Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Beklentilerin Doğrulanıyor Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2021, Cuma

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 60%

Bugün sevgilinizden duygusal bir iletişim alabilirsiniz. Bu erken mi? Bu ilişkinin nereye gitmesini istediğinizden tam olarak emin değil misiniz? Eğer öyle değilse, geri çekilmeyin ve kesinlikle "arkadaş olalım" konuşmasını yapmayın. Olanlar çok ani oldu ve hazırlıksız yakalandınız, ancak bu ilişkiyi sabote etmek için bir neden değil. Uzak durun, hiçbir şey söylemeyin ve biraz düşünün.

İşlerinizi yapmak için günün enerjisine odaklanmaya çalışın. Oyun zamanı bitti. Şu anda çok verimli ve etkili bir şekilde çalışma gücünüz var. Bir plan yapın ve bu işi bitirin. Görevlerinize odaklandığınız sürece listenizdeki çok sayıda şeyi halledeceksiniz. Bu çok zor olmamalı, çünkü daha net bir zaman anlayışı benimseyeceksiniz ve sınırlamalarınızı bileceksiniz.

Grup aktiviteleri ve toplantılar bugün oldukça yoğun çünkü etrafınızdakiler ilgilendikleri konularda tartışmalara çekiliyor, bunlar hepsinin hemfikir olmadığı konular da olabilir. Zekanız bu fikri çok cazip bulsa da, bugün bu hararetli tartışmalara siz girmeseniz iyi olur. Sizin için bu yalnızca yorucu bir aktivite olur. Bu tartışmalardan uzak duran bir başkasını daha bulun, onunla konuşun.

Senin gibi ateşli ve hemen parlayan biri için sakin bir gün. Fakat bir miktar sakinliğin bile sana gerçekten büyük faydası dokunuyor. Bir parkta vakit geçirebilir ve kendini hayal gücüne bırakabilirsin. Günün göksel açıları seni hayal kurup çocukluğunu hatırlamaya davet ediyor. Gerçekleşmeyen işleri düşünüp stres yapmak yerine neden kendini akışa bırakıp bir değişiklik yapmıyorsun?Bugün uzun telefon görüşmeleri yapabilir ya da uzun süre araba kullanabilirsiniz. Bir arkadaşınızla ortak bir ilgi alanınızı keşfedebilir ve bu alanda etkinlikler yapabilirsiniz. Bu, anlaşmazlıklara neden olan ya da hakkında çok az şey bildiğiniz bir ilgi alanı olabilir bu yüzden konuyla ilgili kitap değiş-tokuşu yapabilir ya da kurslara katılabilirsiniz. Bu kişiyle ilişkiniz, bu yolla daha da güçlenip yakın bir hal alacak ve ufkunuz da genişleyecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Uzun sürecek bir gezi hakkında hazırlık yapabilirsin. Gezilecek yerler, ziyaret edilecek mekanlar hakkında uzun bir düzenleme yapmak isteyeceksin. Yanında sevdiğin insanların olması senin için daha önemli olacak. Eğlenceli etkinlikler için uğraşmak iyi gelecek.

5 Kasım 2021, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Gün içinde ilişkiler, ortaklıklar ve dostluklarla ilgili bir süredir var olan soru işaretleri cevap bulabilir. Önemli, kalıcı değişimler içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizdeki mevcut rutin ve düzen değişiyor.

5 Kasım 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günün ilk saatlerinde burcunda Yeniay meydana gelecek. Bugün senin günün olacak. Uzun süredir beklediğin bir haber varsa, gün içerisinde telefonun çalabilir. Hukuksal konularda bir beklenti içerisindeysen, beklentilerin karşılık bulabilir. Haftanın yorgunluğunu üzerinden atmak için ufak bir seyahat planı yapmaya karar verebilirsin. Uzun süredir ilişkisi olan bir Akrep burcuysan, ilişkinizin ilk günlerine gideceğiniz anlar yaşayabilirsiniz.

