Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Eleştirilerin Dozuna Dikkat! Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2023, Pazar

Aşk 70%
Para 70%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade etme noktasında ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Çabalarınızın karşılığını almak için uygun süreçten geçiyorsunuz. Şartlara uygun adımlar atmanız gerekmekte.

Daha dengeli olmaya çalışmalısınız. Çabalarınızın karşılığını almak için uygun zamandasınız. Koşullar değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda daha sabırlı olmalısınız. Fırsatlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Duygusal karar vermek için iyi bir gün olmayabilir. Hayatta ve ilişkilerde sadece duyguların değil, mantığın, dengenin ve bilginin de kriter olduğunu unutmamalısınız. Kendinizi, bu kriterlere uyduramadığınız da ya da sizin kriterlerinize uymadığını gördüğünüz alanlarda kalmak için zorlamayın.

19 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün ilişkilerinizde denge kurma ve uyum sağlama becerinizi kullanabilirsiniz. Karar verme sürecinde dikkatli olmanız gerekebilir ve gereksiz çatışmalardan kaçınmanız önemlidir. İş hayatında ise projelerinizi güçlendirmek ve ortaklık tekliflerini değerlendirmek için uygun bir zaman olabilir. Kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmeden başkaları için zaman ayırmanız da önemli olabilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gerekebilir. Sağlığınıza dikkat etmek için uyku düzeninizi düzene sokmak ve düzenli olarak egzersiz yapmak faydalı olabilir. Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmeye önem vermelisiniz. Uyumlu ve adil bir tavır sergileyerek olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.Umuyorum ki bu günlük burç yorumu size yardımcı olur. İyi günler.

19 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Eleştirilerinizin dozunu fazla kaçırabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızın bitmemesi için ağzınızdan çıkan sözlere daha da dikkat etmelisiniz. Evlilik hazırlığı yapan Terazi burcuysanız, evinizde kullanacağınız eşyaları önceden almanız maddi olarak sizi rahatlatıyor. Evinizi en iyi şekilde dizayn etmek istiyorsunuz.

19 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ekonomik koşullara fazlaca kafa yorduğunuz için diğer konuları, insanları göz ardı etmiş olabilirsiniz. Bugün bunun farkına varacağınız bazı haberler alabilirsiniz. Duyumlarınız karşısında olumsuz çıkışlar vermek, farklı düşüncelere dalmak yerine empati yapmaya ve size önerilenleri anlamaya çalışmanızda fayda var. Fırsatları tepmeyin.

19 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yaratıcı bir konu ya da kendinizi göstermek isteyebileceğiniz yeni bir uğraş sizde orijinal bir yaklaşım getirebilir. Aşkta da daha kolay mutlu olabilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde insanların sözlerini umursamayacağınız ve kendinizden emin hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Abartıdan kaçınmalısınız.

19 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün ihtiyaçlarını giderme günü olacak. Kendine ve hayatına şöyle bir bakıp nelerin eksik olduğunu gözlemleyebilirsin. Özellikle de hayat kaliteni yükseltecek şeylere para harcamak önceliğin olabilir. Bunu kendine çok görmemen gerekecek.

19 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Terazi, bugün özellikle geliriniz,konularınız, yetenekleriniz veya diğer kaynak ve varlıklarınızla ilgili olarak cesaretten yararlanarak çok şey başarabilirsiniz. Kendinizin farkında olun ve bu etkilerin daha benmerkezci, sabırsız ve aceleci yönlerini küçümsemeyi veya bunlardan kaçınmayı hedefleyin. Örneğin dürtüsel harcamalar potansiyel bir sorundur. Risk almanız gerekebilir ancak ihtiyaçlarınızın ne kadar farkında olursanız, bir sonraki hamleniz hakkında o kadar iyi karar verirsiniz. Bu, araba kullanmaya benzer; aniden ihtiyaç duyulduğunda doğru kararları vermek için arkanızda, yanınızda ve önünüzde ne olduğunu taramanız gerekir.

19 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün Ay’ın konumu, size bazı şartlar sunuyor: Olayları yargılamak yerine, bazı konuları araştırmayı istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bazen işyerinde başarısızlıklarla uğraşmanız gerekebilir. Cesur olun ve bu aksilikleri kendinizi iyileştirmek için fırsat olarak görün. Eğer bunu başarabilirseniz, bu dönemden eskisinden daha güçlü çıkacaksınız. Özel hayatınızda da içinizden geleni söyleyebilirsiniz. Elbette ne olursa olsun fikirlerinizi savunun, ama etrafınızdakilerin söylediklerine de kulak vermeyi unutmayın. Zor koşullar fiziksel olarak da ortaya çıkabilir. Daha sakin ve sessiz bir ortamın tadını çıkarabilmek için, kendinize mümkün olduğunca zaman ayırın.

19 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün çalışma hayatı, sağlık, gündelik işleriniz ön plana çıkabilir. Güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Harika bir gün geçirmenizi dilerim.

19 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize, duygularınızdan ziyade mantığınızla yaklaşmaya çalışın. Kendinizi, ona bir şeyler ispat etmek veya onu yönetmek zorunda hissetmeniz sorunlara yol açabilir. Yetenekleriniz takdir edilmediği için işinizi değiştirmeyi düşünüyorsunuz. Bunun için henüz çok erken. Önümüzdeki günlerde hoşunuza gidecek gelişmeler söz konusu. Biraz daha beklemelisiniz. Para harcarken kendinizi biraz daha denetlemeye ihtiyacınız var. Sağlıklı kilonuzu korumaya çalışın.

19 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 59' 14" R
Ay
Akrep
02° 34' 45" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 22" R
Venüs
Akrep
05° 23' 31" R
Mars
Yay
10° 42' 48"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 30"
Satürn
Balık
01° 33' 47"
Uranüs
Boğa
20° 02' 52"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 28"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 04"
True Node
Koç
23° 40' 31"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>