Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Ailenizin Desteğine İhtiyaç Duyuyorsunuz Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2023, Pazar

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 60%

Mantığa yatkın olmayan adımlar atmaktan kaçınmalısınız. Mesleki olarak kendinizi toparlamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapma lüksünüz de yok.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda biraz daha sabırlı olmalısınız. Amaçlarınıza uygun adımlar atmanız sizin açınızdan oldukça önemli olmaya başlıyor. Sabırlı olmanız gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İstediklerinize ulaşma şansınız bir hayli fazla. Var olan sıkıntıların yavaş yavaş üstesinden gelebilecek olmanız da önemli. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atmaya çalışmalısınız. Her şeyin genel olarak daha da iyiye gidebileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Kontrollü olmanız gerekmekte.

5 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Biraz kendinizi geri çekmek ve huzurlu bir ortamda zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yoğun bir dönem geçirdiyseniz bugün dinlenmeniz için harika bir gün olabilir. Etrafınızdaki insanların enerjilerinden etkilenmek yerine kendi iç dünyanızla bağlantı kurmaya odaklanın. Bunun için meditasyon ya da yoga gibi rahatlama tekniklerini deneyebilirsiniz. İçsel huzurunuzu bulduğunuzda, dış dünyadaki sorunlara daha etkili bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Kendinizi yeniden enerjilendirip motive olmaya hazır olun. İyi günler geçirmeniz dileğiyle!

5 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yeni çocuğu olan Balık burcuysanız, bebeğiniz olduktan sonra günlük rutinlerinizi yerine getirmekte zorlanıyorsunuz. Bu konuda eşinizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yaşadığınız maddi zorluklardan kurtulmak için ailenizden yardım istiyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirebilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hassasiyetiniz artabilir. Bunun farkında olduğunuzda toparlanmanız da insanları doğru anlamanız da kolaylaşacaktır. Çatışma halinde olmanın faydasını görmeyeceğinizi unutmayın, kendinizi iyiye odaklayın.

5 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kendinize özen göstermek ve daha verimli olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özel yaşantınızdakisıkıntıları bitirmeyi ve farkında olmayı gerektiren bir süreçtesiniz. Olumlama yapmak ve pozitif düşünmek için çaba gösterin.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yapılması gereken işleri ertelemekten vazgeçmelisin. Bunların ileride birikip sırtında gereksiz bir yük oluşturması seni rahatsız edecek. Düzgün bir program yapıp buna göre hareket etmeye çalışmak kendine zaman ayırmana da yardımcı olacak.

5 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Artık para kazanmak için biraz daha fazla çalışmanız gerekebilir. Bu, bir göreve fazladan zaman ayırmayı içerebilir veya birkaç deneme yapmanız gerektiği anlamına gelebilir. İlham her zamanki kadar çok gelmiyor olabilir ama bunda bir sorun yok. Rahatlayın ve her şeyi olduğu gibi bırakın; fikirler yeniden gelmeye başlayacaktır. Bugün bir tür onay almada gecikme yaşanabilir. Bu hayal kırıklığı yaratabilir ama moralinizi bozmasına izin vermeyin. Onu alacaksınız, ama belki zamanında değil! Bu herhangi bir sözleşmeyi imzalamak veya tatile başlamak gibi büyük adımlar için iyi bir gün değil. Sıradan görevlerle ilgilenmek içinse harika bir gün.

5 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Mucizeler her yerde aslında. Mesela gök cisimleri, uzay, doğum ve yaşayan her canlı bir mucizedir. Mucizelerin sana gelmediğini düşünüyorsan, olumsuz düşünceler seni bloke ediyor demektir. Kendin bile bir mucizesin bunu unutma. Bereketli evrenin sonsuz kudreti, senin gücünü artıracak. Bugün sana güzel bir mucize gözüküyor. Tabi olumsuz düşüncelerden kendini arındırman şartıyla.

5 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu anda neye elinizi atsanız başarıyorsunuz. Arkadaşlarınız, aileniz veçevrenizin enerjinize ve becerikliliğinize duyduğu hayranlık ve takdir, kendinize duyduğunuz güveni olağanüstü seviyelere taşıyacak. Havalara girmeyin ve bu kıymetli hediyeyi siz de çevrenizdekilere eşit derecede dağıtmaya özen gösterin. İşler yine ters gitmeye başladığında bu desteğin ne kadar değerli olduğunu siz de anlayacaksınız.

5 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bir alanda kendinizi geliştirerek ustalaşmak isteyebilirsiniz. Bunun ne olduğunu bulmak için gün içinde en çok neye zaman harcadığınızı, ne ile ilgilendiğinizi farkedin ve onun üzerinde çalışarak istediğiniz konuma gelin.

5 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partnerinizle aranızı düzeltmek için, ilk adımı o sizden, siz ondan bekliyorsunuz. Bugün size küçük bir adım atmak düşebilir. Tek eksiğiniz cesaret! Kariyerinizle ilgili projeleri hayata geçirmek için çalışma arkadaşlarınızın fikirlerine önem verin. İş yerinizde bugün bazı beklenmedik olumlu sürprizler var. Zamansız masraflar yüzünden elinizde para durmuyor. Ama bugün yerinde bir karar vererek kazançlı bir anlaşma yapacaksınız. Ayaklarınızı üşütmemeye özen gösterin.

5 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 36' 35" R
Ay
Yengeç
22° 57' 50" R
Merkür
Yay
29° 23' 35" R
Venüs
Terazi
25° 40' 55" R
Mars
Yay
04° 45' 51" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 44"
Satürn
Balık
01° 07' 60"
Uranüs
Boğa
20° 21' 23"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 24"
Chiron
Koç
15° 45' 36"
Lilith
Başak
06° 31' 52"
True Node
Koç
23° 53' 49"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:20

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>