Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
İkiyüzlülük Size Göre Değil Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2023, Pazar

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 70%

Mesleğinizle ilgili konularda biraz daha kontrollü olmalısınız. Gereğinden fazla hızlı hareket ettiğiniz sürece her şey karmaşıklık gösterebilir. Daha dengeli olmanız gereken bir gün.

Maddi kaynakların yönetimi konusunda daha kontrollü olmalısınız. Gelir ve gider arasındaki sınırı koruyamadığınız sürece her şey daha da karmaşık olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Değer verdiğiniz insanların da size değer verdiğini fazlasıyla hissedeceksiniz. Her şeyin tam da istediğiniz gibi olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Önceliklerinizi mutlaka daha doğru belirlemeye çalışın. Hata yapmamanız gerekmekte.

5 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugünve finansal konularda hedeflerinize odaklanmalısınız. Planlarınızı gözden geçirin ve ihtiyaçlarınızı belirleyin. Disiplinli bir yaklaşım sergilemek ve görevlerinizi sorumlulukla yerine getirmek önemlidir. Ayrıca sağlığınıza da özen göstermelisiniz. Biraz dinlenerek ve stresi azaltarak enerjinizi yenileyebilirsiniz. İlişkilerde ise iletişime önem vermelisiniz. Sevdiklerinizle açık ve net bir şekilde konuşmaya çalışın. Unutmayın, sabır ve anlayış her ilişkinin temel taşıdır. Siz odaklandıkça ve detaylara dikkat ettikçe, bugün hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz.Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi günler dilerim!

5 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevrenizdeki yüzünüze gülüp arkanızdançeviren kişiler olduğunu göreceksiniz. Bu kişileri etrafınızdan uzaklaştırmak için harekete geçiyorsunuz. İkiyüzlülük ve içten pazarlıklı olmak asla size göre değil. Pazar gününüzü kimsenin mahvetmesine izin vermeyeceksiniz. Ailenizle derin sohbetlere dalıyorsunuz.

5 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Detaylara takılıp kalmak konusunda kendinize son bir şans tanıyın. Takılın, düşseniz bile ayağa kalkın ve onu geride bırakın. Çevrenizdeki insanlarla sorun yaşamamak adına eleştirinin dozunu belirlemenizde fayda var.

5 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Tam olarak göremediğiniz bir konu yüzünden kendinizi yıpratabilirsiniz. Düşüncelerinizde karmaşa mümkün.

5 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Karşı tarafa güvenmeyi öğrenemezseniz ilişkiniz çıkmaza girebilir. Kendinizi ifade ederken nezaketli bir dil seçmeli ve ona güvenmek için de çaba göstermelisiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayatını etkileyecek kararları alırken aceleci davranmamalısın. Ani ve duygusal tepkiler vermek zararlı çıkmana sebep olabilir. Makul kalmaya çalışmak ister istemez senin için en doğru olanı yapmanı sağlayacak.

5 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün hayatınızda netlikten çok kafa karışıklığı yaratan bir şey yolunuza çıkabilir. Bunun nedeni çağrışımları tam olarak çözememeniz olabilir. Yeterince uzun süre odaklanırsanız ve şu an yaşananların geçmişinizden size hangi bölümü hatırlattığını anlarsanız, muhtemelen onun neye işaret ettiğini de keşfedeceksiniz. Daha iyisini yapmak istiyorsunuz ancak geçici olarak cesaretinizin kırıldığını hissedebilirsiniz. Bu tempoya ayak uydurmak için daha çok çalışmanız gerekiyor gibi görünüyor. Bugün biraz daha fazla çalışmanız gerekebilir ancak istediğiniz sonuçları alacaksınız ve yarın sizin için daha kolay olacak.

5 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Aşk hayatına beklenmedik bir anda giriyor. Enerjini, iradeni ve sabrını buna hazırla. Olumlu ve doyumlu bir aşk sana geliyorsa, öncelikle auran temiz olmalı. Geçmiş aşklarına teşekkür et ve onları uğurla. Geri kalanını evrene bırak. “Olumlu ve doyumlu zengin aşk hayatımı kabul ediyorum” diyebilirsin mesela. Her ne olursa olsun kendini akışa bırak.

5 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün takım çalışmalarında özellikle verimlisiniz. Diğer bir deyişle, en çetrefilli fikirleri bile hayata geçirebilecek gücünüz var. Hemhem özel yaşamınızda başkalarından özellikle kuvvetli bir destek göreceksiniz. İlişkilerinizi güçlendirmek için, hoşlandığınız insanlara bunu belli edin. Hayatınızın aşkıyla karşılaşma ihtimaliniz de var, bu yüzden gözlerinizi dört açın!

5 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Günü kendinize ayırabilirsiniz. İzole bir gün geçirmek duygusal bir kar zararı hesabı yapmanızı kolaylaştıracaktır. İyi insanlara, iyi konulara zaman harcamak ve emek vermek, sizi etkisi altında bırakmaya çalışan, gündeminizi olumsuz yönde değiştiren insanlara karşı vereceğiniz en güzel cevap bu olacaktır.

5 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızda geride bıraktığınız sorunları bir daha yaşamak istemiyorsunuz. İlişkinizdeki küçük sorunlar bu kadar gözünüzü korkutmamalı. Her ilişkide yaşanabilecek sorunları siz de yaşıyorsunuz. Sorumluluk duygunuzun ağır bastığı bu dönemde kolay kazançları hedeflerseniz, ummadığınız şekilde iyi olaylar terse dönebilir ve sonunda hepsinden kendiniz sorumlu olursunuz. Maddi sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Rahat bir uyku için yatağa girmeden önce günlük stresten arının.

5 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 59' 14" R
Ay
Akrep
02° 34' 45" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 22" R
Venüs
Akrep
05° 23' 31" R
Mars
Yay
10° 42' 48"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 30"
Satürn
Balık
01° 33' 47"
Uranüs
Boğa
20° 02' 52"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 28"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 04"
True Node
Koç
23° 40' 31"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>