Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Derin Düşüncelere Dalıyorsunuz Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Kasım 2023, Salı

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki belirsizlikleri tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın. İlişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekiyor.

Mesleki olarak toparlanmaya çalışın. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Etkin adımlar atmanız gereken bir gün.

Karmaşıklık yaşanacak olsa da üstesinden gelme şansınız var. Fırstları net olarak değerlendirme şansınız var ancak bunun için biraz daha beklemelisiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hassasiyetinizi nasıl dile getirdiğiniz önemlidir. Bugün beklediğiniz ilgi ve desteği bulamadığınızı düşünerek çevrenize olumsuz dönüşler yapabilirsiniz. Değişimi, kendini ifade etmeyi öğrenmeye çalışırken bunu yapmanıza engel olan tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz. “Aldım Kabul Ettim” der misin?

7 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal bir gün geçirebilirsiniz, Balık. İçsel dünyanızda bazı dalgalar hissedebilir ve karmaşık duygularla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak için biraz zaman ayırın ve meditasyon veya yoga gibi rahatlama tekniklerini deneyin. İlişkilerde de biraz hassas olabilirsiniz, bu yüzden iletişimde nazik ve anlayışlı olmak önemlidir. Kendinizi ifade etmek için doğru kelimeleri bulmaya çalışın. İş hayatında ise hedeflerinize doğru ilerlemek için kendinize güvenin ve çalışmalarınıza odaklanın. Başarılarınızın farkında olun ve kendinizi takdir edin. Sağlığınıza dikkat etmeniz de önemlidir, stresinizi yönetmek için egzersiz yapmayı unutmayın.Umarım bugününüz güzel geçer!

7 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş yerinizde sizden daha az çalışıp ama daha iyi yerlerde olan kişiler canınızı sıkıyor. Nerede yanlış yapıyorum düşüncesi kafanızı uzun süre meşgul ediyor. Uzun süredir bağlı olduğunuz kötü alışkanlıklarınızdan bir anda kurtulmanız gerçekten takdire şayan. Olanlara siz bile inanmakta güçlük geçiyorsunuz.

7 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Öfkeli hissedebilir ve bunu fiziki olarak üzerinizden atmaya çalışabilirsiniz. Enerjiyi doğru kullanmayı deneyimleyeceğiniz bugün, kendi kendinize yapacağınız konuşmaların içeriğini de değiştirecektir. Sakinleşen kazanır. 

7 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün eşinizden gelecek bilgiler önemli olabilir. Hareketli bir gündem sizi bekleyebilir. İletişimde olduğunuz kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda cesaretli davranabilirsiniz. İlerleme kaydedeceğiniz zamanlar var. Gün içinde çevresel değişiklikler yaşanabilir.

7 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bu aralar duygusal bir dönemden geçebilir ve beklentilerinizin tam olarak karşılanmadığını hissedebilirsiniz. Anlayışlı olmaya da çalışabilirsiniz.

7 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bir önceki güne kıyasla daha hareketli olman gerekecek. Etrafında olup bitenler her konuda daha hızlı olmanı gerektirebilir. Hatta hızlı karar vermek konusunda kendini zorlaman dahi gerekebilir. Zorlandığın anda arkadaşlarından yardım istemelisin.

7 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Balık, şu anda organize olmaya, kurallara uymaya ve pratik ayrıntılara dikkat etmeye güçlü bir şekilde odaklanabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşme ve sorumluluklarınızı yerine getirme konusunda rahatınız artarak daha iyi kararlara yol açar. Aslında, gerçekle yüzleşmek için güveninizi geliştiriyorsunuz ve belirli uğraşların devam etmesi veya başlaması için iyi durumdasınız. Sorumluluklar ve sorunlar şüphesiz zihninizde büyüyebilir ancak bu güçlendirici bir değişimdir. Bugün en belirgin şekilde erken saatlerde olmak üzere, bazı zihinsel gerilimlere veya karşıtlıklara neden olabilir. Geçici olarak doğru şeyi doğru zamanda söylemek zor olabilir. İnsanlar sizin bakış açınızı anlamıyorsa, bunu ciddiye almamak en iyisidir.

7 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Dengeli ve ılımlı olma zamanı. İşbirliği ve sadakat ile mükemmel zamanlamayı bekle. Sihirli bir el dokunmuşçasına maddi ve manevi sorunların çözülüyor. Enerjiler tıkandığı zaman, evren çözümü kendiliğinden yapar çünkü enerjilerin akışta kalması gereklidir. Ana kader planını değiştiremeyiz fakat seçimlerimizle bugünümüzü güzelleştirebiliriz. Şimdi sıra sende, vereceğin kararlarla kaderini ve bugününü güzelleştirmelisin.

7 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşte başarılısınız - hiç kimse fark etmese veya herhangi bir takdir göstermese bile, başkalarına yardım etmeye ve destek olmaya her an hazır olmanız size fayda sağlayacak. Sevdikleriniz size destek vermek istiyor. Şu anda sahnede kimse olmasa da, gerçek aşkı bulmak için bir gözünüzü açık tutmanız gerekebilir. Tembellik ve isteksizlik zamanı geçti – enerjiniz artık sınır tanımıyor.

7 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün partner, ortak, evlilik konuları ön plana çıkabilir. Partnerinizle veya ortağınızla zaman geçirebilirsiniz. Harika bir gün geçirin.

7 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hoşlandığınız kişiyle aranızdaki yakınlaşma artarak devam ediyor fakat henüz beklediğiniz sonuç gerçekleşmedi. Bugün yine aynı ortamda olabilirsiniz, bu harekete geçmek için çok fazla düşünmeyin. İşinizle ilgili bir konuda çıkış yolu arıyorsunuz. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz bocalamanız sinirlerinizi gerebilir. Bugün beklediğiniz parasal gelişmeler ile ilgili bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Beslenme alışkanlığınız kilo almanıza sebep oluyor.

7 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 38' 42" R
Ay
Yengeç
23° 23' 43" R
Merkür
Yay
29° 26' 05" R
Venüs
Terazi
25° 43' 21" R
Mars
Yay
04° 47' 21" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 32"
Satürn
Balık
01° 08' 05"
Uranüs
Boğa
20° 21' 18"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 27"
Chiron
Koç
15° 45' 33"
Lilith
Başak
06° 32' 06"
True Node
Koç
23° 53' 34"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:10

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>