Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2018, Pazartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Bir konuda inatçı yaklaşımlarınız sonuçta sizin zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir.

Bugün çalışmalarınıza ara vermeden devam edeceğiniz ve daha çok istikrarlı hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmaktan çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız.

Maddi konularda bugün oldukça rahat olacaksınız ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapacaksınız fakat dikkatli olmalı ve bu konuda aşırıya kaçmamalısınız.

Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak yinede enerjinizin büyük bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacaksınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yeni konulara duyduğunuz ilgi, sizi ani bir yolculuk fikrine motive edebilir. Yabancı ortamlarda bulunmaktan zevk alabilirsiniz. Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bu gün planlamalar yapmak için çok uygun. Yüksek öğrenim görüyorsanız girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

20 Ağustos 2018, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslanlar Saat 02:12 Ay-Neptün görünümü, ilişkide bağımlılık olgusu, gerçekleri göz ardı etmenize sebep olabilir. Ayrıca mali konularda dikkatli olmakta fayda vardır. Ay-Yay burcu seyri devam ediyor. Esprili bir şekilde düşüncelerinizi ifade edersiniz. Aşk hayatınızla ilgili her konuda kendinizi özgür biçimde sergileyebilir, ateşli ifade tarzınızla karşı cins üzerinde etkili olabilirsiniz. Çevrenizde bulunan kişiler, bulunduğunuz ortamın renklendiğini, canlandığını düşünebilirler. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

20 Ağustos 2018, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün düşündüğün her şeyi yaşama geçirecek enerjiye ve potansiyele sahipsin. Bazı rakiplerinle yüzleşmeler yaşayacaksın. Çalışma ortamındaki hırs karşısında geri adım atmak zorunda kalsan da geri dönüşünün muhteşem olacağını sen de biliyorsun. Sadece kendi işine odaklanıp, elinden gelenin en iyisini yapmak isteyeceksin. Aile şirketinde çalışan bir Aslan burcuysan, akılcı yaklaşımın sayesinde önemli gelişmelerin yolunu açabilirsin. Kafanın karışmasına neden olabilecek özel ortamlardan uzak durmaya çalışmalısın. İlişkine sahip çıkmak istiyor ve düzenin bozulmasına izin vermiyorsun. Evli bir Aslan burcuysan, eşinle çıkacağın tatilin rotasında değişiklik yapabilirsin.

20 Ağustos 2018, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün orijinal fikirler ve yaratıcılık gerektiren işlerde mükemmel başarı sağlayabilirsiniz. Üst düşünme gücü yoluyla daha önce kimsenin aklına gelmeyen dahiyane fikirleri üretebilir ve kariyerinizde önemli bir ivme yakalayabilirsiniz.

20 Ağustos 2018, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yaratıcılık içeren konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sanatsal uğraşlar keyfinizi yerine getirecektir. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Sizi geliştirebilecek ortamlara katılabilirsiniz. Yurt dışı konularının gündeminizi meşgul etmesi mümkün. Bakış açınızı geliştirmek için farklı kültürlere olan ilginizin artacağı bir gündesiniz.

20 Ağustos 2018, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

HAREKETLİ bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetli durumlar söz konusu. Bazı konuları düzeltmeniz ve daha iyi hale getirmeniz...

20 Ağustos 2018, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün geçici bir süre ruhsal olarak engellenmiş, sınırlanmış, baskı altında hissedebilirsiniz ve aile ilişkilerinizde mesafe, soğukluk yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında aşk hayatınızda romantik teklifler alabilir, partnerinizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz ancak onların duygusal iniş çıkışları veya geçmişle ilgili bazı takıntılarının, incindikleri yerlerin üzerine gitmemelisiniz.

20 Ağustos 2018, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün aşkla hareket etmek, hayatın keyifli yönlerine odaklanmak önemli olacak. Göz önünde olacağınız yerlerde rahatsınız. İşin hep eğlenceli yanlarına takılmak isteğiniz gün içinde gereksiz harcamalar yaptırabilir.

20 Ağustos 2018, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Haftaya Yay burcunda seyahat eden Ay ile adım atıyorsunuz. Sizi duygusal açıdan rahatlatıp özgürleştirir. Dostlarla kültür kokan sohbetleri paylaşmak, sportif bir aktivitede rol almak, kreatif ve yaratıcı tarafınızı zenginleştirmek için bundan daha iyi bir gün olamaz. Hobinizi geliştirecek bir kursa yazılabilirsiniz. Yazın keyfini çıkarın.

20 Ağustos 2018, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.

20 Ağustos 2018, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 14' 34" R
Ay
Başak
17° 49' 57" R
Merkür
Oğlak
04° 22' 26" R
Venüs
Akrep
01° 02' 13" R
Mars
Yay
08° 02' 58"
Jüpiter
Boğa
06° 40' 56"
Satürn
Balık
01° 21' 29"
Uranüs
Boğa
20° 10' 57"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 55"
Chiron
Koç
15° 39' 47"
Lilith
Başak
07° 02' 25"
True Node
Koç
23° 38' 07"
Son Güncelleme : 05/12/2023 19:00

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>