Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Sorumluluklarınızın Bilincindesiniz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2023, Pazar

Aşk 90%
Para 90%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorunları çözüme kavuşturmak için birlikte olduğunuz kişiyle ortak nokta üzerinde buluşmak isteyeceksiniz. Genel olarak her şeyin istediğiniz gibi olma ihtimali var. Olumlu enerjiden en iyi şekilde yararlanmaya çalışın.

Mesleki olarak daha sabırlı olmaya çalışın. Dengeleri zorlamadığınız sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Maddi kaynaklardan doğru anlamda yarar sağlama şansınız var. Koşullara uygun adımlar attığınız takdirde her şey daha da iyiye gidebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Herkesten uzak bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Gündelik sorumluluklardan arta kalan zamanlarda, kendiniz için ve çevreniz için neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Her anı ve duyguyu aynı coşkuyla yaşamanın sizi fiziksel ve mental olarak yorduğunu kabullenin.

12 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjik ve coşkulu bir gün geçireceksin. Yeni ve heyecan verici projelerle karşı karşıya gelebilirsin. Özgürlüğüne düşkün olduğun için, bu projeler senin için oldukça ilgi çekici olacak. İçindeki maceraperest ruh, sana yeni fırsatlar getirebilir. Ancak, bu fırsatları dikkatlice değerlendirmen ve gereksiz risk almaktan kaçınman önemli. İletişim becerilerinle etrafındaki insanları etkileyeceksin ve destek alabileceğin yeni bağlantılar kurabilirsin. Eğitim ya da seyahat planları yapma zamanı da gelebilir. Kendini geliştirmek ve yeni deneyimler yaşamak için mükemmel bir fırsat. Uzun vadeli hedeflerine odaklanmalı ve geleceğe yönelik planlar yapmalısın. Bugün enerjin yüksek olduğu için, spora ya da aktif bir etkinliğe katılmak senin için iyi olabilir. Duygusal olarak ise, duygusal anlamda destek arıyorsan, yakın arkadaşlarından yardım istemekte çekinmemelisin. Gün boyunca keyifli ve heyecan dolu bir deneyim yaşayacaksın. Kendini ifade etmek ve gerçek potansiyelini göstermek için cesaretli adımlar atmaktan çekinme. Başarı seninle olacak.

12 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün ertelediğiniz sorumlulukları bir bir hallediyorsunuz. Akşam arkadaşlarınızla görüşmek için plan yapabilirsiniz. İlişkisi olmayan Yay burcuysanız, arkadaşınızın ısrarıyla yeni biriyle tanışabilirsiniz. İlk başlarda kendinizi geri planda tutmak isteseniz de ortak özelliklerinizin olması birbirinize yakınlaşmanızı sağalacak.

12 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ufkunuzu genişletecek her konuya açıksınız. Bugün sosyal mecralar, yazılı işler ve bunlarla ilgili araştırmalar yapmak adına iyi bir zaman dilimi olabilir. İmkanları yerinde ve zamanında kullanan biri olmak, çağı yakalamak sizi bir adım öne çıkardığı gibi bir adım geri gitmenize neden olan etkileri de ortadan kaldıracaktır.

12 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde Ay iyice küçülmekte. Gereksiz risklere girmemeli ve özellikle aceleci davranmamalısınız.

12 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde özellikle finansal konularda risk almaktan kaçınmayabilirsiniz. Bir süredir stabil giden hal kendinizi yeniden şekillendirmeniz için size cesaret verebilir.

12 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün senin için oldukça hareketli geçebilir. Günün hareketine adapte olmak için enerjini doğru kullanman gerekecek. Kendine bir öncelikler sıralaması yaparak daha mantıklı hareket etmen gerekebilir. Zihnen ve bedenen kendini fazla yormamaya gayret göstermelisin.

12 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

En iyi sonuçları elde etmek için, etrafınızdaki tempo yoğun olsa veya rutinler sinir bozucu olsa bile, sabırsızlığın günü yönetmesine izin vermeyin. Vücudunuzu çok fazla zorlamaktan kaçının ancak hayal kırıklığınızı yaratıcı kanallar veya güvenli egzersiz yoluyla serbest bırakın. Kendinizi bir konuyu kapatmak isteme konusunda sabitlenmiş halde bulabilirsiniz. Olayları istediğiniz şekilde olması için zorlamak yerine akışa uymaya çalışın. Zaten her şey, yoluna girecektir.

12 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Merkür’ün geri hareketi, aile ve yuva evinizi etkiliyor. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız fakat gizli korkularınızı yenmelisiniz. Düşündüğünüzü şeyleri hızlı gerçekleştirmek istiyorsunuz.

12 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu sıralar özel bir güç ve dayanıklılık frekansı yaydığınızdan, insanlar yardım ve destek konusunda sizden medet umacak. Enerjinizi kullanarak başkalarına yardım etmeye çalışın, böylece sizin ihtiyacınız olduğunda da mutlaka onlar yardımınıza gelecektir. Ama kendi hedeflerinizi de gözden kaybetmeyin, çünkü şu anda onlara ulaşmak için gereken güce sahipsiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün duygusal olarak yalnız hissedebilirsiniz. Sağlık, gündelik hayat veya çalışma hayatınızda ani gelişmeler gerçekleşebilir. Size harika bir gün dilerim.

12 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler olduğunu düşünüyor, fakat bir türlü adım atamıyorsunuz. Bu da zaman, zaman karamsarlık yaşamınıza neden oluyor. İş ortamında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler var. Dostluklarınızı daha sağlam temellere oturtmalı ve hırsınıza gem vurmalısınız. Beklenmedik tartışmalar olabilir, dikkatli olun. Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde bazı gelişmeler var. Sonuç istediğiniz gibi olacak.

12 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 59' 14" R
Ay
Akrep
02° 34' 45" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 22" R
Venüs
Akrep
05° 23' 31" R
Mars
Yay
10° 42' 48"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 30"
Satürn
Balık
01° 33' 47"
Uranüs
Boğa
20° 02' 52"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 28"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 04"
True Node
Koç
23° 40' 31"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>