Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Geleceğinize Şekil Veriyorsunuz Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Kasım 2023, Cuma

Aşk 100%
Para 100%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade etme noktasında ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak ifade etmeniz gerekiyor.

Mesleki olarak zorlanacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Başarı olarak adlandırdığınız noktaya adım adım ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Maddi karmaşadan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Ailenizin sorunları ve istekleriyle ilgilenebilir ya da bu isteklerin sahibi siz olabilirsiniz. Her iki durumda da birbirinizle olan iletişiminiz önemli ve belirleyici olacaktır. Olaylara nasıl yaklaştığınızı gördüğünüzde, ev ortamındaki bazı sorunların kaynağını da bulmuş olacak ve çözmek için adım atabileceksiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Terazi burcu için bugün, ilişkiler ve sosyal etkileşimler ön planda olabilir. İletişim becerilerinizle dikkat çekebilir ve çevrenizdeki insanlarla uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Herhangi bir sorunu çözme konusunda adil ve diplomasi yeteneklerini kullanarak başarı elde edebilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur olmanız, yeni fırsatlar ve deneyimlerin önünü açabilir. Bireysel hedeflerinizi belirlemeniz ve onlara odaklanmanız, gelecekteki başarılarınız için önemlidir. Özgüveninizi arttırarak, kararlarınızı daha rahat bir şekilde alabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

17 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Eğitim hayatı devam eden Terazi burcuysanız ailenizin isteklerinden dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Hayatınıza kendiniz yön vermek isteyeceksiniz. Her zaman tasarruflu olmanız bugün sizi rahatlatıyor. Alışverişte gönlünüzden ne geçiyorsa onu satın alıyorsunuz. Su tüketiminizi arttırmak isteyeceksiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İlgi alanlarınıza, yeteneklerinize göre bir eğitim almak ve bilginizi arttırmak isteyebilirsiniz. Yarının ne getireceğini bilemezsiniz ama bugünü verimli geçirmek karşınıza çıkacak imkanlara olumlu etki edebilir. Bir konuda uzmanlık elde etmek, bir ortama hakim olmakla ilgili düşüncelerinizi yabana atmayın; bugün "o gün" olabilir.

17 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ev hayatınızdaki konularda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Ailenizde geçmişle ilgili konular açılabilir. Gün içinde engellerle karşılaştığınızı hissedebilirsiniz. Güven duyduğunuz yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ise kendi yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Gün içindeki değişimleri iyi yönetmenizde fayda var.

17 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Dalgınlık ve dikkat dağınıklığı da yaşayabilirsiniz. Eğitim sürecine yeni girecek ve kararsız bir halde iseniz netlik gerektiren kararlar almamakta fayda var.

17 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Her şey tam istediğin haldeyken adım atmak daha da zorlaşabilir. Her nedense içine tam olarak sinmeyen bazı şeyler olabilir. Bu tür durumlarda insanın iç sesini dinlemesi gerekir. İçine sinmeyen şeylere evet dememelisin bugün.

17 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Terazi, para veya zaman yönetimiyle ilgili son zamanlardaki gerilimleri ortadan kaldırmak bugün çok güçlü ve hatta dolaylı olarak bu alanlardaki sorunları çözmek için harika bir fikre yol açabilir. Doğa şimdi büyük ölçüde çekici gelebilir ve rahatlatabilir. Duygularınızla daha yakın temasa geçmenizi sağlayan her şey fayda sağlayabilir. Bir partner veya hayatınızdaki önemli bir kişi daha anlayışlı, kabullenici veya muhtemelen romantik olabilir. Çalışma alanınız ve onu yaşamdaki misyonunuza nasıl daha uygun hale getirebileceğiniz hakkında bir şeyler keşfedebilirsiniz. Para vegibi pratik konularda bile doğal ve sezgisel bir yaklaşım kullanma eğilimindesiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve değer kavramları sizin için önemli ve bu nedenleçevrenizde kararsız, ortalıkta dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Aleyhinizdeki söylentilere hazırlıklı olun.

17 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sıkıntılı durumlar içinde kaldığında mantığını devreye sokmalısın. Yarar görmediğin durumlardan en kestirme yoluyla dönmen gerekiyor. Mantığın, hayatının her alanında etkili çözümler sunuyor aslında. Böyle bir enerji sana sağlık, para, aşk ve huzur getirir bugün.

17 Kasım 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle bağlarınızı pekiştirme zamanı geldi. Bu ilişkiyi evlilikle sonuçlandırmak olasılığı gündemde. Kararınız bu yöndeyse korkmayın, her şey yolunda gidecek. Son günlerde işinizde bir yoğunluk var. Çok yoğun bir döneme girmeniz gözünüzü korkutmuyor. Bütün bu işlerin altından kalkabilecek insanlarla birlikte çalışıyorsunuz. Yatırım ve finans konularında aldığınız duyumların doğru çıktığını görmek, sizi olumlu bir şekilde rahatlatacak. Ayak sağlığınıza özen gösterin.

17 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 05' 15" R
Ay
Başak
04° 21' 37" R
Merkür
Oğlak
03° 14' 53" R
Venüs
Terazi
29° 41' 52" R
Mars
Yay
07° 13' 44" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 47"
Satürn
Balık
01° 17' 56"
Uranüs
Boğa
20° 13' 30"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 15"
Chiron
Koç
15° 41' 08"
Lilith
Başak
06° 54' 49"
True Node
Koç
23° 38' 24"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:40

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>