Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Mart 2019, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor aksine bundan biraz da mahcup oluyor. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Çarpıcı bir zaman girdabına hızla giriyorsunuz.

Size bir takım konularda destek olacağını söyleyenler, sizi yarı yolda bırakabilirler. İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşma işi sizin üzerinize kalacak.

Bir kaç kez, üstü kapalı sözlerinizin anlamazlıktan gelinmesi sizi bir para ilişkinizde cesaretsizliğe sokmuş gibi. Bu konularda, bugünlerde büyük bir hassasiyet içinde görünüyorsunuz. Kırılmaya açıksınız.

Bu kadar hareketli gelişmelere alışık olmadığınız için zorlanıyorsunuz. Ruhunuzdaki yorgunluğu, elde edeceğiniz sonuçlarla dinlendirebileceksiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugüne biraz hassas başlayabilirsiniz. Birkaç saat ruhunuzu dinlendirmeniz iyi gelebilir. İlerleyen saatlerde, kendinize olan güveninizi pekiştireceğiniz özel konulu bazı görüşmeleriniz var. Belli bir öneme sahip kararlarınızı yine bir mantık çerçevesinde vereceksiniz. Arkadaşlıklarda bazı söylentiler biraz canınızı sıkabilir.

17 Mart 2019, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugünün ilk saatlerinde Ay boşlukta ilerliyor. Sonrasında ise Aslan burcuna geçen Ay, bugün kendinizi biraz daha düşük enerjili hissetmenize neden olabilir. Sabah meydana gelen Ay ve Uranüs arasındaki gergin açı sağlığınızda ani durumlar oluşmasına neden olabilir. Bitkin olduğunuz bir günde kendinizi yormanız sağlığınızı bozabilir. Bu etkinin sonra ermesiyle, sizler de daha mutlu bir güne ilerliyorsunuz. Merkür retrosunun yorduğu psikolojiniz yavaş yavaş düzelmeye başlıyor. Sevgiler, Astromeri

17 Mart 2019, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yanlış anlaşılıyorsun!Ay, bugün ateş burcunda hareket ediyor. Sistemli olduğun zaman kendini daha rahat ve girişken hissediyorsun. Yaşamını kolaylaştırmak için ev düzeninde aldığın önlemler herkesin takdirini toplamana neden olabilecek. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişiyle kendini gereksiz bir inatlaşmanın içinde bulabilirsin. Akşam saatlerinde buluşacağın arkadaşınla alışverişin dozunu kaçırabilirsin. Ailende bir anda dile gelen patavatsızlık yanlış anlaşılmaya neden olabilir. Gezegenlerin seyri ailene karşı daha hassas olman gerektiğini işaret ediyor. Gün içinde onlara karşı daha duyarlı davranışlar sergiler isen karşılığını fazlası ile gökyüzü sana verecektir.

17 Mart 2019, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Balık burcu kendinizi ortaya koymaktan hiç çekinmiyorsunuz. Öyle de olmalı. Ancak bazen kendinizi anlatırken abartıya kaçıyor olabilirsiniz. Bırakın sizi başkaları anlatsın. Siz yaptıklarınızla önde olun. Kimse sizi yoramaz. Kimse sizin enerjinizi yıkamaz. Çünkü sizdeki enerji, boyutsal olarak diğer Zodyaklılarda yok.

17 Mart 2019, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay bugün Aslan'da ilerlerken zaman alabilecek işlere ve uğraşlara daha çok dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sağlık ve hizmet konuları da oyalayıcı olabilir.

17 Mart 2019, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yaşadığınız yerde değişiklik yapmak için uygun bir gün. Banyonuza alacağınız bambu sizi çok daha huzurlu yapabilir. Bugünlerde en çok huzura ihtiyacınız var.

17 Mart 2019, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Arkadaş çevreniz ve tanıdıklarınızla olası problemler yaşayabileceğiniz bugün, geleceğe yönelik plan ve projelerinize odaklanabilir, çalışmalarınızı tamamlayabilir ve keyifli etkinliklerde yer alarak stres seviyesini en aza indirip, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Enerjinizi sakin ve yumuşak ifade etmeniz gereken bir gündesiniz.

17 Mart 2019, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Nazik, düşünceli, özverili Balıklar, ailevi konularda hareket olası. Sabah saatlerinde artan enerji ile bekleyen işlere yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde zaman zaman huzursuzluk ve yanlız kalma arzusu artacaktır. Yaratıcı faaliyetlere yoğunlaşmak faydalı olur.

17 Mart 2019, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Gündelik hayatınızda hareketli ve iletişimle dolu bir gün söz konusu olabilir. Detaylarla ve hesap işleriyle daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Üretken ve çalışkan yönlerinizin daha çok öne çıktığı ve başkalarına hizmet edip yardımcı olmak istediğiniz bir gün olabilir.

17 Mart 2019, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yakın ilişkilerinizle ilgili olarak bir süredir göstermekte olduğunuz sabrın ödüllerini toplamaya başlayabilirsiniz. İnsanlar, bazı şeyleri telafi etmek için çırpınabilir, size kolayca unutamayacağınız, güzel bir gün geçirtebilirler.

17 Mart 2019, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 27' 25" R
Ay
Oğlak
20° 20' 49" R
Merkür
Yengeç
12° 50' 33"
Venüs
Yengeç
07° 35' 34"
Mars
Boğa
10° 29' 23"
Jüpiter
İkizler
06° 33' 24"
Satürn
Balık
19° 23' 40"
Uranüs
Boğa
25° 21' 48"
Neptün
Balık
29° 54' 36"
Plüton
Kova
01° 32' 16"
Chiron
Koç
23° 03' 49"
Lilith
Başak
29° 20' 29"
True Node
Koç
11° 57' 45"
Son Güncelleme : 23/06/2024 13:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>