İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Sağlam Adımlar Atmak İstiyorsunuz Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 90%
Para 80%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, daha net adımlar atmaya çalışmalısınız. İlişkinizden yana var olan sorunların son bulmasını arzu ediyorsanız, atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Hata yapmamanız gereken bir süreçtesiniz.

Kişisel problemlerinizi ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Düşündüklerinizi etrafınızdaki insanlara aktarmak isterken daha sabırlı olmanız gerekiyor. Daha dikkatli ve dengeli olmanız gereken bir gün.

Maddi kaynakların yönetimi konusunda daha sabırlı ve kontrollü olmaya çalışmalısınız. Fırsatlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hayatınıza hareketlilik katabilirsiniz. Aşırı stres ve yorgunluğun bizi hantallaştırmasını izin vermemek için fiziksel aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Baskıcı alışkanlıklarınızı kırdığınızda hem kendinize hem de çevrenizde olup bitenlere karşı daha sağduyulu yaklaşabilirsiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün İkizler burcu için enerjik bir gün olabilir. İletişim becerilerinizi kullanarak, etrafınızdaki insanlarla kolayca bağlantı kurabilirsiniz. Fikirlerinizi açıkça ifade etmek ve duygularınızı paylaşmak için harika bir gün olabilir. Aynı zamanda, yeni projeler başlatmak veya hayata geçirmek için uygun bir zaman olabilir. Fakat biraz dikkatsiz olabilir ve hızlı kararlar alabilirsiniz, bu nedenle önemli adımları atmadan önce biraz düşünmeniz faydalı olabilir. Genel olarak, enerjik ve pozitif bir gün geçirebilirsiniz. Keyifli bir gün dilerim!

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yeni birkurduysanız, işleriniz istediğiniz gibi gitmeyebilir. Kendinize daha güçlü bir ekip kurarak yolunuza devam etmek istiyorsunuz. İlişkisi olmayan İkizler burcuysanız, arkadaşınızın tanıştıracağı bir kişiyle aranızda farklı bir çekim oluşabilir. Kendinizi adeta tamamlanmış hissedeceksiniz. Kendinizi rahatlatmak için yürüyüş yapmak size iyi gelebilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışmalarınızın takdir görmemesi motivasyonunuzu kırabilir. Ama bu döngü de bir gün kırılır ve işlerin seyri değişir. Bugün, yaşadığınız olumsuz tecrübelerden bir ders çıkarabilmek adına kendinizi, eksiklerinizi ve hedef kitlenizi düşünmeniz size bazı farkındalıklar yaşatabilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında bazı endişeler ya da sorumluluklar sizi sıkabilir. Akşam saatlerinde ise yaratıcı konulara zaman ayırabilirsiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özellikle uzun süredir ilişkisi olan İkizler bugünlerde ilişkilerindeki problemleri çözmek ve ilişkilerini kurtarmak için belirgin aksiyonlar alabilirler.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Çevresel koşullarında değişimler yaşanabilir. Özellikle de çevrendeki insanlar ile alakalı bazı değişimler yaşanabilir. Bu süreçte sen de hayatındaki insanların sana kattığı değeri biraz sorgulayabilir ve içine sinmeyen konularda daha net davranabilirsin.

18 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Çevrenize ve ilişkilerinize karşı daha güçlü bir takdiriniz var sevgili İkizler. Hayatınızın manevi, sanatsal ve duygusal tarafı artık çok daha önemli geliyor. Perspektif kazanmak ve maddi olmayan ihtiyaçlarınıza özellikle dikkat etmek için bir sorundan uzaklaşmanın tam zamanı. Kendinizi son derece yaratıcı hissediyor olabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda, pratik ve işle ilgili her şeye ilişkin sezgilerinizi ve hayal gücünüzü artıran ilham verici bir durum ortaya çıkıyor. Nitekim gün ilerledikçe tempo da artıyor. İstekler ve ihtiyaçlar arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Bugün ayrıntılara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Zeki ve pratik yönlerinizi daha güçlü kullanacağınız bir gün. Özgürlüğünüzün önemli olduğunu çevrenize anlatmak için ekstra çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. Bugün anlaşılmaya ve güç birliğine çok fazla ihtiyacınız var.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu sıralar bir kriz durumu yaşayabilirsiniz. Olayı daha da büyütmemek için elinizden geleni yapın. Olabilecek tatsız tecrübelere ve bunların yaratacağı hislere ılımlı ve sağduyulu bir şekilde yaklaşırsanız, sıkıntınız kalıcı bir hasar bırakmadan uçup gidecektir. Sağlığınıza dikkat edin.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularında şans sizinle olacak. Aşk, çocuk, tatille ilgili şans sizinle olacak. Size harika bir gün dilerim.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin son zamanlardaki davranışları size anlamsız geliyor. Dikkat ettiğiniz takdirde, bunların kıskançlık oyunları olduğunu fark edeceksiniz. İşinizde sorunlu bir gün geçirmeniz mümkün. Bir süredir halledemediğiniz işlerin stresi üzerinizde baskı yapıyor. Arkadaşlarınızdan yardım istemelisiniz. Paranın kıymetini anladığınızı düşünüyorsunuz, ama bu kadarı yeterli değil. Son günlerdeki uykusuzluk sorununuz genel gerginliklerden kaynaklanıyor olabilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 01' 46" R
Ay
Akrep
03° 06' 17" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 50" R
Venüs
Akrep
05° 26' 29" R
Mars
Yay
10° 44' 36"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 19"
Satürn
Balık
01° 33' 56"
Uranüs
Boğa
20° 02' 47"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 32"
Chiron
Koç
15° 35' 48"
Lilith
Başak
07° 27' 21"
True Node
Koç
23° 40' 28"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>