Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Dikkat çekiyorsun! Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Ağustos 2020, Çarşamba

Aşk 90%
Para 40%
Sağlık 40%

Kalbiniz sizi bugün işinizden alıkoyuyor olabilir. Zamanın hızlı geçmesinden çok rahatsız olabilirsiniz. Romantik doğanız sizi mevcut durumunuzdan uzaklaştırmaya çalışıyor ve yeni şeyin peşinde koşuyorsunuz. Bunun yapmak istediğiniz bir şey olup olmadığı size bağlı. Mantığınızı korumaya çalışın fakat bu zor olabilir, çünkü kalbiniz şu anda dizginleri eline almış gibi görünüyor.

Bugün ilginç biriyle tanışabilirsiniz. Gezegenlerin enerjileri, yolunuza önemli birini çıkarabilir. Size profesyonel olarak yardım edebilecek bir meslektaşınızla karşılaşabilirsiniz. Bu kişi kariyer değişikliği hakkında bazı yararlı önerilerde bulunabilir. Fikirlerini göz ardı etmeyin, çünkü bu tavsiye faydalı olabilir. Bazen kendi başınıza çok fazla mücadele ediyorsunuz. Arada bir küçük yardım almakta yanlış bir şey yok!

Bugün kendinizi derin ve yoğun ve düşüncelere dalmış olarak bulabilirsiniz. Muhtemelen endişelendiğiniz belli bir konu veya mesela yok, ancak çok sayıda geniş bilgi kafanızı kurcalıyor ve beyniniz normalden daha fazla çalışıyor. Tipik bir davranış gibi bunları kafanızdan atmayın. Onun yerine, düşüncelerinizi yazın, sonrasında işinize yarayabilir.

Birinin sana olan biteni olduğu gibi anlatmadığı zaman seni uyaran kafanın içindeki o küçük sesi dinle. Çünkü insanları fazla önemsiyor olabilirsin; biri ne zaman sıkıntılarından bahsetse hemen yardım etmek için atlıyorsun. Sorun şu ki insanların çoğu duyarsız ve dikkatsiz davranarak bu belaları kendilerine çekiyor. Bazı şeyler düzeltebilirsin bazılarını ise düzeltemezsin; bazılarına ise bulaşman bile hata olur! Hataları sonucu içinde bulunduğu durumdan başkaları aracılığıyla kurtulan kişi hiçbir zaman bu hatalardan kaçınmayı öğrenemez.Bugünün anahtar kelimeleri güzellik ve romantizm. Hayatınızın bunlarla ilişkili yönlerinin gayet iyi gittiğini göreceksiniz. Aklınız normalden hızlı çalışıp her şeyi sünger gibi emiyor, dolayısıyla derin bilgiye olan susuzluğunuzu her zamankinden az çabayla giderebildiğinizi fark edebilirsiniz. Yaratıcı ruhunuz da macera arayışında.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bir arkadaşınızın olumsuz tavırları kendi yeteneklerinizi ve becerilerinizi sorgulamanıza yol açabilir. Her şeyi başkalarının önyargılarının etkisi olmaksızın, olduğu gibi görebilmek için doğuştan gelen nesnel bakışınızı kullanın. Her zamankinden daha coşkulu hissediyor olabilirsiniz; hayal gücünüz ve sezgileriniz de çok kuvvetli. İç dünyanıza yönelmenin ve keşfedilmemiş yeteneklerinizi kullanmanın tam zamanı.

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay'ın etkileriyle gün içinde planlarınız, ilişkilere ve kişilere bakış açınız önemli bir şekilde değişebilir. Aksilikler ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yaşama dair isteklerinizle mevcut hayat dengenizi karşılaştırabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular gündemde olabilir.

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş yerinde başarılı olman dikkat çekiyor. Gün içinde sana yapılacak jest seni onurlandırabilir. Bunu kutlamak istiyorsun.

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ailenizle fikir aykırılıkları yaşayabileceğiniz bir gün içerisinde bulunabilirsiniz. Olaylara herkesin bakış açısından bakmayı öğrenmelisiniz. Sizlere anlayabilme empati yeteneği katacaktır.  Yeni bir başlangıç veya bir bitiş içerisinde olabilirsiniz. Ne son bitiş ne de ilk başlangıç olacaktır. Kendinize de zaman ayırmalısınız. Sınırlarınızı çizerek ilerlemek sizlere iyi gelecektir. Kızgınlıkla harcama yapmamalısınız.

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışmalar meydana gelebilir. Çözmek zaman alabilir. Bazı durumları veya insanları olduğu gibi kabullenmeniz gereken zamanlardasınız. Akşam saatlerinde farklı programlar yapabilirsiniz. Enerjinizi boşaltmak size iyi gelecektir.

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızda degiştirmek istediğiniz alanlarla alakalı çalışmak için uygun bir gündesiniz. Düşünce biçiminizi olumlu tutmalı ve her şeyin iyi tarafını...

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay yeni ay yaşamınıza getireceği yeni başlangıçlarla haftanın en önemli astrolojik gündemini teşkil ediyor. Yeni ay dışarıdan aldığınız gücün altını çizerken Satürn'ün getirdiği kısıtlamalar özellikle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda disiplinli bir yaklaşımı beraberinde getirebilir.

19 Ağustos 2020, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kariyerinizle ilgili yeni aldığınız bir kararda dostlarınız size karşı oldukça destekleyici olacaklar. Onlardan da aldığınız güçle beraber gerçekten güzel işlere imza atacaksınız.

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ile enerjiniz ve özgüveniniz artıyor, kendinizi ortaya koymak istiyorsunuz.Önümüzdeki 10-15 günü bir süredir planlamakta olduğunuz projelerinizi hayata geçirmek için değerlendirebilirsiniz. Dış görünüşünüze ve kişisel bakımınıza vakit ayırmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Liderlik yetenekleriniz bu dönemde güçlenecektir.

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kendinizi biraz hüzünlü hissedebilirsiniz. Fakat partneriniz, keyfinizi yerine getirecek şeyi çok iyi biliyor. Patronunuza vearkadaşlarınıza hünerlerinizi göstermenin zamanı geldi. Protein açısından zengin besinler tüketmeye özen gösterin. 

19 Ağustos 2020, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İşinizle ilgili huzursuzlukların söz konusu olduğu bir gündesiniz. Başkalarının düşüncelerini benimsemek zorunda kaldığınız zaman, yaptığınız işten tatmin olamıyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

19 Ağustos 2020, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 15' 54" R
Ay
İkizler
24° 55' 54"
Merkür
Oğlak
17° 24' 32"
Venüs
Balık
06° 36' 22"
Mars
İkizler
10° 22' 03"
Jüpiter
Koç
06° 07' 59"
Satürn
Kova
25° 54' 03"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 39"
Plüton
Oğlak
28° 40' 40"
Chiron
Koç
12° 39' 02"
Lilith
Aslan
02° 40' 19"
True Node
Boğa
08° 39' 36"
Son Güncelleme : 01/02/2023 13:00

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>