Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Ağustos 2017, Çarşamba

Aşk %
Para %
Sağlık %

Çevrenizdekiler bu son ilişkinize hayret ediyor. Hiç olmadığı kadar sadık ve bağımlı bir ilişki yaşıyorsunuz. Gözünüzün ondan başka kimseyi gördüğü yok. Bunun bir sakıncası yok, yok da bazen görmeniz gereken şeyleri de görmüyorsunuz.

Ara sıra geç kalkmak neyse de, bugün bu durumu abartmanız için pek çok neden var. Üstelik işte de kaytaracak yer arayacaksınız. Şeytana uymayın, küçük kaçamaklarınız kimsenin gözünden kaçmak.

Çevrenizdekiler sizin bonkör olduğunuzu düşünüyor ama zaman zaman onları şok edecek davranışlarda bulunuyorsunuz. Bugün de böyle durumlardan biriyle karşılaşabilirsiniz.

Dostlarınızla ilişkiniz daha çok özen istiyor. Bugünlerde içkiden uzak durmaya çalışın. Mideniz pes etmese de başınız ağrıyabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugünü yaşarken, dünü ve yarını hiç umursamıyorsunuz. Bazen vefasızlığınız çevrenizdekileri üzüyor. Bir arkadaşınız sizi bu konuda uyarabilir. Kendinizi gereksiz yere savunmak yerine söyledikleri doğru mu, yanlış mı tartmanız da bir yarar var. Sağlığınız yerinde ama yakınlarınızdan birinin sağlığı sizi endişelendiriyor. Ona endişenizi hissettirmeden biraz arayıp sormanız iyi olur.

16 Ağustos 2017, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslanlar günün ilk etkili enerjisi, saat 11:49 Ay-Merkür görünümüdür. Sosyal ilişkilerinizi güçlendiren, kısa yolculukların ve görüşmelerin işaretçisidir. Mali anlamda mutlaka hesabınızı bilmenizde yarar var. Çünkü Merkür geriliyor. Gözden kaçan detaylar sonrasında zorluk oluşturmasın. Tekrar dönüp bir bakın. Aksayan neler var, bunları mercek altına alın. Saat 15:35 Ay-Neptün görünümü, akıllıca düşünmemizi gerektiriyor. Çünkü gelişmeler, farklı bir yön kazanabilir. Biz buna hazırlıklı olmadığımız için, üzerinde bir plan yapmadıysak, yanlış bir karar verebiliriz. Durumumuza bir bakalım. Ona göre hareket edelim. Saat 22:29 Ay-Mars görünümü, çekiciliğinizi bir hayli yükseltiyor. Kendinizi istediğiniz şekilde ve dikkatleri üzerinize toplayacak biçimde ifade edebilirsiniz. Saat 23:45 Güneş-Kuzey düğüm kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. Bu olumlu bir işarettir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde, merkezde yer almanızda kuvvet verir. Kişi geçmişi değil geleceği önemser. İnandığı yolun yolcusudur. Özgüveni yüksektir. Kalbinin sesini dinler. İnsanlarla kendine göre bağlantı kurar. Çekicidir. Planlar yapar ve bunları uygulamayı seçer. İlişkisindeki problemlerle yüzleşmekten kaçınır. Çünkü kendinin Mutlu, huzurlu, keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle,

16 Ağustos 2017, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün kendinden sıkılıp alışverişe çıkmak isteyebilirsin. Akşam ziyaretine gelecek davetsiz misafir seni şaşırtacak.

16 Ağustos 2017, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Anne ve babanızla olan ilişkilerinizde önemli aşamalar kaydederken agresyon enerjisini iyi yönetmeniz gerekebilir.

16 Ağustos 2017, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili mücadele verebilirsiniz. Hayatınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi ifade etmek sizin için önemli olabilir. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizle ilgili etrafınızdaki insanlar tarafından desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Parasal konularda sorumluluk almak daha kolay olabilir.

16 Ağustos 2017, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hastalık hastası oldunuz. Küçük ağrılarınızı bu kadar büyütmemelisiniz. Dostluğunuza güvenen arkadaşlarınız bugün size sırlarını açabilirler.

16 Ağustos 2017, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

16 Ağustos 2017, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Arkadaşlarınız ve işiniz arasındaki dengeyi iyi sağlayın. En ufak bir sorunda bunun ceremesini size en yakın olanlar çekebilir. Akşam saatlerinde tepkilerinizi iyi kotnrol edin, güvensizlikleriniz yüksek.

16 Ağustos 2017, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün Ay İkizler burcunda seyahat ediyor. Konferans, seminer verip, kalabalık gruplar karşısında önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Her söylenene, her duyduğunuza inanmayın. Havada uçuşan bilgilerin doğruluğunu mantık süzgecinizden geçirmelisiniz. Eski dostlarınızla karşılaşabilir, sohbet edebilirsiniz.

16 Ağustos 2017, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.

16 Ağustos 2017, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 43' 09" R
Ay
Akrep
26° 14' 04" R
Merkür
Başak
24° 43' 49" R
Venüs
Terazi
00° 42' 40" R
Mars
İkizler
19° 41' 44" R
Jüpiter
Koç
03° 16' 54" R
Satürn
Kova
19° 02' 08" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 41"
Neptün
Balık
23° 40' 25"
Plüton
Oğlak
26° 08' 07"
Chiron
Koç
14° 29' 44"
Lilith
Yengeç
18° 43' 49"
True Node
Boğa
13° 48' 28"
Son Güncelleme : 30/09/2022 00:30

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>