Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2018, Çarşamba

Aşk %
Para %
Sağlık %

Kendinizi baskılama nedenleriniz başka anlamlara çekilebilir. Bugün yine tesadüflere yine boyun eğeceksiniz. Aşka direnme çabalarınız, duyguların hızı karşısında yetersiz kalmış görünüyor.

İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor. Attığınız başarılı adımlara değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Bu konuda bir iki kişi size çok dost duruyor, onlarla yakınlaşabilirsiniz.

Zamanında saptayıp ele alabilirseniz, para durumuzda bir hayli rahatlamaya neden olacak bir gelişme kapınızda bekliyor. Ciddiye alınmaya değer görünen para tartışmaları içersindesiniz.

Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz. Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sizi yakından tanıyanlar son zamanlardaki durgun halinizin, arkadaşlar arasındaki küçük tartışmalardan kaynaklandığını düşünüyorlar. Bu kadarla sınırlı olmadığını gizlememeniz gerekiyor. Uzaktan verimli tespitler yaptığınız bir gelişmeye yakınlaşmanız gerekebilir. Sessiz kalmaya kararlı göründüğünüz bu konudan uzak durmak sizin için daha yararlı olacak.

25 Temmuz 2018, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslanlar Saat 00:48 itibariyle etkili Ay-Oğlak burcu geçişinde, hoşunuza gitmeyen bir şey olduğunda tepki gösterirsiniz. Hayatın üstümüzdeki baskısından sıkılırız. Sürekli güven verici olanı, ileriye dönük olanı tercih etmek zorunda kalmanın bizi yorduğunu düşünürüz. İşlerimizi düzgün yapmamız, planlanan şekilde bitirmemiz gerekir. Saat 05:21 Ay-Chiron görünümü, bazı zorunlu işlerin halledilmesi gerekir. İlgilenmemiz gereken konular vardır. Bunlar size yorucu gelebilir. Saat 05:49 Ay-Uranüs görünümü, işlerinizi yenilikçi tarzda yapmanızı sağlayıcıdır. Bir işi ne kadar doğru yaptığınızı test edebilirler. Ne kadar bilgili olduğunuzu göstermeye çalışırsınız. Saat 08:33 Güneş-Chiron görünümü, farklı ve oldukça yeni adımlar atmak, değişimde bulunmak, hayatı kucaklamak isteğimizin işaretçisidir. Yolunda gitmeyen ne varsa onu aşmak, çare bulmak, zor günleri geride bırakmak için çabalarız. İyileştirici bu enerji, güven duygumuzun yükselişidir. Bu saatlerde işler kolaylıkla yürür. Saat 08:46 Ay-Satürn kavuşumu işlerimize ağırlık vermenin işaretçisidir. Yapılacaklar planlanır, pratik şekilde hareket edilir, hiçbir şey hafife alınmaz. Sağlığımıza dikkat ederiz. Saat 14:35 Güneş-Uranüs görünümü,sorunlarımızı çare bulmak, kendimizi bu anlamda güçlendirmek arzumuzun işaretçisidir. Terslik, gecikme veya yanlış anlaşılmalar bizi yorabilir. Ne istediğimizi bildiğimiz halde, dış şartlar ilerlemenin önünde duvar oluşturabilir. Bu saatlerde ani karar vermemek, dürtüsel hareket etmemek doğru olacaktır. Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğimle,

25 Temmuz 2018, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çalışma temponun yoğunluğundan dolayı kendine vakit ayıramıyorsun. Biraz dinlemeyi planladığın bir anda yeni bir işin ortaya çıkmasıyla yorgunluğun daha da artabilir. Motivasyonunun düşmesiyle bazı detayları gözden kaçırabilirsin. Bugün eski sevgilinin tekrar seni aramasıyla geçmişte hissettiğin duygular tekrar depreşebilir. Evli ve çocukları olan bir Aslan burcuysan, ailecek gideceğiniz tatilin ayrıntılarını konuşabilirsiniz. Sanatla ilgilenen bir Aslan burcuysan, farklı sanat disiplinlerine yönelmek isteyebilirsin. Bir süredir baş ağrıları yaşıyorsan, profesyonel bir yardım almanda fayda var. Akşamı kendine ayırabilir, evde film izleyebilirsin.

25 Temmuz 2018, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sağlığınız ve çalışma hayatınızla ilgili istenmeyen sorunlarla hesapta olmayan bir şekilde uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Ucu açık ve belirsiz konuşmalardan kaçınarak kendinizi ve karşınızdaki kişiyi net bir şekilde anlama yolunda çaba sarf ederek gereken konuşmaları rahatlıkla yapabileceksiniz.

25 Temmuz 2018, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir. Bu konuda stratejik bir yol izlemeniz mümkün. Kariyer alanınızda ön planda olmak ve parlamak istersiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanabileceğiz bir gün. Maddi konularda ailenizden destek alabilirsiniz. Mevcut gayrimenkuller üzerinden alım satım işleri ile uğraşmanız mümkün.

25 Temmuz 2018, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İLİŞKİLERİNİZE maddesel yaklaşıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz denge bozulabilir.

25 Temmuz 2018, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular gündemdeyken yüreğinizin sesini daha çok dinlemek isteyebilirsiniz. Kişisel zevk ve uğraşlara zaman ayırabilir, kendinizi eğlenceli ortamlarda bulabilirsiniz. Maddi ve parasal konularda ise kayıp ve zararlara karşı uyanık olmalısınız.

25 Temmuz 2018, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İş alanlarınızda patronlarınızla olan ilişkilerinizde zorlanmalar ve sürtüşmeler söz konusu olabilir, göz önünde olacağınız ortamlarda davranışlarınıza dikkat edin, isyankar davranmamaya özen gösterin. Size ne yapılması gerektiği söylendiğinde cinleriniz tepenize çıkabilir.

25 Temmuz 2018, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Hafta ortasına canlı, dinamik, yaratıcı bir enerjiyle başlamak isteseniz de Merkür burcunuzda geri gitmek üzere duraksamaya başlıyor. Bu nedenle enerjiniz düşük olur. Bu süreyi yavaş bir tempoda geçirir ya da gelecek heyecanlı iki günün planlamasını yaparsanız karlı çıkarsınız. Kariyer hayatınızdaki bir konu önünüzde zorlayıcı bir duvar oluştursa da çözüm sizin pozitif düşünmenizde saklı.

25 Temmuz 2018, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.

25 Temmuz 2018, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 12' 27" R
Ay
Başak
17° 25' 17" R
Merkür
Oğlak
04° 20' 27" R
Venüs
Akrep
00° 59' 46" R
Mars
Yay
08° 01' 27"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 06"
Satürn
Balık
01° 21' 22"
Uranüs
Boğa
20° 11' 01"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 52"
Chiron
Koç
15° 39' 49"
Lilith
Başak
07° 02' 11"
True Node
Koç
23° 38' 06"
Son Güncelleme : 05/12/2023 18:10

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>