Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Pratik Çözümler Ortaya Koyuyorsun Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Ağustos 2020, Pazartesi

Aşk 70%
Para 70%
Sağlık 40%

Şu anda aşk ve romantizmle ilgili konularda biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Birilerinin bir süreliğine mola vermesi gerekebilir ve biraz kendi ayaklarının üzerinde duran bir tavır takınıyor olabilirler. İlk başta, sizin için bir sorun olmayabilir çünkü bir dereceye kadar özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Sorun şu ki, bu özgürlük size biraz fazla gelebilir.

Yaratıcı ruh halinde olabilirsiniz. Sanatsal yetenekleriniz işleri ele alabilir. Evinizin çevresinde çevre düzenlemesi yapmaya, güzel ağaçlar veya çalılar ekmeye karar verebilirsiniz. Evin içini yeniden dekore etmekle ilgilenebilirsiniz. Biraz resim yapabilir veya yeni bir duvar kağıdı asabilirsiniz. Parlak renklerden ve hoş şeylerden etkileneceksiniz. Yalnızca bilgisayarınızda çalışıyor olsanız bile, bir Web sayfası için tasarım yapabilirsiniz.

Çok uzaklardan alacağınız bir bilgi, içerisinde olduğunuz bir grup ile daha kolayyapmanızı sağlayabilir. Her şey, hem iki grup aktiviteleri hem de sizin eğitiminizi ilerletmeniz için ümit vadedeci görünüyor. Bu yüzden, bunlar bugün için güzel odak noktaları diyebiliriz. Kafanızın bir köşesinden seyehat fikri de geçiyor olabilir. Arkadaşlarınız da böyle düşünüyor olabilir, onlarla birlikte akşam şehir merkezine gidip, gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Günün tadını çıkarın!

Sosyal bir gün geçireceksin ve muhtemelen telefon, e-posta yoluyla birçok iletişim daveti alacaksın. Dost canlısı bir modda olsan da, onların dramalarına bulaşmamak onlar için sunulmuş en iyi yardım olacaktır. Cevaplarını kısa ve pragmatik tut; hem sana minnettar kalacaklar hem de sen kendi işlerine odaklanabileceksin.Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymaya ne kadar da ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Bu tarz farkındalıkları bir çok insan yaşıyor… Özgürlük aynı zamanda hangi yönünüzü gösterip hangi yönünüzü saklı tutacağınız demektir de. Bakalım hangisi gelecek, yazı mı tura mı?

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bu gece sevdiğiniz kişiyi evinize davet ettiğiniz halde gelmemiş hatta telefonlarını bile açmamış olabilir. Bu da sizi son derece endişelendirmiş olabilir. Karamsar olmayın. Partneriniz iyi durumda. Ayrı kalmanıza sebep olan muhtemel sorun trafiktir. Gelmesi gerekenden çok daha geç olsa da, arkadaşınız yanınıza gelecek. Sakin kalın!

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün değer görme ve takdir edilme isteğiniz artabilir. Geleceğe dair umutsuzluk hissine kapılmak daha çok aşağı çekilmenize neden olur. Size iyi gelecek bir haber, telefon alabilirsiniz. Gece yarısı uyku düzensizlikleri olabilir.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Problemler karşısında daha pratik çözümler ortaya koyabilirsin. Kendi işinin sahibi bir Aslan burucuysan bu davranış seni rakiplerinden öne taşıyor. Azimli olman güzel fakat bunu hırsa çevirmemelisin. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan tesadüfen tanışacağın biri hayatında önemli bir yere sahip olabilir. Bunu kabullenmek istemeyebilirsin.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Eski duygularınızın canlanacağı ve geçmişin güzelliklerle anılacağı bir gün içindesiniz. Kariyerinizde önemli bir adım içinde olabilirsiniz. Sizden olgun profildeki kişilerin size gösterdikleri yeni yöntemler belki sizleri bugün biraz düşündürebilir. Onları dinlemek ve yollarından gitmek size iyi gelecektir. Kariyer hayatınızda yeni bir dönem içine giriyorsunuz. Sorumluluklarınızı tazeleyin.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminizde duygusal konular ön planda olabilir. İlişkinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konuları karşınızdakine benimsetmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda uyum içinde olmak sizin için daha iyi olabilir. İmaj değişikliği için uygun zamanlar var. Beslenmenize ve bedeninize dikkat edin.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızda degiştirmek istediğiniz alanlarla alakalı çalışmak için uygun bir gündesiniz. Düşünce biçiminizi olumlu tutmalı ve iyi tarafını görmelisiniz.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün aşk ilişkileri ve para söz konusu olduğunda anlaşılmadığınızı hissedebilir, türlü zorluklarla uğraşabilirsiniz. Akışta kalmak en iyisi olacak.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bazı gerçeklerin görebilmeniz için gereken duru zihne sahip olmanız iyi bir şey. Bu durum hayatınızdaki değişiklikleri daha iyi anlamak için anahtarınız olacak.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, sabah saatlerinde burcunuzda seyahat etmeye başlıyor ve 19 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın etkisi altına girmeye başlıyorsunuz.Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilir, kuaför ve bakım işleriniz için bugünü değerlendirebilirsiniz. 17:50 ile 22:23 arası Merkür ile Güneş burcunuzda kavuşum gerçekleştirecek. İletişim yeteneğinizin güçleneceği bugün negatif düşüncelere kapılmamaya özen göstermeli, hedeflerinize ve beklentilerinize yoğunlaşmalısınız.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Aşk hayatınız iyi enerji, coşku ve romantizm ile dolu olacak. Gelecekte rahat bir yaşam sürdürebilmek istiyorsanız, bugünden itibaren birikim yapmaya başlamalısınız. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte bol eğlenceli anılar biriktirin.

17 Ağustos 2020, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Maddi konularda disiplinli hareket etmek zorundasınız. Ertelediğiniz işlerin canınızı sıkmasını istemiyorsanız, harcamalar konusunda dikkat etmelisiniz. Değişim içindesiniz fakat takıntılarınızdan da bir türlü vazgeçemiyorsunuz

17 Ağustos 2020, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 43' 33" R
Ay
Akrep
26° 19' 49" R
Merkür
Başak
24° 43' 38" R
Venüs
Terazi
00° 43' 11" R
Mars
İkizler
19° 41' 53" R
Jüpiter
Koç
03° 16' 51" R
Satürn
Kova
19° 02' 07" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 41"
Neptün
Balık
23° 40' 24"
Plüton
Oğlak
26° 08' 07"
Chiron
Koç
14° 29' 43"
Lilith
Yengeç
18° 43' 52"
True Node
Boğa
13° 48' 28"
Son Güncelleme : 30/09/2022 00:40

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>