Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Yeni Hobiler Ediniyorsunuz Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Kasım 2023, Cuma

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 100%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, adım adım ilerlemeyi başaracaksınız. Birlikteliğiniz olsun ya da olmasın, daha temkinli olmayı tercih ediyorsunuz. İçinde bulunduğunuz şartlara uygun adımlar atmanızın çok da zor olmayacağı bir gün.

Mesleğinizle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Sınırlar üzerinde etkinlik göstermeyi başaracaksınız ancak bunun için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Hata yapmamaya odaklanmanız gerekiyor.

Finansal olarak sizi zorlayabilecek her türlü harcamadan uzak durmalısınız. Arzu ettiğiniz sonuçları alacaksınız ancak bunun hemen olmayacağını da bilmelisiniz. Daha kontrollü ve sabırlı olmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinize rol model seçtiğiniz konular ve insanların, hayatınıza olan katkısını düşünebilirsiniz. Böylece hayat boyu sürdürmeyi planladığınız işler, ilişkiler konusunda bir değişikliğe gidebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, değişiklik yapmanın ve yeni hedefler belirlemenin sizin için zararlı olduğuna olan inancınız azalacaktır.

17 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, kararlı ve istikrarlı doğanızla dikkat çekebilirsiniz. Kendinizi daha fazla sağlam hissetmeniz ve hedeflerinize odaklanmanız mümkün olabilir. İş veya kariyerle ilgili konularda sorumluluk alabilir ve işlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Ancak, dikkatinizi dağıtan veya sizi huzursuz eden faktörlere karşı dirençli olmanız önemlidir. Ayrıca, kendinizi biraz daha esnek ve uyumlu tutmanız, işbirliği yapmanız gereken durumlarda faydalı olabilir. İlişkilerde ise sabırlı ve anlayışlı davranmanız, anlaşmazlık veya gerilimleri engelleyebilir. Aşk hayatınızda ise romantik bir yaklaşım sergileyebilir ve partnerinizle keyifli anlar geçirebilirsiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Maddi olarak elinizin çok açık olması ilerleyen günlerde zorlanmanıza neden olabilir. Herkesten önce kendinizi düşünmeniz gerektiğini anlamanız uzun sürmeyecek. Yakın bir arkadaşınızın yönlendirmesiyle enstrüman kursuna kayıt olabilirsiniz. İlgi alanlarınızı genişletmek hoşunuza gidiyor.

17 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma ortamınızdaki gergin havayı dağıtmak isteyebilirsiniz. Kazanç elde ederken bunu zorlanarak, psikolojik sorunlarla uğraşarak yapmanın gerekli olmadığını gösterdiğinizdeortaklarınızın da bakış açısı değişecektir. Cesur ve bu yüzden iyimser hissettiğiniz bir gündesiniz, bunu hayatınıza yeni pencereler açmak için kullanın.

17 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün uğraştığınız işlerinize yön vermek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başlangıçlar yapabilirsiniz. Şanslı bir gündesiniz. Değiştirmek istediğiniz işlere yönelebilirsiniz. Fraklı konularla ilgilenebilirsiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda kendinizi kısıtlayıcı bir halde hissedebilir, partnerinize tam olarak istediklerinizi aktaramayabilirsiniz. Aktarsanız bile çok anlaşılır olmayabilir.

17 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Fikirlerini başkalarına sunmadan önce biraz sakinleşip kendini toparlaman gerekebilir. Hevesle başladığın işlerin yarım kalmaması için planlı ve programlı hareket etmen gerekecek. Bir şeyleri sağlam kazığa bağladıkça insanlara aktarman kolay olabilir.

17 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugünde açık fikirli, işbirlikçi bir hava var. Bununla birlikte, daha önce sahip olunan inanç kurallarınızı gözden geçirme veya düzeltme yönünde bazı eğilimler olabilir. İkna etme gücünüz şu anda oldukça güçlü. İnsanlar daha kabullenici ve cömert görünüyor ve baskılar hafifliyor. Birini anlamak ve onun da sizi gerçekten "anlaması" özellikle iyi hissettirebilir. Verici doğanız artık oldukça takdir edilebilir ve yaratıcı olarak iyi bir formdasınız. Bir arkadaş, birisiyle olumlu bir bağ kurmayı kolaylaştırabilir veya özellikle birbirinize kendiniz olma özgürlüğünü verdiğinizde, insanlarla daha yakın bir bağ kurabilirsiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Akıl ve felsefi konuşmalar sizin için önemli. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda beğeneceğiniz kişilerle birliktelik şansınız mevcut.

17 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kendinizi ulaşılamayacak hayallere kaptırmış gidiyorsunuz. Elde ettiklerinizi de kaybetmenizle sonuçlanabilecek herhangi bir risk almayın. Ancak, bu düşünceler sadece bir memnuniyetsizlik hissinden kaynaklanma tehlikesi de taşıyabilirler. Bunun yerine, bu memnuniyetsizliğinizin kökenine inin. Kendinize daha fazla huzur sunun ve biraz vicdan muhasebesi yapın. Sorununuzun kaynağını anlayacaksınız.

17 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Ihtiyaçların var. Kendine yaşam standardını yükseltecek hediyeler alabilirsin. İhtiyaçtan fazlası ve azı arasında denge kur. Dönem dönem ödemelerde sıkıntıya girebilirsin. Bunun için kendine lüks ve zengin bir şeyler alırken lütfen dikkat et. Ödemelerini kolaylıkla yapman için bu gerekli.

17 Kasım 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizi çok sevmenize rağmen, kendinizi ifade etmekte başarılı olduğunuz söylenemez. Bu durum aranızda zaman zaman gerginliklere sebep oluyor. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor. Bugünlerde maddi sıkıntı yaratabilecek her şeyden uzak durmanızda yarar var. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Şu sıralar sağlık sorunlarıyla da karşılaşabilirsiniz, yediklerinize dikkat edin.

17 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 07' 47" R
Ay
Başak
04° 51' 13" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 27" R
Venüs
Terazi
29° 44' 48" R
Mars
Yay
07° 15' 32" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 34"
Satürn
Balık
01° 18' 04"
Uranüs
Boğa
20° 13' 25"
Neptün
Balık
24° 53' 21"
Plüton
Oğlak
28° 35' 18"
Chiron
Koç
15° 41' 05"
Lilith
Başak
06° 55' 05"
True Node
Koç
23° 38' 22"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:40

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>