Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2024

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 10 Mart'ta Merkür'ün Koç burcuna geçişi ile beraber hayatınıza yeni heyecanlar ve aksiyonlar dahil olabilir. Adım atmak, konuşmak konusundaki cesaretinizin farkına varıyorsunuz. Size yol gösterecek kişilerle birlikte olmanın yan ısıra siz de yol gösterici bir rol alabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz insanlardan bu konuda destek, danışmanlık alabilirsiniz. Duygusal ve sosyal anlamda bu gelişimi tamamlamak adına bazı planlarınız olabilir. Meslek ve çevre seçimlerinizi değiştirebilir farklı ilgi alanlarına yönelebilir, daha aktif vebitirici niteliğinizi göstereceğiniz işler yapabilirsiniz. Durağan, bir akışın olmadığı, maddi ve manevi açıdan umduğunuzu bulamadığınız ya da bunun için uzun süre sabrettiğiniz bir dönemin artık sonu, şimdi şansınız dönüyor. İkili ilişkiler konusunda da yeni gündemleriniz olabilir. Evlilik, yeni ilişki gibi duygusal heyecanlara açık olduğunuz bir zaman dilimindesiniz. İmzalı işler, ticari ortaklıklar, hukuksal konulardaki geri dönüşler zamanınızı alabilir. Özgüveninizin yükselmesi ve kendinizi daha iyi hissetmeniz, konuşmalarınıza ve tarzınıza da yansıyacaktır. Bunun hukuksal sorunlar doğurmaması adına dengenizi kaybetmeden hareket etmeniz önemlidir.

10 Mart'ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay ile yeni defterler açabilirsiniz. Bedensel ve ruhsal olarak iyileşmeler yaşayacağınız, beklediğiniz sonuçları alacağınız, tedavi ve iyileştirici desteklerin sonuç vereceği bir dönem olabilir. Bir ivme yakalamışken bunun altına düşmemek için kontrollerinizi aksatmamalı, profesyonel tavsiye ve uygulamaları günlük hayatınıza daha çok yerleştirmeli ve bunu bir yaşam tarzına dönüştürmelisiniz. Özellikle beslenme konusundaki hassasiyetlerinize karşı önlem almanız ve buna uygun yaşamanız gerekebilir. Eliminasyon, intolerasyon, alerji testleri yaptırabilirsiniz. Bu düzenlemeleri çalışma koşullarınıza ve buradaki tutumlarınıza da taşımalısınız. İşleri gereksiz büyütmek, sorumluluğunuzun dışına çıkmak gibi alışkanlıklarınızı terk etmelisiniz. Profesyonel olma yolunda ilerlemek, arayışlarınızı da belli bir kapsam dahilinde olmak hem uzmanlaşmanızı hem de ne istediğinizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Tekliflere ve görüşmelere açık olacağınız, mevcut işinizle ilgili iyileştirmeler alacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

12 Mart'ta yönetici gezegeniniz Venüs'ün Balık burcuna geçişi ile hayatın her alanında kendinizi rahatlamış, ferahlamış ve huzurlu hissedebilirsiniz. Olaylara ve insanlara daha sakin, daha ılımlı yaklaşabilirsiniz. Yorgunluklarınız geçiyor. Bu da üzerinizdeki stresi azaltacağı için yaşantınızın içindeki imkanları, iyilikleri daha iyi fark edebileceksiniz. Çalışma koşullarınızda değişimler gündeme gelebilir, bir karar aldıysanız sonuçlandırabilir, ödemelerinizi alabilirsiniz. Ortaklı işler, yeni sorumluluklar, paylaşmanın ve konuşmanın etkin olacağı süreçler gündeminize gelebilir. Elinizden geleni yapmış olmanın vicdani rahatlığı kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bunun yanısra ekonomik anlamda da şanslısınız. Zam haberleri, unutulan bir ödemenin gelmesi, bir işin ya da yardımın geri dönüşü elinizi daha da güçlendirebilir. Sağlığınıza, rutinlerinize daha çok özen gösterebilir ve yeni alışkanlıklar edinebilirsiniz. Kendinizi yormadan da sorumluluklarınızı yerine getirebildiğinizi göreceksiniz. Günün sonunda hayal kırıklığı yaşatan konulardansa süreci ve sonucu belli olan konulara yönelmek isteyebilirsiniz. İç sesinize kulak verin ve daha sade bir yaşam tarzı benimseyin.

