Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Mantığınızla Hareket Ediyorsunuz Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2023, Pazar

Aşk 90%
Para 90%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha sabırlı olmaya çalışın. Birlikte olduğunuz kişiyle var olan sıkıntıların en kısa zaman içerisinde son bulmasını sağlamalısınız. Daha dengeli olmanız gereken bir gün.

Bakış açınızı biraz olsun değiştirmeye çalışmalı ve ona göre adımlar atmalısınız. Mesleki olarak toparlanmanız gereken bir gündesiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İnsanların yorumlarını fazla önemsiyor olabilirsiniz. Dikkate almakla etkisinde kalmak arasındaki farkı bildiğinizde, seçimlerinizi yapmanız kolaylaşacaktır. Bugün kendinize ve hedeflerinize karşı daha duyarlı olmalısınız.

19 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, enerjinizi iyi yönetmeniz gereken bir gün olabilir. Öncelikli hedeflerinizi belirleyerek odaklanmanız, gereksiz detaylardan uzak durmanız önemlidir. İçsel gücünüzü kullanarak kendinizi ifade etmek ve liderlik yeteneklerinizi göstermek için uygun bir gün olabilir. Ancak aşırı cesaretli davranmamaya, başkalarının sınırlarını zorlamamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle ikili ilişkilerde sabrı ve anlayışı korumanız gereken bir dönemdesiniz. Sevdiklerinizle anlayışlı ve uyumlu bir şekilde iletişim kurmanız ilişkilerinizin sağlamlaşmasına yardımcı olabilir. Unutmayın, düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade ederek, duygusal dengeyi koruyabilir ve fikirlerinizi daha etkili bir şekilde iletebilirsiniz. İyi bir dinlenme ve gevşeme zamanı ayırarak, enerjinizi dengeleyebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın.Umuyorum ki bu bilgiler size yardımcı olur. İyi günler dilerim!

19 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Karar verirken biraz daha rahat olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdan vakit bulduğunuz her anda özel hayatınıza vakit ayırıyorsunuz. Duygu durumunuzun değişkenliği size zor anlar yaşatabilir. Hayatınızda mantığınızı ön planda tutmak isteyeceksiniz. İlişkisi olmayan Koç burcuysanız, evliliğe gidecek bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugünü sakin ve kendi isteklerinize göre geçirmek için değerlendirin. Sizi rahatlatan yerlerde bulunmak, güvendiğiniz insanlarla görüşlerinizi paylaşmak iyi hissettirebilir. Aklınıza düşen konuları uzun uzadıya kurmak yerine muhataplarıyla görüşebilir, etki edemeyeceğinizi gördüğünüzde de oradan uzaklaşabilirsiniz. Bazı gerçekler gün gibi önünüzdedir, karanlıktan vazgeçin.

19 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün sosyal konulara ve arkadaşlıklara zaman ayırmak size yeni fikirler kazandırabilir. Gelecek yönünde daha farklı şeyler düşünebilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusal açıdan kendinizi iyi hissedebilmek için net kararlar almanız gerekebilir. Mesleki konularda üstlerinizle tartışma içerisinde olmamaya çalışın.

19 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Çevrendeki insanların yaptığı şeyler senin gözünde çok büyüyebilir. Bu tür enerjilerde en iyisi kendini biraz geri çekip tek başına kalmak... Günü kendine göre geçirirsen ve bağımsız olursan kendine bir iyilik etmiş olabilirsin.

19 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün, derinlerdeki çeşitli arzuları harekete geçirir. Cesareti teşvik ederler ancak bu, bazen aceleciliği sebep olabilir, bu nedenle neyin peşinde olduğunuza dikkat edin. Başka bir deyişle, bir şeye yönelmeden önce gerçekten ne istediğinizi öğrenmeye çalışın! Hayatınızın daha fazla kontrol altında olduğunu veya güçlendiğini hissetme arzusu hakim olabilir ve bu amaçlara yönelik değişiklik yapma veya harekete geçme cesareti artık hakim olabilir. Odak noktası, para veya başkalarıyla paylaşılan veya başkaları aracılığıyla alınan varlıklar olabilir. Aniden bu şeyleri takip etme dürtüsüyle karşılaşabilirsiniz ya da şu anda güç dinamikleri etrafında dönen bir tartışma alevlenebilir.

19 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yatırımlar konusunda inatçı bir tablo çiziyorsunuz. Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücünuz, aynı zamanda size başarılı olma konusunda destekleyici bir zemin hazırlıyor. Sevdiklerinizin işlerine çok fazla karışmamalısınız.

19 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Fikirleriniz veyahayatınız bir şekilde sınavdan geçirilecek. Sınav iyi gitmezse suçu başka birisinin üzerine atmaya çalışabilirsiniz. Oysa bunun yerine uyanık ve sabırlı davranırsanız, bu zor zamanı sadece kalıcı bir hasara uğramadan atlatmakla kalmayıp, olaylardan kendinize ders bile çıkarabilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz ancak maddi kazançlarınızla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Harika bir gün dilerim!

19 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Kıskançlık ve terk edilme korkusu ilişkinize zarar veriyor. Gereksiz kuruntulara kapılıp, kendinizi üzmeyin. Aşırı titiz davranışlar ilişkinizi zedeleyebilir. İş konusunda bazı gerginlikler yaşamanız mümkün. İş yerinde yaşadığınız bezginliğin nedeni işlerin yoğunluğu değil. Bu durumunuz hem işin verimini hem de çalışma arkadaşlarınızı etkiliyor. Güvendiğiniz biri yüzünden, fazla olmasa da bir para kaybı söz konusu olabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa, dikkatli olun.

19 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 10' 21" R
Ay
Başak
17° 00' 37" R
Merkür
Oğlak
04° 18' 28" R
Venüs
Akrep
00° 57' 19" R
Mars
Yay
07° 59' 57"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 17"
Satürn
Balık
01° 21' 16"
Uranüs
Boğa
20° 11' 06"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 48"
Chiron
Koç
15° 39' 52"
Lilith
Başak
07° 01' 58"
True Node
Koç
23° 38' 05"
Son Güncelleme : 05/12/2023 17:20

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>