Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Şaşırtıcı haberler alıyorsun! Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ağustos 2019, Pazartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 60%

Bugün,arkadaşlarınızı biraz daha iyi tanımak için iyi bir gün. Günün enerjisi insanları daha fazla açılmayave kalpten paylaşmaya teşvik edecek. Patronunuzun zihninde gerçekten neler olduğu hakkında daha fazla şey keşfedebilirsiniz. Ya da bir müşteriyledışında dostane bir ilişki kurabilirsiniz. İş ortamında tanıştığınız insanlarla daha yakın arkadaşlıklar kurmanıza izin verin.

Bugün ilginç bir grupla vakit geçirebilirsiniz. Belki de mesleğinizle ilgili bir grup dinamik insanla birlikte olacaksınız. Hedefleriyle sizi şevklendiren profesyonelarkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Bu yeni arkadaşlarınızı, hayat hakkındaki düşüncelerini daha ayrıntılı bir biçimde öğrenebileceğiniz bir yemeğe davet edin. Kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacak yepyeni bir felsefeyi benimseyebilirsiniz.

Ruhani ve dini konulardaki merakınızı sizi bu konuda bir sürü kitap okumaya itebilir. İlginiz şu anda çok fazla olduğundan bir seferde çok fazla şey öğrenmeye çalışabilirsiniz bu da biraz kafa karıştırıcı olabilir. Şunu hatırlamakta fayda var: Beyniniz aşırı dolmadan çok fazla bilgi alabilir. Ayrıca, kafanızı kitap okumayla da çok doldurmayın egzersiz yapmaya vakit bulamayabilirsiniz. Kafanızı boşaltmaya ihtiyacınız olacak!

Huzursuzluk gün boyu seninle olabilir; fiziksel enerjin fazla gelmiş olsa da bu enerjiyi boşaltamayabilirsin. Hareketi kesip; önemli bir şeyin ortaya çıkmasını beklemek zorunda kalabilirsin. Beklerken Richard Simmons'un aerobik videolarını aç ve spor yap! Yeni projelere başlamak için ise hiç iyi bir gün değil. Bugünkü sosyal etkileşimlerini de spor salonundakilerle sınırlamakta fayda var.Bugün bilimsel konulara ilginiz ön plana çıkacak. Gezegenlerin konumu zaten var olan ilginizi artırabilir ya da daha önce olmayan bir ilgi kıvılcımı çaktırabilir. Bilime giden en kolay ve ulaşılabilir yol gece gökyüzüne bakmaktır. Bir dürbün ya da teleskop edinin. Merakla dolup taşacak ve daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanacaksınız. Bunun keyfini çıkarın!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hayatınızdaki bazı insanların, şu an bulunduğunuz yerden başka bir yerde olmanızı ve hatta sizin düşündüğünüzden farklı bir insan olmanızı istemeyeceğinizden emin misiniz? Bu sorular seni rahatsız etmeye başlıyor ve onları düşünmek zamanını alıyor. Ancak, bulduğunuz cevaplar birkaç hafta daha anlamlı olmayacak. Bugün Sadece gerçekten önemli şeylere bakmayı dene.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Günün tamamında Ay, Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Çalışma hayatınızda Ay-Satürn ve Ay-Plüton kavuşumlarının etkisiyle gelişmeler yaşayabilirsiniz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını görebilirsiniz. Bugün Uranüs retro hareketine Boğa burcunda başlıyor. 11 Ocak 2020 tarihine kadar kariyer hayatınızda ani olaylar meydana gelebilir. Bu dönem içinde bu olaylara hızlı tepki vermemeniz en iyi cevap olacaktır. Çünkü kariyerinizde değişim sürecinde olacaksınız. Bazı iniş çıkışlar çok doğaldır. Ayrıntılı yazı için tıklayınız.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Şaşırtıcı haberler alıyorsun!Gün içinde işlerinde endişe duyduğun bazı konularda, kaygı ve sabırsızlık üst seviyede olabilir. Bugün yapacağın konuşmalar çevrendeki bazı insanları çok sevindirirken, bazılarını da bir hayli endişelendirebilir. Bir telefon konuşmasından şaşırtıcı haberler alabilirsin. Katıldığın ortamlarda yeni tanıştığın birisinin ilgisi hoşuna gidebilir ve birden duygu değişimi yaşayıp bağlandığını düşünebilirsin. Uzun süredir hayatına kimseyi almayan bir Aslan burcuysan, tanışacağın kişi, kalbinin kapısını çalabilir. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, sevdiğin kişinin soğuk tavırlarını üzerine alınabilirsin. Geç olsa da alacağın kıyafetlerle kendini ödüllendirmiş olacaksın.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün yaşantınızı ve yaşadıklarınızı melodram olarak görmemelisiniz. Olayları kendiniz fazlasıyla büyütüyor olabilirsiniz.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Süregelen meşguliyetlere ve zaman alan konulara daha ciddi yaklaşabilirsiniz. Gün içinde uğraşılması gereken konular ilişkilerinizde gerilmelere yol açabilir. Ailenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Endişe yaratan durumlardan uzak durmalısınız. İkili ilişkilerinizde dengede kalmaya çalışın.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda beklediğiniz kıpırtı söz konusu olabilir. Duygusal konularda kendi kendinize yetmek gerektiğini hissediyordunuz, bu enerji kırılabilir.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca toplum içinde yetenekleriniz ve çalışmalarınızla ön plana çıkarken, aileniz, kurumlar ve çalışma arkadaşlarınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde dikkatli olunması gereken bugün, hayatınızdaki erkeklerle güç mücadelesine girmemeye ve ev alım satımı gibi bir işiniz varsa ertelemeye çalışmanız faydalı olacaktır.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Fikirleriniz havada uçuşuyor, kendinizi çok yaratıcı hissediyorsunuz. Ama biraz sabırlı olmanızda fayda var. Fikirleriniz özellikle yaşlı ve otorite figürleri tarafından hemen kabul görmeyebilir.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bayramın ikinci günü ile başlayan yeni haftaya değişim ve uyanış gezegeni Uranüs'ün Boğa burcundaki geri hareketiyle adım atıyorsunuz. Bayram ertesi kendinizi bir anda farklı kariyer hedeflerinin ortasında bulabilirsiniz. Yaşantınızın akışını değiştirecek yeni insanlara ve olaylara önem verin.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kendinize olan güveniniz fark edilmenizi sağlıyor. Evren şu an Aslan burçları için çalışıyor. Kendi adınızı sık sık duyuyor, başkalarının sizden bahsettiğini fark ediyor olabilirsiniz. Özellikle kariyeriniz ve yaptığınız işler anlamında oldukça pozitif bir gün olacaktır. Haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz.

12 Ağustos 2019, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Aslan; bugün bütün angaryaları üstlenmen gerekebilir, ailenin ve akrabalarının isteklerinin yerine getirmek için yorucu ve yoğun bir tempoda koşturabilirsin. Yetiştirmen gereken işlerin baskısını üzerinde hissedebilirsin. Farklı çözüm, öneri ve yardım tekliflerine açık olmalısın.

12 Ağustos 2019, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 15' 03" R
Ay
İkizler
24° 45' 56"
Merkür
Oğlak
17° 23' 37"
Venüs
Balık
06° 35' 20"
Mars
İkizler
10° 21' 53"
Jüpiter
Koç
06° 07' 50"
Satürn
Kova
25° 53' 57"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 37"
Plüton
Oğlak
28° 40' 38"
Chiron
Koç
12° 39' 01"
Lilith
Aslan
02° 40' 14"
True Node
Boğa
08° 39' 43"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:40

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>