Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Doğru Adımlar Atıyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, mesleğinizle ilgili konularda belirsizlikler yaşanabilir. Adım adım ilerlemeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmadığınız takdirde var olan bütün sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışmalısınız. Hata yapmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Finansal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacaktır.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sosyal ortamlara dahil olmak istemeyebilirsiniz. Kendinizi bir beklentinin içinde hapsetmemeli, istediğiniz bir şey varsa bunun sorumluluğunu alarak ilerlemelisiniz. Duygusal etkileşimler açısından şanslı bir gün olabilir ancak adım atmaktan çekindiğinizde, adımı karşı taraftan beklediğinizde şansınız azalabilir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, enerjik ve heyecanlı bir gün senin için olacak. Kendini hızlı ve aktif hissedeceksin. Yeni projelere girişmek veya bir şeyleri tamamlamak için mükemmel bir zaman olacak. Özgürce hareket etme isteği içinde olabilirsin, bu yüzden rutinden uzaklaşmak ve yeni deneyimler yaşamak isteyebilirsin. Kendine belirli hedefler koymak ve onlara odaklanmak da bugün senin için başarılı sonuçlar getirebilir. Enerjini doğru yönlendirdiğinde, istediğin her şeyi başarabileceğine inanmalısın.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hayat yolcuğunuzda önünüze çıkan engelleri hiçbir zaman sizi yıldırmıyor. Her zaman daha iyi ulaşmak için çabalıyorsunuz. Aldığınız kararlar sayesinde hayatın size bambaşka pencereler açtığını göreceksiniz. Çocuğu olan Yay burcuysanız, çocuğunuzun eğitim hayatıyla yakından ilgileneceksiniz. Evde alacağı özel dersler için derinlemesine araştırma yapıyorsunuz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aldığınız sorumlulukların karşılığını görmek konusunda aceleci olmamalısınız. Bunun getireceği fiziksel kazalar ya da yanlış anlaşılmalar, farklı sorunlarla karşılaşmanıza mahal verebilir. Kendi yasalarınıza göre ilerlemenin size hayatın değerleri ve gerçeklerini anlama konusunda zorluk çıkarabileceğini unutmayın.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay bugün yanan yolda ilerlemekte. Bugün arkadaşlar ya da gruplar içinde daha olumlu düşünmeye ihtiyacınız var.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Verimli bir çalışma programına sahip olmanız, kendi takviminizi belirlemeniz gerekmekte. Disiplinin oldukça önemli olduğu bir dönemden geçebilirsiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün enerjinin her şeyle ve herkesle uyum içerisinde olduğunu hissedebilirsin. Bütün gözler sana dönebilir. Aşka daha sıcak bakabilirsin. İş konusunda daha şanslı olabilirsin. Odaklandığın her ne varsa güzel sonuçlanabilir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, son zamanlarda oldukça gizli davrandınız ve bu durum muhtemelen devam edecek. Gün, kendinizi açık ve etkili bir şekilde ifade edebilmeniz için sizi iyi bir konuma getirir. Müttefik kazanmak için de harikadır. Bu döngü sırasında bazen biraz gergin olabilirsiniz ve daha keskin kararlar verme eğiliminde olsanız ve bu şu anda en mantıklısı olsa da, zaman zaman zihninizi "kapatmanız" gerektiğini kendinize hatırlatmanız gerekebilir. Bir şeyleri fazla düşünmek verimsizdir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız,yaşantınıza yeni kazançlar eklemelisiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Birbirinden farklı iki enerji altındasınız. Önceliklerinizi doğru anlamda belirlemeyi başardığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Hata yapmamanız gereken bir dönemde olduğunuzu da unutmayın.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesini kabul edemiyorsunuz. Bu konuda kırgınlık yapmanız gerekmiyor. İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmeler var. Yeteneklerinizin herkesçe biliniyor olması, bu yeteneklere duyduğunuz güvenle yolunuza devam edin. Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Yaşadığınız maddi sıkıntılar canınızı sıkmasın, yakın gelecekte rahatlama var. Yemek yeme alışkanlığınızın değişmesi kilo almanıza neden oluyor.

11 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 07" R
Ay
Yengeç
23° 28' 54" R
Merkür
Yay
29° 26' 36" R
Venüs
Terazi
25° 43' 50" R
Mars
Yay
04° 47' 38" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 29"
Satürn
Balık
01° 08' 07"
Uranüs
Boğa
20° 21' 17"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 27"
Chiron
Koç
15° 45' 33"
Lilith
Başak
06° 32' 09"
True Node
Koç
23° 53' 31"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:20

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>