5 Kasım 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İletişiminizde keskin olmak yerine yuvarlak ve uyumu gözetecek konuşmaları tercih ediyorsunuz. Öncelikle gözlem yapmak isteyeceksiniz sonrasında ortamın gereğine göre konuşma yapacaksınız. Böyle zamanlarda anlaşılır konuşmalar içinde olmak değerinizi arttırabilir.

5 Kasım 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. İletişim yorucu bir hal alabilir. Yakın çevrenizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Başkalarından danışmanlık alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde uğraştıran konular söz konusu olabilir. Akışta kalın.

5 Kasım 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugün sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. Geleceğe dönük kararlarınız, hedefleriniz ve hayalleriniz için önemli bir eşiktesiniz. Bu eşikten adım atarken hırs, şüphe, intikam gibi negatif duygulara kapılmamanız gerekiyor.

5 Kasım 2021, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün, muhtemelen apansız ortaya çıkacak, pek de hoşunuza gitmeyecek sosyal ilişkiler içine girmeniz gerekebilir. Çok ciddi şeyler olmasa da düzeninizi bozmaya yetecek gibi görünüyorlar. Mahallenizdeki değişiklikler günlük rutininizi engelleyebilir. Bir komşunuz ya da akrabanız hastalanabilir ve ona yardım etmeye zorunlu hissedebilirsiniz. Çok fazla kendinizi hırpalamadığınız sürece bundan zarar gelmez.

5 Kasım 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Başkalarına yardım etmek kendi sorunlarınızı bir perspektife oturtabilir. Sınırlı kaynaklara sahip birileri tarafından çok takdir edilecek, oldukça işe yarar bazı şeyleri hayat geçirebilirsiniz. Ne yazık ki, sert bir eleştirmenle karşılaşmanız hızınızı biraz kesebilir. Sözleriyle cesaretinizi kırmak yerine, daha çok çalışmak için ilham vermelerine izin ver!

5 Kasım 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yakın dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız.

5 Kasım 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Cesur davranıp, umutlarınızı ve arzularınızı başkalarına anlatın. Alacağınız olumlu tepkiler hayallerinizi gerçeğe dönüştürme şevkinizi artıracak. Hızla yeni destekçileri kendinize çekeceksiniz. İşyerinde dahi fikirlerinizi ilgiyle dinleyecekler. Ama tavsiye ve eleştirilere de kulak tıkamayın, bunlar planlarınızı tamamlayacak ve daha iyiye götürebilecek.

5 Kasım 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İleriye yönelik hedeflerinizle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Şartları gereğinden fazla zorlamanın size herhangi bir yarar sağlamayacağını da bilmelisiniz. Tercihleriniz konusunda biraz daha net olmaya çalışın. Karmaşadan uzak durmayı başarabildiğiniz sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamanız gerekiyor.

5 Kasım 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize karşı sabırsız olabileceğiniz bugün, beklentilerinizin karşılanmadığını düşünebilirsiniz. Olayları kontrol etmeye çalışmak yerine serbest bırakmaya çalışın. Bir konudaarkadaşlarınızdan hiç beklemediğiniz tepkiler almanız mümkün. Planlı ve programlı hareket ettiğiniz takdirde yaşayacağınız problemleri en aza indirmiş olursunuz. Hesapta olmayan bir harcama gündeme gelebilir. Küçük harcamalar bile bütçenizi etkilemeye başladı! Size endişe veren sağlık probleminiz için doktora gidin.

5 Kasım 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
27° 57' 22" R
Ay
Oğlak
11° 31' 40" R
Merkür
Aslan
24° 46' 57" R
Venüs
Aslan
10° 26' 44" R
Mars
Boğa
29° 31' 36"
Jüpiter
İkizler
12° 11' 06"
Satürn
Balık
19° 05' 14"
Uranüs
Boğa
26° 29' 16"
Neptün
Balık
29° 50' 51"
Plüton
Kova
00° 56' 34"
Chiron
Koç
23° 30' 59"
Lilith
Terazi
02° 18' 13"
True Node
Koç
09° 25' 34"
Son Güncelleme : 20/07/2024 07:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>