Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Çalışma Alanınızı Değiştirebilirsiniz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Kasım 2023, Salı

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 100%

Aşk ve ilişki hayatınızda sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın. Hata yapmadığınız sürece daha sabırlı olmanız gerekmekte. Mümkün olanlar üzerinde etkinlik göstermeniz çok daha iyi olabilir.

Zorluk yaşanacak olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Her türlü olumsuzluğu geride bırakma şansınız da var.

Finansal durumunuzu ilgilendiren fırsatları değerlendirme konusunda sorun yaşamayacaksınız. Dengeler üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamanız gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yaşamsal konulara daha farklı yaklaşmaya başlayacaksınız. Keşfetme arzunuz ve isteğiniz üst seviyelere çıkmış durumda. Sezgilerinizden doğru anlamda yarar sağlamayı başaracaksınız ancak bunun için biraz daha sabırlı ve kontrollü olmanız gerekiyor. Şartlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

14 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün Oğlak burcu için sabah saatleri daha sakin başlayabilir. Daha sonra işleri tamamlayabilmek ve hedeflerinize odaklanmak için kararlılıkla hareket etmelisiniz. İş arkadaşlarınız veya yöneticilerinizle olan iletişiminizde sabırlı olmanız gerekebilir.Bugün finansal konularla ilgilenmek ve maddi durumunuzu gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir. Dikkatli harcamalar yaparak gelirinizi artırabilir ve tasarruf etme fırsatları bulabilirsiniz.Kişisel ilişkilerde ise duygusal anlamda daha istikrarlı bir zaman geçirebilirsiniz. Partnerinizle yakınlaşmak ve derin bir bağ kurmak için fırsatlar olabilir. Duygusal ihtiyaçlarınızı ifade etmek ve anlamak için iletişim becerilerinizi kullanmalısınız.Genel olarak, bugün sakin ve kontrollü bir şekilde hareket etmek Oğlak burcu için en iyisi olabilir. Hedeflerinize odaklanmak, finansal durumunuzu gözden geçirmek ve ilişkilerinizde daha derin bağlar kurmak için fırsatlar sunabilir.

14 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çalıştığınız kurumda yaşadığınız sorunlar gün geçtikçe artıyor. Kendinize yeni birbakmaya başlamak isteyebilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişilere önyargılı davranmanız onları yanlış tanımanıza yol açabilir. Önyargılarınızdan kurtulmanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Hayatınıza güveneceğiniz kişileri almak size iyi gelecek.

14 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Tabularınızı yıkmak istemeyebilirsiniz. Ancak hayatınızı buna göre şekillendirdiğinizi düşünürken bunun sizi bir çıkmaza götürdüğünü fark edebilirsiniz. Bilgi ve deneyim kadar bunları verimli bir şekilde kullanabilmek de önemlidir, bunu yapmanızı sağlayacak eğitimlerle ilgilenebilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmalar meydana gelebilir. Acele verilmiş kararlardan kaçının. Fevri davranmamaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Parasal konular gündeme gelebilir. Harcamalarınızı düzenlemelisiniz. Duygusal olarak zorlanabilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde aşk hayatınızdaki ani gelişmelere ayak uydurmakta problem çekebilirsiniz. Kendinizi doğru cümlelerle ifade ettiğinizden emin olun.

14 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Karşına güzel fırsatlar çıkabilir, hem de her konuda. Eğerkonusunda daha iyiye odaklanmak istiyorsan bu konuda kendini geliştirebileceğin bir ortama girebilirsin. Yaratıcı fikirler üretebilir, yeni projelere başlayabilir ve çevrendeki insanlarla daha iyi anlaşabilirsin.

14 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, bugün hayatınızda yeni yolların açılmasına yardımcı oluyor. Arkadaşlıklarda yeni bir sayfa açıyorsunuz. Kişisel yaşamınızdaki öngörülemezlik, yeniden başlama isteğini veya ihtiyacını harekete geçirebilir. Artık yeni bir görevle başkalarıyla veya değerli hayalleriniz ve hedeflerinizle bağlantı kurabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda yeni bir başlangıç sizi bekliyor. Bir yanınız maceraya atılmak istiyor, diğer yanınız ise insan ilişkilerinin güvenliğini arzuluyor ve bir denge bulmak kritik hale geliyor. Planlardaki değişiklikler veya ani olaylar, özellikle arkadaşlar konusunda yeni bir yaklaşım gerektirebilir. Bugün, sonuç çıkarmaya zaman ayırmayı hedefleyin, çünkü daha büyük kararlar vermeden önce keşifleri hissetmek iyi bir fikirdir.

14 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün sabah saatlerinde çalışkan yapınıza uygun davranışlar içindesiniz. Sabırla yaklaştığınız konularda başarınızı perçinliyorsunuz. İşin içine duygular girdiği zaman aklınız karışıyor ve olaylara daha farklı bakabiliyorsunuz.

14 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Başka insanların size herhangi bir engel çıkarma ihtimali düşük. Hızla ve kolayca yeni insanlarla tanışacaksınız. Bilinçli davranırsanız, tatmin edici arkadaşlıklar gelişebilir ve uzun süre devam edebilir. Bugün çözemeyeceğiniz hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Keyfiniz ve iyimserliğiniz sayesinde geleceğe güvenle bakabileceksiniz. Tek yapmanız gereken, günlük hayatın stresini arkanızda bırakmak.

14 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün iç sesinize, rüyalarınıza dikkat edin. Kariyer hayatınızda şans sizinle ancak adalet takıntısına dikkat! İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

14 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yaratıcı bir gündesiniz. Sevdiğinizle ilgili duygularınız bu aralar yoğunlaşabilir. Güzel fikirleriniz ve iyimser tutumunuzla yaşadığınız hayal kırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabilirsiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Uzun zamandır devam eden maddi sıkıntılardan kurtulmanız an meselesi. Sağlık açısından güçlüsünüz, moraliniz de yüksek.

14 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 01" R
Ay
Yengeç
23° 03' 01" R
Merkür
Yay
29° 24' 05" R
Venüs
Terazi
25° 41' 24" R
Mars
Yay
04° 46' 09" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 41"
Satürn
Balık
01° 08' 01"
Uranüs
Boğa
20° 21' 22"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 24"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 55"
True Node
Koç
23° 53' 46"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:30

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>