Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2017, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sonsuz güven ve heyecanın bir arada barınamayacağı şeklindeki aşk yorumlarını yapay söylemler olarak değerlendiriyorsunuz. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz size sorunsuz bir beraberlik sunuyor.

Bir konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almanızda yarar olabilir. İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınmanın kritiğini yapacaksınız. Bu taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağı inancındasınız.

Yapmak üzere olduğunuz bazı ataklar sizi cesaretlendiriyor. Fakat bu atakların maliyeti de hiç azımsanacak gibi değil. Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz yolundaki inancınız çok yakında karşılığını bulacak. .

Bazı insanlarda ne bulduğunuzu yeniden iyice elekten geçirmeniz gerekiyor. Sonradan kötü izler taşıyabileceğiniz bir ahbaplık ilişkisini, şimdilerde çekici geldiği için geliştiriyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yararlanılmayan bilgi kullanılmayan paraya benzer, yarar sağlamaz. En utanılacak çıplaklık bilgisizliktir. Bugün yeni şeyler öğren.

17 Aralık 2017, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yaylar, saat 03:27 Ay-Neptün görünüm etkisinde, sorun çıkmasın isteriz. Bir yandan da özgür olma arzunuz yükselir. Ancak ben derim ki, iyice düşünmeden verilecek karar pahalıya mal olabilir. Saat 11:56 Ay-Merkür kavuşumu, isteklerinin peşinden gitmeye kararlı olan birey, ruhsal açıdan doyumsuz ve gereksiz meseleler yüzünden içine dönüyor ve sıkılıyor. Hayatını kendine göre şekillendirmekten yana. Ben derim ki, eğer siz gerçekten kendinizden eminseniz, ideallerinizin peşinden gitmeye hevesli ve kararlı iseniz bu görünüm sizler açısından sorunları devre dışı bırakmanızda yardımcıdır. Ancak tam tersine hayalci davranıyor, kendinizi dev aynasında görüyorsanız o zaman ayarınızı bilmenizde yarar var. Saat 15:35 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak, bir kez gelinen şu hayatın keyfini çıkartmaktan yanasınız. Bu sizin için çok önemli. Siz ancak böyle olduğunda üretebileceğinizi, gelişeceğinizi, mutlu olacağınızı biliyorsunuz. Saat 21:34 Ay-Venüs kavuşumu burcunuzda oluştuğu için, hem ilişkilerde aktif hareket etmenin hem de yeniliklere açık olmanın simgesidir. Keyifli bir Pazar günü diliyorum. Kalben sevgilerimle,

17 Aralık 2017, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evine, mutfak düzenine bugün biraz daha hassassın. Gelen telefon üzerine uzun mesajlaşmalar yapabilirsin.

17 Aralık 2017, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yararlanılmayan bilgi kullanılmayan paraya benzer, yarar sağlamaz. En utanılacak çıplaklık bilgisizliktir. Bugün yeni şeyler öğren.

17 Aralık 2017, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün Ay küçülürken, kişisel işlerinizi toparlamanız açısından imkanlar var. Yenilikler ve başlangıçlar da peşi sıra geliyor.

17 Aralık 2017, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Erdemleriniz sizi ayrıcalıklı yerlere koyarken, bazı çekemezliklere de neden olabiliyor. Bugünlerde bir umudunuz gerçekleşecek. Bu sevincin, onu ikiye katlayabileceğiniz gibi bir özelliği de olabilir. Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklılıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama dersler çıkartmayı çok iyi biliyorsunuz

17 Aralık 2017, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Beklenmedik durumlar meydana gelebilir. Ancak, bütün olayları kendi lehinize çevirebilir, fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Yeter ki, duygularınızı kontrol edin. Uzaklardaki dostlarınızla haberleşmek keyfinizi arttıracak.

17 Aralık 2017, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Aktif bir gün geçirebilirsiniz. Hayatınızı değiştirmek ve ilerletmek için atmanız gereken önemli adımlar varsa, yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

17 Aralık 2017, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güneş ile Uranüs arasındaki güçlü etkileşim size, sevdiklerinizle beraber yurt dışında yaşamak orada yuva kurmak gibi ani kararlar aldırabilir. İş projelerinizdeki gelişmelerle sosyal çevrenizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Sizin gibi maceraya düşkün, yenilikleri merak eden bir kişiye bu süreç adeta bir sihirli değnek değmişcesine iyi gelecektir.

17 Aralık 2017, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir.

17 Aralık 2017, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 40' 17" R
Ay
Akrep
25° 33' 55" R
Merkür
Başak
24° 45' 03" R
Venüs
Terazi
00° 39' 01" R
Mars
İkizler
19° 40' 43" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 17" R
Satürn
Kova
19° 02' 15" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 46"
Neptün
Balık
23° 40' 30"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 52"
Lilith
Yengeç
18° 43' 30"
True Node
Boğa
13° 48' 25"
Son Güncelleme : 29/09/2022 23:20

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>