Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Sağlık Sorunlarına Dikkat! Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2023, Salı

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki olumsuzluklara çok fazla takılı kalmamaya çalışın. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli edebildiğiniz sürece herhangi bir sorunla da karşılaşmayacaksınız. Huzuru ve mutluluğu elinizde bulundurabileceğiniz bir gün.

Ufak tefek zorluklarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Daha dengeli ve oturaklı adımlar atabildiğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamanız gerekiyor. Hata yapmamaya çalışın.

Maddiyatla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Fırsatları net olarak değerlendirmeyi başarıdğınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olma ihtimali de bulunuyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İşler ne kadar yoğun olsa da hiçbir şey sağlığınızdan ve dikkatinizden daha önemli değildir. Günlük programınızı düzenlerken bunu hesaba katarak ilerlemelisiniz. Zamandan başka her şeyi yerine koyabilir ve telafi edebilirsiniz; ihtiyaçlarınızı ikinci plana atmayın.

21 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün Terazi burcu için olumlu bir gün olabilir. İlişkilerde dengeyi sağlamak ve insanlar arasında uyumu sağlamak için doğal bir yeteneğiniz var. Bugün çatışmalardan kaçınmak ve adaleti korumak için güçlü bir içgüdüye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda yaratıcı projeler ve sanatsal çalışmalar için de ilham alabilirsiniz. Finansal konularda ise harcamalarınızı kontrol etmek ve bir tasarruf planı yapmak için iyi bir gün olabilir. Genel olarak, bugün Terazi burcu için dengeli ve huzurlu bir gün olabilir. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

21 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendinizi daha yorgun hissettiğiniz bir günden geçiyorsunuz. Sırt ağrılarınızın günden güne artması hayatınızı olumsuz etkileyemeye başlıyor. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysanız, bu döngüde birden fazla kişinin ilgisine maruz kalmak egonuzu yükseltecek. Arkadaşlarınız sizdeki değişimi hemen fark ediyor.

21 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İş yaptığınız ya da paylaşımda bulunduğunuz kişilerin bazı önerileri olabilir. Bunların doğru anladığınızda ve değerlendirdiğinizde, kimsenin sizi bir kıyasa koymadığını ya da eksikliğinizi yüzünüze vurmadığını anlayacaksınız. Dışarıdan ne gelirse gelsin, beyninizin içindeki fikirlerin her şeyin belirleyicisi olduğunu unutmayın.

21 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızda daha fazla çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Ortaklı konular gündeme gelebilir. Sözleşmeler sizi zorlayabilir. Kadınlardan destek alabilirsiniz. Duygusal bağlar oluşturacağınız işlerden uzak durmanızda fayda var. İletişimde olduğunuz kişilerle görüşmeler sıkıntı çıkarabilir. Öğleden sonra işler sakinleyecektir.

21 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizi iyi ifade ederek sempati toplayabilirsiniz. Kusurlarınızın görmezden gelindiği ve oldukça idare edildiğiniz bir evreden geçmektesiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yeni fikirler üretebileceğin bir gündesin bugün. Yaratıcı fikirlere odaklanmak hemkonularında hem de sosyal konularda çok daha iyi şeyler elde etmene vesile olabilir. Bugün elini attığın her bir konuda kendi yolunu çizebileceksin. Bu enerjinin peşine düşmelisin.

21 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Terazi, bakış açınız bugün oldukça güzel ve tavsiyeleriniz veya rahatlatıcı sözleriniz etrafınızdaki herkese iyi gelebilir. Hemen hemen her türlü sosyal veya ilişki meselesi için iyi durumdasınız. Bugün başkalarıyla samimi bağları ve ortak faaliyetler, fikirler veya inançlar yoluyla bağ kurmayı destekliyor. Fikirlerinizi veya mücadelelerinizi birisiyle paylaşmaya her zamankinden daha yatkınsınız, bu da ödüllendirici olabilir. Hatta iyi şeylere bile yol açabilir. Yükünüzü paylaşmak artık özellikle faydalıdır.

21 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün sabırsız fakat, kendine güvenen tavırlarınızla başarıyı kucaklayacaksınız. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

21 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün çalışma hayatı, sağlık, yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz ve çalışma hayatınızdaki gelişmelerle maddi kazançlarınız artabilir. Harika bir gün geçirmenizi dilerim.

21 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sosyal ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz. Doğru ayarlamalar yapabildiğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi sonuçlanma ihtimali de bulunuyor. Hedefleriniz doğrultusunda hareket ederken biraz daha sabırlı olmanız gerektiğini de unutmayın. İstediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçtesiniz.

21 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 57' 58" R
Ay
Akrep
02° 19' 00" R
Merkür
Oğlak
07° 14' 38" R
Venüs
Akrep
05° 22' 03" R
Mars
Yay
10° 41' 53"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 36"
Satürn
Balık
01° 33' 43"
Uranüs
Boğa
20° 02' 55"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 26"
Chiron
Koç
15° 35' 52"
Lilith
Başak
07° 26' 56"
True Node
Koç
23° 40' 33"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:00

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>