Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Dinlenmek İstiyorsunuz Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2023, Salı

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha dengeli davranmaya çalışın. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunların son bulmasını arzu ediyorsanız, atacak olduğunuz adımları da ona göre atın. Huzur ve mutluluk çok uzağınızda olmayacak.

Beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Kendinize olan güveninizi net olarak ortaya koymanız gereken bir süreçtesiniz. Koşullara uygun adımlar atmaktan kaçınmamanız gerekiyor.

Gelir ve gider arasındaki sorunların son bulması için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Fırsatlar üzerinde etkinlik göstermek için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Fikrinizi beyan etmediğiniz, zamanında müdahale etmediğiniz her konuda suçlu sayılabilirsiniz. Bunun psikolojik kayıplar ya da sorunlar doğurmaması için zamanında ve doğru kelimelerle konuşmayı öğrenmelisiniz. Gösterdiğiniz saygının ve anlayışın kimlerden size geri geldiğini görmek, ilişkilerinizi düzenlemenize yardımcı olacaktır.

21 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal olarak oldukça hassas olabilirsiniz. İçsel dünyanıza zaman ayırarak, duygularınızı anlamlandırmaya çalışabilirsiniz. İnsanlarla iletişim kurarken empati yapmak size yardımcı olacaktır. İlişkilerinizde esneklik ve anlayış göstermek önemlidir. Özverili ve fedakar tutumunuzla birçok kişiyi etkileyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek ve isteklerinizi dile getirmek için cesaretli olmalısınız. Enerjinizi olumlu yönde kullanarak yaratıcı projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Özellikle sanatsal yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için uygun bir zaman olabilir. Unutmayın, kendinize zaman ayırmanız ve duygusal dengeyi sağlamanız önemlidir. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

21 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Güne güzel bir kahvaltı başlıyorsunuz. Bugün dolabınızdaki fazla eşyalardan kurtulabilirsiniz. Kendinizden emin tavrınız, karşı cins tarafından oldukça ilgi görecek. Akabinde mesaj kutularınız dolmaya başlayabilir. Çocuğu olan Balık burcuysanız, çocuğunuza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma ortamınızla ilgili değişiklikler gündeme geldiğinde bunu değerlendirmelisiniz. Önyargılı olduğunuzda, yetersiz hissettiğinizde büyüme fırsatını ve hayal ettiğiniz diğer imkanları geri tepmiş olacaksınız. Kendinizi, bir şeylere layık görmemekle ilgisi sorununuzu layık görmeye başlayarak çözebilirsiniz. 

21 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün hassas olduğunuz konularda daha duyarlı olabilirsiniz. Planladığınız işlerde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sizin için önemli olan konularda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde keyifli zamanlar olabilir. Öğleden sonra işlerinizde beklemeler yaşanabilir.

21 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Alacağınız kararlar oldukça olumlu sonuçlar doğurabilir. Diğer yandan kendinizi iyi hissetmek için karar almanızın da gerektiği bir evreden geçmektesiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Stres ve kaygının seni kontrol etmesine izin vermemelisin. Kontrolün dışında gerçekleşecek olaylar hakkında aşırı düşünmekten vazgeçmelisin. İhtimalleri düşünmek, istediğin gibi hareket etmeni engelleyebilir. Hayallerin geleceğini örtmesine izin vermemelisin.

21 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Balık, gün size daha fazla duygusal netlik getiriyor. İhtiyaçlarınız her zamankinden daha acil gelebilir! Bugün, çalışmalarınızda bir atılım yaşayabilir veya sizin için önemli olan biriyle yeni bir ilişki yaşayabilirsiniz. Düşünceleriniz veya konuşmalarınız aracılığıyla, öz değeriniz hakkındaki hislerinize dair benzersiz bir iç görü kazanırsınız. Kendinizi alçakgönüllü ama kendinden emin bir şekilde yansıtıyorsunuz. Birisi sözlerinizi ciddiye alabilir ve olumlu bir etki yaratmak güzel bir duygu olacaktır. Ayrıca sağlam planlar yapmak ve yaratıcı bir girişim için de büyük bir şansa sahipsiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecektekliflerine hazırlıklı olmalısınız. Seçici davranıyor ve direnç gösteriyorsunuz.

21 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Coşku ve enerji dolusunuz. Hiç endişelenmeyin, üstlendiğiniz her şey hızla ve verimli şekilde başarıya ulaşacak ve olumlu yönde gelişecek. Çevrenizdekiler sizi hayranlıkla izliyor ve bu sizin kendinize olan güvenini artırıyor. Aşırı kibirli davranarak veya fazla çalışarak hedeflerinizin ötesine geçmemeye dikkat edin, çünkü ortadaki bu iyi şans aniden bir talihsizliğe dönüşebilir.

21 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca eğitim, seyahat konuları ön plana çıkabilir. Harika bir gün geçirin.

21 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sizi rahatsız eden her ne varsa ondan uzak durmak isteyeceksiniz. Yoğun süreçten geçiyorsunuz ve bu da beklenmedik sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Koşulları tamamen lehinize çevirebileceğiniz bir gündesiniz.

21 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 08' 12" R
Ay
Başak
04° 56' 08" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 52" R
Venüs
Terazi
29° 45' 17" R
Mars
Yay
07° 15' 50" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 32"
Satürn
Balık
01° 18' 05"
Uranüs
Boğa
20° 13' 24"
Neptün
Balık
24° 53' 21"
Plüton
Oğlak
28° 35' 19"
Chiron
Koç
15° 41' 05"
Lilith
Başak
06° 55' 08"
True Node
Koç
23° 38' 21"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:50

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>