Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Belirsizliklere Son Veriyorsunuz Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Kasım 2023, Salı

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki gelişmelerin sizi fazlasıyla mutlu etme ihtimali var. Her türlü olumsuzluğu geride bırakabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Şartlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

Zorlanacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız takdirde sorun yaşamayacaksınız. Etkin adımlar atabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda daha sabırlı olmalısınız. Fırsatları değerlendirme şansınız var ancak bunun için biraz daha beklemede kalmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sosyal ilişkileriniz konusunda oldukça iyisiniz. Etrafınızdaki herkesle ortak nokta üzerinde buluşmayı başaracak olmanız da önemli. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Çok fazla önemsemediğiniz sorunları dahi çözüme kavuşturma şansına sahipsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün karar vermek ve harekete geçmek için harika bir gün olabilir. Kendinizi istikrarlı ve enerjik hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi sağlamak için çaba sarf etmeniz gerekebilir, ancak bu tür çabalar size uzun vadeli mutluluk getirebilir. Duygusal anlamda sakin kalmaya çalışın ve gereksiz tartışmalardan kaçının. Bugün, hedeflerinizi belirlemek ve onlara odaklanmak için mükemmel bir zaman olabilir. Başarılarınızı paylaşmak için yakın çevrenizdeki insanlarla iletişim kurun.Umarım yardımcı olabilmişimdir. Herhangi başka bir sorunuz varsa lütfen bana bildirin.

14 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hayatınızın belirsizliği hedeflerinizi olumsuz etkiliyor. Kendinizi bu belirsizliğin içine mahkûm etmeyeceksiniz. Görüşmek istemediğiniz kişilerle aranıza mesafe koyuyorsunuz. Her şeyden önce kendi huzurunuza önem vereceksiniz. Yakın zamanda ilişkiniz sonlandıysa, eski sevgiliniz sizinle tekrar görüşmek isteyebilir.

14 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendi kendinize kalmak, arka planda hareketli olmak bir noktadan sonra sizi yorabilir. Bunu yaşayabilmenin bir nimet olduğunu, kendinizi ve yaptıklarınızı ortaya çıkardığınızda fark edeceksiniz. Sadeleşmeye, fazla konu ve kaygıdan uzaklaşmaya çalışın.

14 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün eğitimle ilgili işlerinizde değişiklikler gündeme gelebilir. Ticari işlerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Destek almanız gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Yakın çevrenizde yaşanan durumlardan rahatsız olabilirsiniz. Bazı konularda çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda sizden daha tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Mesleki konularda kendini üstlerinize karşı iyi ifade ederek çekinmeden kariyer planınızı açabileceksiniz. Dengeli olmanın önemini hep hatırlayın.

14 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün elini attığın her şeyde yaratıcılığını konuşturmak isteyebilirsin. Aldığın kararlarda, odaklandığın işte, insanlarla iletişiminde... Bu konularda zihnini özgür bırakmak sana çok daha fazla şey katabilir. Biraz spontane gelişimlere kendini açman gerekecek.

14 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hayat şu anda biraz kaotik gelebilir ancak her şey olumlu değişimi teşvik etmekle ilgilidir sevgili Terazi. Gün, yeni bir işe, projeye, para kazanma fikrine, kaynaklarınızı oluşturmanıza veya bunların sorumluluğunu üstlenmenize yardımcı olacak herhangi bir şeye başlamak için verimli bir dönemi başlatır. Şimdi geçmiş bir plan, proje veya çözüme yeniden bağlanabilirsiniz. Bugün geçmişi temizler ve kişisel finans ve kaynaklarla size kapılar açar. En iyi sonuçları elde etmek için önce sahip olduklarınızla daha iyi çalışmanın yollarını arayın. Artık hayatınızda daha iyi bir denge ve uyum duygusu bulmak istediğiniz kadar, güçlü bir özgürlük arzusu da ortaya çıkıyor.

14 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Partnerinizin söylediği her söz kafanızı karıştırabilir. Tartışmalar aleyhinize sonuçlanabilir. Her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman, partneriniz, sizi anlayamıyor.

14 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca, farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için şimdi başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek.

14 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün eğitim, seyahat, kardeşler veya yakın çevrenizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Kişisel bakım için güzel nir gündesiniz. Harika bir gün geçirmenizi dilerim.

14 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşkta zor kararların arifesindesiniz ve yaşam size ikili seçenekler sunuyor. İstekleriniz ve zorunluluklarınız arasında yenilenmeye nereden başlayabileceğinizi size duygularınızdan çok mantığınız gösterecek. İş ve para konusunda bugün endişe ve kuruntularınız tetiklenebilir ve bu durumda sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Parasal konularda beklentileriniz artarken imkanlar beklediğiniz gibi gelişmeyebilir. İlaç kullanmanız gerekiyorsa alacağınız ilaçları kontrol etmeniz sizin için yararlı olacak

14 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 40' 23" R
Ay
Yengeç
23° 44' 25" R
Merkür
Yay
29° 28' 06" R
Venüs
Terazi
25° 45' 17" R
Mars
Yay
04° 48' 32" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 22"
Satürn
Balık
01° 08' 10"
Uranüs
Boğa
20° 21' 14"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 29"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 18"
True Node
Koç
23° 53' 22"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:50

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>