Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin topluluk içinde size karşı biraz özensiz olduğunu sadece siz düşünüyorsunuz. Kendi kendinizi kurup ondan gitgide uzaklaşıyorsunuz. Bu sorununuzu onunla yoluna gitmelisiniz.
13 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz.
13 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Günü yaklaşan bir borcunuz var ve bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir. Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızla ilgili önlemler almanız gerekiyor.
13 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuya çok gerekli olmadığı halde kafa yoruyorsunuz. Bu konuya zihninizde ayırdığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırabilirsiniz.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaşınızın özel ilişkisindeki açmazları sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek. Çevrenizdeki sağlamcı insanlar size zaman geçtikçe sıkıntı vermeye başlıyor. Çünkü, son günlerde bu sıkıntıyı duyacak kadar karşı uçlarda yaşıyorsunuz. Epeydir aklınızda olan biraz uçukça planlarınızın destek görmeyişinin, bu bakışınızda etkisi var.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın günün tamamında İkizler burcunda ilerlemesiyle birlikte olumlu geçecek bir güne merhaba diyorsunuz. Akademik konularınız, yurt dışı işleriniz varsa bugün beklediğiniz yönde sonuçlar alabilirsiniz. Astroloji, mitoloji, felsefe gibi konulara ilginiz artabilir. Araştırmalar yapabilirsiniz. Ay'ın Venüs ile güzel kontağı sayesinde hem maddi hem aşk konularında yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geleceğe dair tatil planları yapmayı düşünebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gereksiz harcamalarına sınır getireceksin!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Bugün hayatındaki tüm sorumluluklardan sıyrılmak isteyip, kendinle vakit geçirmek isteyebilirsin. Yaşam alanın ve kişisel görünüşünle ilgili değişikliklere gitmek isteyebilir, ihtiyaçlarını karşılamak isteyebilirsin. Maddi anlamda kendini yeterli hissetsen de, gereksiz harcamalarda bulunmaktan kaçınmalısın. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, sosyal medya üzerinden tanışacağın kişi seni epey etkileyebilir. Çocukların varsa, bugün onlarla ilgili bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Ailenden uzakta yaşıyorsan, onlara duyduğun özlem daha da artabilir. Akşamüzeri evin dağınıklığından rahatsızlık duyarak ufak çaplı temizlik yapabilirsin.
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğe dair planlarınızla ilgili bazı sorunlar ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmelisiniz.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İnançlarınızın sıkı savunucusu olduğunuzu hissedebilirsiniz. Gün içinde hareket etme ve sınırlarınızı aşmak için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İşe ait önemli konularla uğraşacağınız zamanlar olabilir. İlerleyen saatlerde daha eğlenceli işler yapmak isteyebilirsiniz.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolculuk yapacak Terazi burcu üyeleri ufak aksaklıklarla karşılaşabilirler ancak kariyer ve mesleki konularda ilerleme kaydettiğiniz bir gerçek.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yaşamaınızda bazı hareketlenmeler görülebilir; arkadaş ilişkilerine yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Kendileriyle birçok önemli konuyu tartışabilirsiniz. Gün ilerledikçe, önceliği eğlenceye verme eğilimine girmeniz mümkündür.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca arkadaş çevreniz ve özel hayatınızdaki ilişkileriniz ile görüşme ve toplantılarınızda iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında sakin ortamlarda bulunmak, evde zaman geçirmek ve pozitif insanlarla görüşmek faydalı olacaktır.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay uzun yolculuklar, yabancılarla iletişim, medya, pazarlama, tanıtım, akademik konular alanında size gündem oluşturuyor. Son derece hareketli, iletişime açık bir haftaya yelken açıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizi iş diyaloglarına dönüştürebilirsiniz.
13 Mart 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi burcu oldukça yoğun bir haftaya başlamıştınız aynı yoğunlukla devam ediyorsunuz. Hayal kırıklıklarınızı da yavaş yavaş atlatıyorsunuz. İletişim konularında sıkıntılarınız olabilir. Ne de olsa Merkür geriliyor. Söz konusu sunumlara, toplantılara daha fazla özen göstermek gerekiyor. Genel anlamda bir süredir anlatmak istediklerinizi karşı tarafa geçirmekte zorlanıyorsunuz.
Reklamı Kapat