Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Hayatınızı Şekillendiriyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Kasım 2023, Cuma

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, olumsuzluklara çok fazla takılı kalmamalı ve birlikteliğinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmelisiniz. Her şeyin istediğiniz gibi olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeleri çok fazla zorlamamaya çalışın.

Mesleğinizle ilgili konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Etkin adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Şeffaf ve açık olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz ancak bunun getirebileceği anlaşmazlıkların da sorumluluğunu almanız gerektiğini bilmelisiniz. Duygusal konularda heyecanlı olabilir, sosyal ortamlarda tanışacağınız kişileri etkiniz altında bırakabilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün günlük rutinlerinizde farklı bir hareketlilik bekleyebilirsiniz. Kendinizi enerjik ve yaratıcı hissedeceksiniz. Yeni fikirler ve projeler ortaya koyabilir, hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. İletişim becerileriniz üst düzeyde olacak ve çevrenizle akıcı bir şekilde iletişim kurabileceksiniz. Aynı zamanda sosyal ilişkilerinizde de keyifli ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Ancak, biraz dikkatli olmanızda fayda var, çünkü bazı insanlar sizin fikirlerinizi veya değişim isteğinizi anlamayabilir veya size direnç gösterebilir. Buna rağmen, kararlılıkla ilerlemeye devam etmelisiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yolunda gitmeyen hayatınızı düzenlemeye bir kenardan başlamaya karar veriyorsunuz. İletişime daha açık olup kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız. Önünüze gelen teklifleri hemen geri çevirmek yerine uzun uzadıya düşünmeniz sizin yararınıza olacak. Evli Kova burcuysanız, ilişkinize karışan ailenizi kibar bir dille uyarıyorsunuz.

10 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Rahatsızlık duyduğunuz alışkanlıklarınızla yüzleşmelisiniz. Fiziksel ve ruhsal olarak iyi bir görünüm elde edebilmek için bunu yapmanız önemli olacaktır. Spor, beslenme düzeni ve takviye desteklerle bir başlangıç yapabilir, ekonomik açıdan da rahat olmak için işverenlerinizle görüşebilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde görüşmelerin yoğun olduğu zamanlar olabilir. Ticari anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlar var. Keşfetmek ve anlamlandırmak için yolculuklar planlayabilirsiniz. Gün içinde etrafınızdaki kişilerle düşüncelerinizi paylaşmak size iyi gelecektir. Akşama doğru keyifli konular söz konusu.

10 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusal olarak kendinizi bir şeylerle yüzleşmeniz gereken durumlar olabilir. Kendinizi iyi hissetmek için mantıksal kararlar da almanız gerektiğini hep hatırlayın.

10 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün senin için harika bir gün olacak. Neye dokunsan altına çevirebilirsin hatta! Kısmet, şans, başarı... Artık adına ne dersen de, bugün hayatında etkisini tam olarak hissedecek ve daha mutlu olacaksın.

10 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, insanlar bugün sizinle kolayca işbirliği yapıyor ve büyük resme bakmaktan veya perspektif kazanmaktan keyif alabilirsiniz. Aşırı analiz etmekten, düşünmekten veya yönetmekten vazgeçmek için iyi bir zaman. Şimdi ayrıntılarla daha az ilgileniyorsunuz, herhangi bir planın genel etkisine odaklanıyorsunuz. Arkadaşlık ve sevgi konusundaki ideallerinizi her zamankinden daha yükseğe koyuyorsunuz. Yeni bir öğrenme macerasından, bir geziden veya sizi her türlü sıkıntıdan kurtaracak başka bir arayıştan keyif almanız mümkündür. Aslında hem düşüncede hem de eylemde alışılagelmiş sınırlarınızın dışına çıktığınızda en çekici halinizde olursunuz.

10 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bu dönem çevrenizle birlikte ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacaksınız. Sosyal yapınızı destekleyici işler yapmak size hem para kazandıracak, hem de kişisel ilişkilerinizi destekleyecektir. Sosyal yaşamınız hareketleniyor.

10 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Beklenmedik sorunlarla karşılaşacaksınız ve bunları çözmeye çalışırken her zamankinden daha çok zorlanacaksınız. Moralinizi bozmayın ve farklı cevaplar bulmaya bakın. Öte yandan, bu sorunun sizi aslında ne kadar etkilediğini de değerlendirin. Belki de en iyisi hiçbir şey yapmayıp, her şeyin kendi kendine hallolmasını beklemek.

10 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kişisel sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamanız gerekiyor. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan biraz daha uzak durmaya çalışın. İstediklerinize ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

10 Kasım 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızda değiştirmek istediğiniz, sizi rahatsız eden konuları yumuşak bir dille anlatmayı denerseniz, karşınızdaki kişi de çözüm üretici tavırda olacak. Sert bir tepkiyle yaklaşırsanız üzülen siz olabilirsiniz. İşinizde size vaat edilenler gerçekleştirilmiyor. Adaletsizlikle karşı karşıyasınız, sakin olun. Zaman içinde sakinliğinizin yardımıyla olayların seyrinin değişeceğini göreceksiniz. Kenara köşeye para koyma alışkanlığınızın olmaması sizi zorluyor.

10 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 07' 21" R
Ay
Başak
04° 46' 17" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 01" R
Venüs
Terazi
29° 44' 19" R
Mars
Yay
07° 15' 14" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 36"
Satürn
Balık
01° 18' 03"
Uranüs
Boğa
20° 13' 26"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 18"
Chiron
Koç
15° 41' 06"
Lilith
Başak
06° 55' 03"
True Node
Koç
23° 38' 22"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:30

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>