Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ocak 2019, Perşembe

Aşk %
Para %
Sağlık %

Gönlünüzün uzun zamandır aradığını sonunda bulduğunuz, her davranışınızdan belli. En iyi seçimi yaptığınıza çevrenizi inandırmaya çalışmanıza hiç gerek yok. Onun size verdiği heyecan bunu zaten doğruluyor.

Son birkaç gündür biraz hayal gibi görünmeye başlayan beklentiniz, bugünkü çok kritik görüşmenin arkasından sizi sevindirecek. Beklentinize bir kapı aralanıyor.

Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz. Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak.

Bu akşam alacağınız bir bilgiye göre bazı değişikliklere, bazı sorgulamalara girmemelisiniz. Bazı duyumlara daha temkinli yaklaşmanızda yarar var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Son günlerde içine düştüğünüz çekingenlik, sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenlerle bu kadar çekingenlik yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. Bir problemin üstüne, sonucuna yalnız katlanacağınız endişesiyle gitmiyorsunuz. Problemin içindeki diğer kişilerin, buna hazır olduklarından kuşku duymamanız gerekiyor.

10 Ocak 2019, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Yoğun bir tempoda güne başlıyorsunuz. İletişim trafiğiniz çok karışık olabilir. Aynı anda birçok kişiye cevap vermek zorunda kalacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Öğleden önce gergin bir zaman dilimi içinde olacağınızdan ani tepkiler vermekten kaçının. Hemhem özel hayatınızda istemeden kalp kırabilirsiniz. Duygularınızla mantığınızı dengelemekte zorlanacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra her şey normale dönüyor. Hatta beklediğinizden daha güzel haberler kapınızı çalabilir. Yeni bir eğitime başvurmak isteyebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri

10 Ocak 2019, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günün ruh hali: Gizli saklı konular açığa çıkıyor!Güçlü insanlar ile konuşmalarıneğilimli olacak. Rakiplerin hırslı ve rekabetli tarafını kamçılayabilir. Çalışma hayatında fark edeceğin bazı detaylar seni bir adım öteye taşıyabilir. Bazı gizli saklı konular bugün ortaya çıkacak. Gün içinde ufak tefek aksiliklere dikkat etmelisin. Kolay kolay ikna olmadığın gibi böyle davranmanın haklı sebepleri olduğunu da herkese gösterebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişiyle kısa bir tatil programı ayarlayabilirsiniz. Her şeyden uzak kalarak ilişkinizi tazelemek isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde ise evin temizliğiyle ilgilenebilirsin. Kullanmadığın eşyalarını ihtiyacı olanlara verebilirsin.

10 Ocak 2019, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İlişkilerde ilk adımı atan taraf olmak sizi bugün yüceltebilir. Hatalarınıza objektif bir şekilde bakarak onları kabul etmelisiniz.

10 Ocak 2019, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İletişim yönünden hareketli bir gündesiniz. Yakın çevrenizde olup bitenler gündeminizi etkileyebilir. Ancak ilişkilerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda somut kararlar almak isteyebilirsiniz. Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden ortaya çıkan olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kontrolü elden bırakmayın.

10 Ocak 2019, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

KENDİNİZ için çalışırsanız yıldızlar lehinize işleyecek. Eğer bir yere bağlı çalışıyorsanız, durumunuzu netleştirmenin bir yolunu bulacaksınız. Yanlış...

10 Ocak 2019, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Son derece güçlü istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Enerjinizi kontrol etmeniz zor olabilir. Alkollü içeceklere ve ağır yağlı yemeklere düşkünlük göstermekten kaçının. İçinizden yükselen zorlayıcı istekler sizi yönlendirebilir, fakat, dikkatli ve akıllıca kararlar almayı başaracaksınız.

10 Ocak 2019, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Ertelenmiş sorumluluklar nedeniyle yakın çevrenizdeki insanlarla sorunlar gelişebilir. Olayları yönlendirip, idare etme çabanız yüksek ancak mesuliyet almayın. İradenizi zorlayan olaylar gelişebilir. Öze dönüp bireysel hedeflerinizi gözden geçirin.

10 Ocak 2019, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Partnerinizin kırılgan ve duygusal ruh haline destek vereceğiniz bir gün. Hayata karşı cesaretini kaybetmiş olabilir. Dolayısıyla ruhsal dengesini iyileştirmek size düşer. Diğer yandan sanatsal çalışmalar yapmak, etkili yazılar kaleme almak için harika. Hatta kendinizi şiir yazarken bile hayal edebilirsiniz.

10 Ocak 2019, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Harcamalar ve alışverişleriniz gündeme gelebilir. Almak, sahip olmak istediğiniz eşyalar, giysiler konusunda oldukça cömert davranabilirsiniz. Hesabınızı iyi ve detaylı şekilde yaptığınızdan emin olmalı, duygusallıktan kaçınmalısınız.

10 Ocak 2019, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 14' 60" R
Ay
Başak
17° 54' 53" R
Merkür
Oğlak
04° 22' 49" R
Venüs
Akrep
01° 02' 42" R
Mars
Yay
08° 03' 16"
Jüpiter
Boğa
06° 40' 54"
Satürn
Balık
01° 21' 30"
Uranüs
Boğa
20° 10' 56"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 55"
Chiron
Koç
15° 39' 46"
Lilith
Başak
07° 02' 28"
True Node
Koç
23° 38' 07"
Son Güncelleme : 05/12/2023 19:10

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>