Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Söylediklerinize Dikkat! Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2023, Pazar

Aşk 70%
Para 60%
Sağlık 100%

Aşk ve ilişki hayatınızda biraz daha sabırlı olmalısınız. İlişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Daha sabırlı olmaya çalışın.

Bakış açınızdaki değişimden doğru anlamda yarar sağlayacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda biraz daha sabırlı olun. Etkin adımlar atma şansınız var ancak bunun için biraz daha sabırlı olmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Seyahat planları yapabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin aynı düşüncelerle hareket edeceğiniz için kaldığınız ve gideceğiniz yeri suçlamamalı, burayla ilgili beklentiyi büyütmemelisiniz. İçinde bulunduğunuz süreç ne olursa olsun, karşınıza bir fırsat çıkmışsa bunu değerlendirme cesareti dengeleri değiştirecektir.

12 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, duygusal açıdan biraz hassas olabilirsiniz. İçsel dünyanıza daha fazla odaklanmak ve duygusal dengeyi korumak için zaman ayırmanız gerekebilir. Kendinizi artan bir duygusal yoğunluk içerisinde bulabilirsiniz, ancak böyle durumlarla başa çıkmak için iç gücünüz ve empati yeteneğiniz size yardımcı olacaktır. Ayrıca, karşılaştığınız insanlarla ilişkilerinize özen göstermelisiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak çatışmalardan kaçınmayı deneyin. Size enerji verecek hobiler veya ruhsal aktivitelerle ilgilenmek de bugün iyi bir seçenek olabilir. Unutmayın, her şey geçicidir ve zor zamanların da sona ereceği bilincinde olmak önemlidir. Kendinize ve başkalarına anlayışla yaklaşarak, iç huzurunuza ulaşabilirsiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi olan Balık burcuysanız, Pazar gününüzü sevgilinize ayırıyorsunuz. Bugün onu mutlu etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Açık sözlü olmanız çevrenizdeki kişileri kırabilir. Arkadaş ilişkilerinizi korumak için söylediklerinize daha dikkat edeceksiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için yüklü miktarda harcamalar yapabilirsiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bir alanda kendinizi geliştirerek ustalaşmak isteyebilirsiniz. Bunun ne olduğunu bulmak için gün içinde en çok neye zaman harcadığınızı, ne ile ilgilendiğinizi fark edin ve onun üzerinde çalışarak istediğiniz konuma gelin.

12 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde Ay iyice küçülmekte. Yeni fikirlere ve farklı görüşlere daha açıksınız. Uzaklarla ilgili bağlantılar gündeme gelebilir.

12 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde özellikle mesleki alanlarda sizden daha az bilgili olanarkadaşlarınıza yardım etmeniz gerekebilir. Aşk konusunda cesaretli adımlar atabilirsiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ortamı yumuşatmak için senin çabaların gerekebilir. Eğer tartışan iki kişi varsa aralarındaki huzuru sağlamak biraz sana bağlı olabilir. En iyisi yapıcı davranıp her iki tarafı da dinlemek olacak. Hızlıca bir şeyleri yargılamamak gerekebilir.

12 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Balık, bugün özellikle toplu yapılan işlemlerde bazı aksilikler olabilir nitekim bu, sonuçta kendiniz ve hayatınızdaki önemli insanlar hakkında daha fazla şey öğrenmek için iyi bir zaman olabilir. Şu anda hayatınızda başkalarının çok fazla söz sahibi olduğu hissine kapılırsanız oldukça sinirli olabilirsiniz. Kırgın veya sinirli hissetmek kolaydır ancak bu gerginlikler gelişme arzusuyla ilgili olabilir. Kendinizden şüphe duymak sizi biraz düşünmeye sevk etmelidir. Artıları ve eksileri tartmaya zaman ayırın ve tüm seçeneklerinizi değerlendirin, ancak geçmişe takılıp kalmaktan kaçının.

12 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Neptün geri gidiyor. Unuttuğunuz olayların yeniden önem kazanması, sizin lehinize gerçekleşecek. Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. Duygusal bir gün.

12 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinde başarı size doğal bir şekilde gelse bile, yine de iç huzurunuzu ve gerçekçi yaklaşımınızı korumalısınız. Bu yolla işyerinde edindiğiniz dostlukları muhafaza edebilecek ve sevdiklerinizin sizin ne denli sıcak kanlı olabileceğinizi görmelerine olanak tanıyacaksınız. Eski tartışmaların ne o zaman ne de şu anda artık önemli olmadığını anlıyorsunuz. Kendinize, fiziksel gücünüzü korumak ve dinginliğinizi sürdürmek için uzun bir rahatlama süresi verin.

12 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün seyahat, yurt dışı, eğitim, seyahat konuları ön plana çıkabilir ancak ani sorunlar gerçekleşebilir. Harika bir gün geçirin.

12 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partnerinize karşı anlayışlı ve daha duyarlı bir davranış şekli geliştirmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bugün ilk denemelerinizi yapmak için çok uygun. Her türlü anlaşmazlığınıza çözüm üretebilecek ikna yeteneği sizde mevcut. Hatta etrafınızdaki insanların anlaşmazlıklarında bile arabuluculuk yapabilirsiniz. Bu günlerde cömertliğiniz üzerinizde. Ancak bütçenizi de düşünün! Ayrıca bu aralar yemekle ilgili sorunlarınız var. Kilonuza dikkat etmelisiniz

12 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 30" R
Ay
Akrep
02° 50' 31" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 06" R
Venüs
Akrep
05° 25' 00" R
Mars
Yay
10° 43' 42"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 25"
Satürn
Balık
01° 33' 52"
Uranüs
Boğa
20° 02' 49"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 30"
Chiron
Koç
15° 35' 49"
Lilith
Başak
07° 27' 12"
True Node
Koç
23° 40' 30"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:00

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>