Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Önlemler Alıyorsun Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2020, Perşembe

Aşk 60%
Para 30%
Sağlık 50%

Bugün içinizde çiçeklenen bir şey var. Son birkaç günün yoğun baskısı azaldı ve işinizi artık eğlenerek yapabileceksiniz. Vücudunuza daha fazla dikkat ederseniz iyi olur, daha fazla aerobik egzersiz yapmaya çalışın ve yağ ve şekeri azaltın. Sağlıklı alışkanlıklar kazanın.

Hayalleri ve vizyonu çok geniş olabilen çok coşkun bir insansınızdır, ancak küçük detaylara odaklanmak yerine büyük resmi görmek bazen daha kolaydır. Başkalarını yönetiyor veya denetliyorsanız, bugün çalışanlarınızla iletişim kurmak ve onların günlük sorunlarını anlamak ve öğrenmek için iyi bir gün. Eğer bir ebeveynseniz, çocuğunuz okul çalışmalarında ve faaliyetlerinde ilgi gösterdiğiniz için sizden faydalanacaktır.

Bugün çok "gerçekçi" bir gün olacak gibi. Diğer bir deyişle, kendinizi oldukça odaklanmış ve bir şeyleri somutlaştırmak isteyen bir halde bulacaksınız. Bu odaklanma bir kaç hafta sürecek ve bugün bazı meselelere çözüm getireceksiniz. Bu başarının sizi son zamanlardaki yoğun tempoya geri döndürmesine izin vermeyin. Bu kadar yoğunluk hiç kimseye iyi gelmez...

Okuyup araştırma yapmak için uygun bir gündesin. Zihinsel olarak enerjin yüksek olacak ve bilgiyi çok kolay özümseyeceksin. Çözmek istediğin bir sorun varsa, düzgün bir çözüm üretebilirsin. Gün bittikten sonra ise kendini çok iyi hissedeceksin; sonuçta beynini güzel şeyler için kullandın! Zekana ve bilgeliğine güvenmelisin.Bugün son derece sıradan bir gün olduğunu bildiğin için neden insanların bu kadar duygusal olduğunu merak edebilirsin. Neden senin kadar büyük bir gülümseme sergilemedikleri konusunda insanları rahat bırak. Eğer insanaların sana güvenmesini istiyorsan, onlarla aynı seviyeye kendini taşıyabileceğini kanıtlamalısın. Diğer insanların ihtiyaçlarına karşı daha anlayışlı ol.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün, muhtemelen apansız ortaya çıkacak, pek de hoşunuza gitmeyecek sosyal ilişkiler içine girmeniz gerekebilir. Çok ciddi şeyler olmasa da düzeninizi bozmaya yetecek gibi görünüyorlar. Mahallenizdeki değişiklikler günlük rutininizi engelleyebilir. Bir komşunuz ya da akrabanız hastalanabilir ve ona yardım etmeye zorunlu hissedebilirsiniz. Çok fazla kendinizi hırpalamadığınız sürece bundan zarar gelmez.

5 Kasım 2020, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugünve finansal konularla ilgili detaylı planlamalar, stresli bir durumla meşgul olma gündeminizde olabilir. Günün ilk yarısında sorunları gidermek ve işlerinizi tamamlamakla meşgul olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili kısa süreli hassasiyetler oluşabilir. Akşam saatlerinde sezgiler güçleniyor. Konfor alanınızda kalmak isteyebilirsiniz.

5 Kasım 2020, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Akrabalarının seni başkaları ile kıyaslamasından hoşlanmıyorsun. Bu konudaki net tavrını dile getirebilirsin. Özel hayatında yaşadığın dalgalanmaların durulması için bazı önlemler alabilirsin. Sahip olduğun ilişkinde yaşadığın problemlere kalıcı çözümler üretmeye başlıyorsun.

5 Kasım 2020, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Dostlarınıza takındığınız sahiplenici tavır yanlış anlaşılmanıza neden olmuş olabilir. Bazen abartılı davranışların farkında olamıyor olabilirsiniz. Eleştirileri dikkate almanız sizlerin yıpranmaması açısından önemli olacaktır.

5 Kasım 2020, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeni ufuklara açılma ve özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Gün içinde akademik konulara zaman ayırarak değişik konularla ilgilenebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yolculuklar için plan program yapmak için imkânlar doğabilir. Kendinizi geliştirmek için uygun bir gündesiniz. Bitirmek istediğiniz işlerinize yoğunlaşmanızda fayda var.

5 Kasım 2020, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sezgilerinize güvenmeniz, doğruyu yanlışı ayırt edebilmeniz bakımından önemli olacak. Daha olumlu bir hayat için cümlelerinize dikkat etmelisiniz...

5 Kasım 2020, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler görmek duygusal olarak besleyici olabilir. Sosyal paylaşımlara, düşünce ve fikirlere açık olabilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir.

5 Kasım 2020, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bu yeni bir fikri hayata geçirmeden önce bir arkadaşınıza akıl danışın. Bu arkadaşınız yapmaya karar verdiğiniz şeyi bile değiştirebilecek bir yabancı bakış açısına sahip.

5 Kasım 2020, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, tüm gün Yengeç burcunda seyahat edecek.İnançlar, seyahatler, hukuk ve eğitim konuları ön planda olacaktır. Derin, felsefi sohbetlerden keyif alacağınız bugünü akademik araştırmalarınız için de değerlendirebilirsiniz. Uzak akrabalarınızdan haber alabilirsiniz.

5 Kasım 2020, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hemhem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

5 Kasım 2020, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partnerinize tüm kalbinizle güveniyorsunuz ve onu çok seviyorsunuz. Gelecekte rahat bir nefes alabilmek istiyorsanız, birikim yapmaya başlamalısınız. Bugün, hayal kırıklığına uğramış ve üzgün hissedebilirsiniz.

5 Kasım 2020, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Üçüncü şahısların ilişkinize karışması, aranızda bir anlaşmazlık çıkmasına neden oluyor. Dürüst olarak kendinizi ifade edememeniz, duygusuz bir aşk macerası veya evlilikle sonuçlanabilir. İş ilişkilerinizde küçük meseleleri büyütmemeye özen gösterin. Beklediğiniz gelişmeler gerçekleşecek. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. O nedenle paranızı gereksiz şeyler için çarçur etmemelisiniz. Zihinsel yorgunluğunuz kendini bedensel olarak da belli etmeye başlad

5 Kasım 2020, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
27° 54' 59" R
Ay
Oğlak
10° 56' 54" R
Merkür
Aslan
24° 44' 19" R
Venüs
Aslan
10° 23' 39" R
Mars
Boğa
29° 29' 52"
Jüpiter
İkizler
12° 10' 37"
Satürn
Balık
19° 05' 19"
Uranüs
Boğa
26° 29' 11"
Neptün
Balık
29° 50' 52"
Plüton
Kova
00° 56' 37"
Chiron
Koç
23° 30' 58"
Lilith
Terazi
02° 17' 56"
True Node
Koç
09° 26' 01"
Son Güncelleme : 20/07/2024 06:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>