Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Sıradanlıktan Kurtuluyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 80%
Para 70%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorunlara çok fazla takılı kalmamaya çalışın. Doğru ifadeler ortaya koyabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Birlikteliğinize odaklanmanız gereken bir süreçtesiniz.

Her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacak. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini de unutmayın.

Dengeli harcamalar gerçekleştirdiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İyimser tavrınız, mizah gücünüz ve sosyal yönünüz çevrenizde pek çok insanın yer almasını sağlayabilir. Bugün bunu yoğun bir şekilde hissedeceğiniz programlara katılabilir, sosyal mecralarda kendinizi gösterebilirsiniz. Endişelere ve olumsuz tecrübelere karşı sabır gösterin; zeytinin "kırılması" ile lezzetlendiğini ve kendine yer bulduğunu da unutmayın.

9 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, hayatınızda güzellikleri fark etmeye başlayabilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızın ve cesaretinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi ifade etmek konusunda özgür hissedeceksiniz. Fikirlerinizi paylaşmak ve yeni projelere girişmek için önemli bir zaman. Bugün çevrenizdeki insanlarla iletişim kurmaktan kaçınmayın. Ayrıca, kendinizi geliştirmek için yeni alanlar keşfetmek için bir fırsat da bulabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak, ruhsal ve fiziksel olarak daha iyi hissedebilirsiniz. Enerjinizi olumlu ve yapıcı bir şekilde kullanmayı deneyin. Unutmayın, bugün size gelen fırsatları değerlendirmek için cesur olmanız gerekebilir. İyi bir gün geçirmeniz dileğiyle!

9 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sıradanlaşmış hayatınızdaki rutinlerinizi değiştirmek isteyeceksiniz. Hayatınıza hareket katmak için içinizden nasıl geliyorsa öyle davranıyorsunuz. Monotonluktan çıkmak size iyi geliyor. İlişkisi olmayan Yay burcuysanız, yalnızlıktan şikayetçi olmaya başlayabilirsiniz. İyi bir ilişki için uzun ilişkisi olan arkadaşlarınızdan destek almak isteyebilirsiniz.

9 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hayatın bir değişim üzerine olduğunu fark edebilirsiniz. Bunu başaramadığınız, bazı şeyleri iyileştiremediğiniz anlara korkuya ya da ümitsizliğe sığınmamalısınız. Başkalarının destek ve öğretilerinden yola çıkarak kendiniz için bir yol çizmeniz daha kolay olabilir. İstediğiniz takdirde yaşamınızdaki herkes ve her şey sizin için bir rehberdir.

9 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecekle ilgili ümitleriniz için yeni temeller atmak isteyebilirsiniz. Sosyal konuların ilginizi çekeceği zamanlar içindesiniz. Meslek grubunuzdan arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerlemek isteyebilirsiniz. Bunun içinhayatınızda alacağınız destekleri iyi değerlendirmeye çalışın.

9 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Maddiyat alanındaki girişimler ve kazançlar sizlere iyi gelecek. İşinizi iyi yaparken dikkatinizin sakinleşmesiyle aşk hayatınızda da olumlu adımlar atılacaktır.

9 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayatına bir yön vermen gerekiyorsa bu tür konularda daha fazla düşünmene vesile olacak bir şekilde günü geçirebilirsin. Kendine biraz zaman yaratman ve geri çekilmen sana iyi gelebilir. Nelerin kalıp nelerin değişmesi gerektiğini düşünebilirsin.

9 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, bugün içsel çalışmalarınızla ilgili gelecekteki iyi kararları vermenize yardımcı olacak yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Satır aralarını kendi yararınıza okuyorsunuz. Yeni anlamlar aramanın zamanı geldi. Hayatınızda küçük sorunlara işaret edebilecek birkaç şey de var ancak önceliklerinizi hızlı bir şekilde anlıyorsunuz. Fikirlerinizi şu anda paylaşmak istemeseniz bile üzerine düşünüp onları geliştirmek yararlı olacaktır. Ayrıcave finans gibi daha az kişisel konuları analiz etmek ve bu süreçte kullanılmayan bir kaynağı keşfetmek için de iyi bir gün olabilir.

9 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizden destek beklemeniz, yanlış yönlenmenize neden olabilir. Çevrenizde beğenilen bir kişi olmanız, çoğu kez başınızı ağrıtıyor. Bugün,ilişkilerinizle ilgili her zamankinden daha fazla duygusal davranacaksınız.

9 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün aile bağlarını güçlendirecek bir tavır içinde olacaksınız. Aileniz bu tavrınızı memnuniyetle kabul edecek ve planlarınızı sağlam bir şekilde destekleyecek. İlişkilerinizin pekişmesi aşk hayatınıza da yansıyor. Sevdiğiniz kişiyle çok daha yakınlaşabilirsiniz! Bu durumdan uzun ve kalıcı bir ilişki doğabilir.

9 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün arkadaş, aşk, ilişki konularında şans sizinle olacak. Size harika bir gün dilerim.

9 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize karşı gösterdiğiniz iyi niyet, sorunların çözümünde yeterli olmuyor. Partneriniz, çok kararlı kuşkular içinde. Bağlılığınızı yeniden ispat etmekten kaçınmayın. İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçin. Kısa süre içerisinde, standardınızı çok yükseltebilecek bazı teklifler gelecek. Birkonusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız. Maddi konuda beklenmedik harcamalarınız nedeniyle biraz zorlanabilirsiniz. Hazımsızlık probleminiz, sağlıksız beklenmenizden kaynaklanıyor.

9 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 07' 21" R
Ay
Başak
04° 46' 17" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 01" R
Venüs
Terazi
29° 44' 19" R
Mars
Yay
07° 15' 14" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 36"
Satürn
Balık
01° 18' 03"
Uranüs
Boğa
20° 13' 26"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 18"
Chiron
Koç
15° 41' 06"
Lilith
Başak
06° 55' 03"
True Node
Koç
23° 38' 22"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:30

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>