Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Aralık 2018, Salı

Aşk %
Para %
Sağlık %

Kendi sert tepkilerinizle, yumuşak yüreğinizin çelişkisinden dersler çıkartabilmeli, partnerinizin karakteristik özelliklerine o kadar olumsuz bakmamalısınız. Onun duyguları fazla ciddiye almıyor gibi yaşaması sizi tepkimeci yapabiliyor.

Yakında alacağınız çok yeni ve ilginç öneriler olacak. Ama siz buna, öneri sahibine duyduğunuz güven ölçüsünde tepki vereceksiniz. Çok uzun bir telefon görüşmeniz, sizi bugün fazlaca gerebilir.

Geçmişte para konularında özensiz davranıp eziklik yaşamanıza neden olan arkadaşınızın bugünkü para darlığına, doğru bir gözle bakmanız gerekiyor. Bu duruma duyacağınız kısa bir haz, gelecekte uzun bir pişmanlığa dönüşebilir.

İnsanların kendi meselelerine gevşekliğine büyük kızgınlık duyuyorsunuz. Gelişmiş sorumluluk duygunuz buna neden oluyor. Ama tepkiniz gösterdiğiniz ölçüde belirgin de olmayabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün bazı düşüncelerinizi kafanızda somutlaştırabilirsiniz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güven, onlarla yetinmenizi gerektirmiyor. Elinizde tüm veriler tamam olmadan yargılara varabiliyorsunuz. Hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştireceksiniz. Bir yakınınızın yaşayacağı üzücü olay, buna neden olacak.

11 Aralık 2018, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Oğlaklar saat 02:39 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde güne adım atıyoruz. Özellikle son günlerde sesinizi duyurmak sizin için gayet önemlidir. Tabii ki her Oğlak burcu mensubunun günü değerlendirme biçimi birbirinden farklı olabilir. Kimi Oğlaklar karşı cins üzerinde etkili olmak ve güçlü çekiciliğinizle ilgi uyandırmak isteyebilir. Saat 06:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinizde sorunlar bugünlerde çözüme kavuşur. Partnerinizin ilgisi üzerinizde olur. Bekar Oğlakların karşısına iyi niyetli, sevginin değerini bilen bir kişi çıkar. Evlilik gibi önemli kararlar bugünlerde tekrar gözden geçirilir. doğru bir karar verilir. Kimseye anlamadığınız, sizi rahatsız eden bir sıkıntınız çözüme kavuşur. Saat 14:00 Ay-Venüs görünümü, gerek mali konularda, gerekse sosyal hayatta ve de ilişki meselelerinde bizi uyarıcıdır. Çevremizdeki bazı insanları idare etmek zorunda kaldığımızı düşünürüz. Oysaki bu hiç tarzımız değildir. İçimizden gelmediği için, -Canım cicim diyemeyiz. Şöyle bir şansım dönse de, hayatımı istediğim gibi yaşasam diye aklımızdan geçiririz. Saat 17:33 Ay-Jüpiter görünümü, sevdiğiniz kişilere, değerlere verdiğiniz önemdir. Yapılan iyiliklerin karşılığını almak istersiniz.

11 Aralık 2018, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günün ruh hali: Kalıcı dostluklar edineceksin! Üzerindeki ağırlığın nedeni sınırlarını aşamamak olabilir mi! İşte bugün zincirlerini kırıyorsun ve yeni projeler için heyecan duyuyorsun. Ancak geçmişte kalan işlerini düzenlemeden ve yoluna sokmadan farklı sorumluluklar alman gerekebilir. Değişimin kaçınılmaz olduğu bugünlerde arkadaş çevrene veortamına farklılık katacaksın. Güven ilişkisi sayesinde kalıcı dostluklar edinebilirsin. Aşk, evlilik, çocuklar gibi konularda disiplini elden bırakmayacaksın. Sözünün dinlenmesi aynı zamanda belirleyici olacağın bazı işlere ön ayak olmanı sağlayacak. Sanatla ilgilenen bir Oğlak burcuysan, uluslararası çalışmalara dâhil olacaksın. Bugünlerdeki sağlık problemlerini hafife almamalısın. Rutin kontrollerini yaptırmanda fayda var.

11 Aralık 2018, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İlişkilerde aceleci tavırlarınızı karşı tarafa yansıtmamalısınız. Belirsizlikten doğan bu aceleci tavrınızı daha fazla üzerinizde taşıyıp kendinize stres yapmaktan vazgeçmelisiniz.

11 Aralık 2018, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi düzenleyeceğiniz bir gündesiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu konuda bazı düzenlemelere gitmek sizi rahatlatacak. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gereken durumlar olabilir. Öğleden sonraki zamanlarda kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

11 Aralık 2018, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Konusunda uzman olan kişiler ile görüşerek çeşitli seminerler ve eğitim programlarına katılabilirsiniz.

11 Aralık 2018, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda vehayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.

11 Aralık 2018, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Finansal konularda hareket olası. Eş ya da ortakla yakın çevrenin etkisiyle çatışma yaşanabilir. Sürekli karşıt fikirler üretmeden, uzlaşı içinde olmak önemli. Önemli işleri, sağlık konularını öğleden sonraya erteleyin.

11 Aralık 2018, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay’ın Kova burcundaki seyahati öz değerinizin kıymetini ortaya koyar. Yeteneklerinizin farkına varmanız gerekir bugün. Değişik fikirlerinizle yeniliklere açık bir zihniniz var. Arkadaşlarınızın beğenisini kazanırsınız. Yeniprojelerinizde dijital ortamlardan yararlanabilirsiniz. Kariyerinizde yeni bir süreç başlıyor.

11 Aralık 2018, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

11 Aralık 2018, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 13' 47" R
Ay
İkizler
24° 30' 58"
Merkür
Oğlak
17° 22' 15"
Venüs
Balık
06° 33' 47"
Mars
İkizler
10° 21' 36"
Jüpiter
Koç
06° 07' 36"
Satürn
Kova
25° 53' 49"
Uranüs
Boğa
14° 58' 46"
Neptün
Balık
23° 36' 35"
Plüton
Oğlak
28° 40' 36"
Chiron
Koç
12° 38' 58"
Lilith
Aslan
02° 40' 05"
True Node
Boğa
08° 39' 52"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:10

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>