş yaparken dikkatli olun. Kart bilgileriniz kopyalanabilir. Finansal işlemlerinizde yanlışlıklar, sorunlar yaşanabilir. 31 Ekim'de saat 17:49'da Boğa burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda seyahatleriniz esnasında dikkatli olmalısınız. Özellikle aracı siz kullanıyorsunuz agresif hareketlerden uzak durmalısınız. Akademik hayatınızda sizi sinirlendirebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Kasım ayına başladığınızda iyimser bir bakış açısında olacaksınız. Geriye değil, ileriye doğru artık yöneleceksiniz. Umut ettikleriniz için beklemek yerine harekete geçeceksiniz. 3 Kasım'da Merkür retrosu Terazi burcunda bitiyor. 11 Kasım'da Merkür Akrep burcuna geçiyor. 1 Aralık'a kadar eğitim hayatınızda aktif olacağınız bir dönemdesiniz. Kendinizi geliştirmeye adayabilirsiniz. İletişim kurduğunuz çevrede sessiz kalmak yerine kendinizi gösterdiğinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz ile ilgili haberler alabilirsiniz. 14 Kasım'da Mars retrosu sona eriyor. 15 Kasım'da saat 08:07'de Akrep burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu güzel yeniayla birlikte çok pozitif haberler alabilirsiniz. Beklemediğiniz derecede mutlu olabilirsiniz. Yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. Bu birdeğişikliği sebebiyle de olabilir. Eğitim hayatınızda da yeni bir sayfa açabilirsiniz. 21 Kasım'da Venüs Akrep burcuna geçiyor. 15 Aralık'a kadar gönül ilişkinizde karşı tarafla olan iletişiminiz artabilir. Tutkulu ve bir o kadar da şüpheci olacağınız bir süreçte olabilirsiniz. Kafanızdaki kuşkular yerine aşkı yaşamaya bakın. 21 Kasım'da Güneş Yay burcuna geçiyor. 21 Aralık'a kadar aile bağlarınızın daha da güçleneceği bir zamanda olacaksınız. Beraberce seyahatlere çıkmayı planlayabilirsiniz. 29 Kasım'da Neptün retrosu sona eriyor. 30 Kasım'da saat 12:29'da gölgeli Ay tutulması 8 derecede İkizler burcunda meydana geliyor. Bu tutuşmada sizler kariyer hayatınızda ani çıkışlar yapabilirsiniz. Sonradan bu durumu düzeltmeniz zor olabilir. Bir anlık kararla işinizle ilgili ciddi kararlar almaktan uzak durmalısınız.

Aralık ayına başladığınızda geleceğinizle ilgili konulara vakit ayırabilirsiniz. Planlarınız için beklemek isteyemeyebilirsiniz. 1 Aralık'ta Merkür Yay burcuna geçiyor. 21 Aralık'a kadar ailenizle ilgili haberler gündeme gelebilir. Onlarla ilgili bilmedikleriniz olabilir. 14 Aralık'ta saat 19:16'da Yay burcunda 23 derecede Güneş tutulması meydana geliyor. Bu güzel tutulmayla birlikte ev yaşamınızda yeniliklere açık olabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmaya karar verebilirsiniz. Ailede hasta olanların şifa bulacağı bir süreçten geçebilirsiniz. 15 Aralık'ta Venüs Yay burcuna geçiyor. 8 Ocak 2021'e kadar ailenizin içerisine yeni biri katılabilir. Ailenizde huzuru bulacağınız bir zamanda olacaksınız. 17 Aralık'ta Satürn tekrardan Kova burcuna geçiyor. 7 Mart 2023'e kadar çalışma hayatınızda güçleneceğiniz belki de yönetici olacağınız bir süreçte olacaksınız. Yalnız Satürn sizleri çok yorarak ve zorlayarak bu başarıları verecektir. Sağlığınızda da ciddi bir süreçten geçebilirsiniz. 19 Aralık'ta Jüpiter Kova burcuna geçiyor. 29 Aralık 2021'e kadar bir yandan Satürn sizi yorsa da çalışma hayatınızda en azından Jüpiter'den şans alacaksınız. Hatalara yer vermedikçe, disiplinli oldukça ummadığınız mevkilere yükseleceksiniz. 21 Aralık'ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. 8 Ocak 2021'e kadar hoşlandığınız kişiyle daha fazla iletişimde olacağınız bir dönemdesiniz. Çocuklarınızın hayırlı haberlerini alabilirsiniz. 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. 19 Ocak 2021'e kadar aşk hayatınızda kalıcı adımlar atabilirsiniz. Yaklaşık bir ay boyunca her konuda şansınız açık olacaktır. 30 Aralık'ta saat 06:28'de Yengeç burcunda 8 derecede dolunay meydana geliyor. Bu tutulmayla birlikte çevrenizdeki herkese güvenmemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Hiç hoş olmayan kelimeler duyabilirsiniz.

2020
Başak Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 31' 35" R
Ay
Aslan
03° 08' 52"
Merkür
Oğlak
21° 07' 50"
Venüs
Balık
10° 35' 54"
Mars
İkizler
11° 06' 30"
Jüpiter
Koç
06° 44' 53"
Satürn
Kova
26° 17' 02"
Uranüs
Boğa
15° 00' 40"
Neptün
Balık
23° 42' 35"
Plüton
Oğlak
28° 46' 49"
Chiron
Koç
12° 45' 55"
Lilith
Aslan
03° 01' 56"
True Node
Boğa
08° 01' 53"
Son Güncelleme : 04/02/2023 18:10

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>