Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2018, Salı

Aşk %
Para %
Sağlık %

Aşk için çok şeyi göze alacağınızı söylemenize rağmen, sağlam ve uzun bir ilişkiyi aşka tercih ediyorsunuz. Artık aranızda aşk olmamasına rağmen yaşadığınız birliktelikteki güven ve huzur size yetiyor.

Aklınızdaki bir işle ilgili çok sabırlı davrandınız, çok beklediniz, ama yakında bunun karşılığını alacaksınız. Bugün işle ilgili alacağınız bir haber umutlanmanıza neden olabilir. Umutlarınız boşa çıkmayacak.

Çok yakında yaptığınız büyük bir ödeme gözünüzü korkutuyordu ama korktuğunuz gibi olmadı. Önceden belli bir hazırlığınız olduğu için, kolayca üstesinden geldiniz. Parayla ilgili iyi haberler alabilirsiniz.

Uzak bir akrabanızın sağlık sorununun çözümü için sizin desteğinize ihtiyaç var. Koşullarınız uygun olmasa da yardım edecek en uygun kişi sizsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yaptığınız, yaşadığınız hiç bir şeyden pişmanlık duymuyorsunuz ama ders çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz. Bugün geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin muhasebesini yapıp hatalarınızı bir kez daha hatırlayabilirsiniz. Son günlerdeki hareketlilik enerjinizi aldı götürdü sizden. Bu aralar biraz dinlenmeniz, enerji depolamanız gerekebilir.

20 Kasım 2018, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Akrepler saat 04:30 Mars-Jüpiter görünümü, yaşam sevinci, değişim ihtiyacı, yeniliklere hevesli olmamızı sağlarken, fazladan para harcamaya neden olabilir. Siz sakınca görmezsiniz. Ancak bir bakarsınız, açılmışsınız. Sevdiklerinizi memnun etme çabanız da buna neden olabilir. Savurganlıktan uzak durunuz. Gerçekten ihtiyacınız olanı alınız. Bugün sahip olduğumuz bir şeyleri yetersiz görebiliriz. Daha fazlasını isteriz. Bu daha fazlalık hali her şeyde oluşabilir. Bunun nedeni biraz da yaşanılan hayal kırıklarını unutmak, kendimizi mutlu etmek çabamızdır. Hayatımda şunlar eksik, bunlar yok, şunlar yok diyerek o zaman kendimi tatmin edeyim diye düşünürsünüz. Fakat dediğim gibi dikkatli olmakta yarar vardır. Saat 07:22 Ay-Pluto görünümü, baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz. Saat 13:56 Güneş-Chiron olumlu görünümü, iyi niyetli bir şekilde aşk hayatınızı, çocuklarla alakalı meseleleri veya genel olarak yaşamı ele aldığınızı gösterir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade ederek durumları kontrol altına almak istersiniz. Saat 18:45 Ay-Venüs karşıtlığı, çalışma ortamındaki şartlar, birlikteyaptığımız insanlarla olan ilişkimiz, bir işi öğrenmek, o işte ustalaşmak yönünde, önemini vurguluyor. Hem çok hırslıyız hem isteklerimizi elde etmekten yanayız. Ancak toleranslı davranmayı, sabırlı olmayı da bilmeliyiz. Yere, şartlara, kişilere, duruma göre hareket etmeyi bilmekte yarar var.

20 Kasım 2018, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sabah saatlerinden aksiliklerin peşine takıldığını düşünebilirsin. İşe geç kalmamaya çalışırken, ya trafik sıkışır ya da yanına alman gereken önemli bir evrakı evde unuttuğunu çok sonra fark edebilirsin. İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, aşk artık kalbine uğrasın isteyeceksin. Aşkı çok uzaklarda arıyor olabilir misin? Belki de yanı başında duruyordur, ne dersin? Günün genelinde sessizliğini koruman dikkatin çekebilir. Bu fırtına öncesi sessizlik tabi! Sevdiğin insanlarla olur olmadık meseleler yüzünden tartışabilir, önemsiz sorunları gözünde çok büyütebilirsin. Kendine biraz zaman tanımalı ve sakinliğini korumaya devam etmelisin.

20 Kasım 2018, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İş veya çalışma koşullarınızda aniden gelişen ufak sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Bu tür konularda beklenmedik problemlerle karşılaşmanız günlük motivasyonunuzu düşürmenize neden olmamalıdır.

20 Kasım 2018, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma hayatınızdaki koşullar belirsiz olabilir. İş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları düzenlemek ve detaylandırmak isteyebilirsiniz. Sizi yoran konular gündeme gelebilir. İlerleyen saatlerde eşinizle birlikte program yapmak size iyi gelecek. Gün içinde sizi uğraştıran durumlar meydana gelebilir.

20 Kasım 2018, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Keyifli ancak sade bir gün geçrebilirsiniz. Kendinizi sorgulayacak ve yeni bir şeyler keşfedeceksiniz.

20 Kasım 2018, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Rahat, sakin ve olumlu bir tutum içinde bulunacaksınız. Böylece enerjinizi istekleriniz doğrultusunda kullanabileceksiniz. Önceden başlattığınız çalışmaların olumlu sonuçlarını alabilir, farklı istekler duyabilirsiniz.

20 Kasım 2018, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kararlılık ve istikrar arayan Akrepler günlük rutinleriniz düzensiz ilerleyecek. Gün boyu huzur bozan, ani çözüm isteyen konular olası. Konsantrasyonu korumak, finansal konualrda risk almamak önemli.

20 Kasım 2018, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay’ın Koç burcundaki seyahati spontan bir enerjiyi açığa çıkarır. Gündelik hayattaki ilişkilerde olduk olmadık ortamlarda kolayca sinirlenebilirsiniz. Sağlık konularında aniden ortaya çıkan durumlar olabilir. Bu sorunun altında yatan ruhsal sebebi bulup ortaya çıkarmaya çalışın. Hiç bir hastalık vücudumuzda sebepsiz yere ortaya çıkmıyor. Dertleri biriktirip içinize atmayın.

20 Kasım 2018, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.

20 Kasım 2018, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 13' 47" R
Ay
İkizler
24° 30' 58"
Merkür
Oğlak
17° 22' 15"
Venüs
Balık
06° 33' 47"
Mars
İkizler
10° 21' 36"
Jüpiter
Koç
06° 07' 36"
Satürn
Kova
25° 53' 49"
Uranüs
Boğa
14° 58' 46"
Neptün
Balık
23° 36' 35"
Plüton
Oğlak
28° 40' 36"
Chiron
Koç
12° 38' 58"
Lilith
Aslan
02° 40' 05"
True Node
Boğa
08° 39' 52"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:10

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>