20 Mart'ta Güneş'in Koç burcuna geçişi ile beraber kendinizi özgüvenli hissedeceğiniz, buna destekler bulabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Harekete geçmek, adım atmakla ilgili tereddütleriniz geride kalıyor. İkili ilişkiler noktasında şansınızı kendiniz oluşturmak isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmanın, hayatınızı örnek bir hale getirmenin zamanı geldiğini düşünebilirsiniz. Girişimci ruhunuz ön plana çıkabilir, bu yönde çalışan kişileri örnek alarak kendi yolunuzu çizebilirsiniz. Ancak ani kararlardan, fevri çıkışlardan uzak durmanız önemli olacaktır. Ne istediğinizden, bunun için neyin gerekli olduğundan emin olduktan sonra hareket etmeniz daha akıllıca olur ve daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar. Sosyal ortamlarda fark ediliyorsunuz. Duygusal etkileşimlere açık olduğunuz bir zamandasınız. Açık ve dürüst bir iletişimin açamayacağı kapı yoktur. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin.

23 Mart'ta Mars'ın Balık burcuna geçişi hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanacağınız alanlarda daha başarılı olmanızı sağlayabilir. Planlarınızı yürürlüğe koyabilirsiniz. Kararsızlığın, duygusallığın esiri olmayı reddetmelisiniz. Hala yapabilecekleriniz var ve hiçbir şey için geç kalmış sayılmazsınız. Bedensel olarak daha zinde hissedebilirsiniz. Ancak yine takviyelere, günlük tüketmeniz gereken su miktarına özen göstermenizde fayda var. Sağlıklı beslenmek, güvenilir yerlerde yemek yemek, yüzme ve su sporlarına zaman ayırmak gerekebilir. Sevdiğiniz ve sizi stresten uzaklaştıran konulara yönelin. İşiniz gereği tanıştığınız kişiler sosyal arkadaşlarınız olabilir. Bu yüzden her koşturmacanın arkasında sizi bekleyen iyi şeyler olacağına dair inancınızı yitirmeyin.

25 Mart'ta burcunuzda gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla hayatınızın bu yeni döngüsünü geliştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Bu yönde arayışlarınız zaten varsa şimdi görme, bulma ve uygulama zamanındasınız. Size keskin kararlar aldıran, gözünüzü açan bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunları geçmişteki tutumlarınızla değil şimdiki aklınızla karşılamalısınız. Güzellik ve eşitlik algınız değişebilir. Hak etmenin önemli olduğunu düşünüp buna daha çok öncelik verebilirsiniz. Kendinizi yormak, birilerine ya da bir şeylere emek vermek konusunda daha seçici olabilirsiniz. İki yönlü bir mutluluk, iki yönlü bir kazanç isteyebilirsiniz. Bu her şeyi ayağınıza beklemek değil, emek vermenize değer durumlar istemektir. Bunu yanlış anlayıp sizi eleştiren, desteklemeyen insanlarla muhatap olabilirsiniz. Artık takılmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Zamanınızı iyi insanlara ve iyi konulara ayırmalısınız. Tarzınız, kullandığınız eşyalar ve ürünler konusunda bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Estetik işlemleri yaptırmak için aceleci olmayın; doğru işlemi ve size yakışanı bulduğunuzda bunu hakkıyla yapacak insanlarla çalışmanın önemli olduğunu unutmayın.

Motivasyon Sözü: “Yapmak istediğin şeyi yapmaya şimdi başla. Sonsuzlukta yaşamıyoruz. Sadece elimizde bir yıldız gibi parıldayan ve bir kar tanesi gibi eriyen bu an var.”

Mart 2024

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 31' 23" R
Ay
Oğlak
21° 18' 50" R
Merkür
Yengeç
12° 59' 03"
Venüs
Yengeç
07° 40' 41"
Mars
Boğa
10° 32' 25"
Jüpiter
İkizler
06° 34' 19"
Satürn
Balık
19° 23' 42"
Uranüs
Boğa
25° 22' 00"
Neptün
Balık
29° 54' 37"
Plüton
Kova
01° 32' 12"
Chiron
Koç
23° 03' 55"
Lilith
Başak
29° 20' 57"
True Node
Koç
11° 56' 59"
Son Güncelleme : 23/06/2024 15:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>