Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Kendinden Emin Kararlar Alıyorsun Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2020, Pazartesi

Aşk 100%
Para 40%
Sağlık 70%

Gün doğumunu izleyin. Gözlerinizi etrafınızdaki güzelliğe açın ve harekete geçmek için ilham alın. Biri sizi şaşırtmaya çalışıyor olabilir, bu yüzden beklenmedik şeylere hazır olun. Başkalarıyla özgürce paylaşmanız gereken çok zengin bir kalbiniz var. Yardımsever doğanız, başkalarını size çekecek ve gününüzün zahmetsiz bir şekilde akmasına yardım edecek. İnsanlara öğrenmeleri gerektiğini düşündüğünüz şeyleri öğretin.

Biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Yaşam alanınızdan bıkmış olabilirsiniz. Belki de evinizi daha rahat hale getirmek için bir şeyler yapmanız gerekir. Daha pozitif bir enerji akışı yaratabilecek birkaç basit ekleme yapmak isteyebilirsiniz. Belki yeni bir kitaplık ya da güzel bir kanepe satın alma zamanı gelmiş olabilir. Kalıcı değeri olan bir eşyaya yatırım yapmaktan korkmayın. Ruhunuzu neşelendirmek için bu herhangi bir şey bile olabilir!

Bugün, sezgileriniz her zamankinden daha kuvvetli. Olasıfırsatları da dahil bir kaç telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bu yüzden, bu kuvvetli sezgilerinizi hangisinin işe yarar hangisinin olmayacağını anlamak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, birkaç arkadaşınız size bir grup aktivitesine katılmayı teklif edebilir bu sizin de isteyeceğiniz türden bir aktivite olabilir. Tereddüt etmeyin. Gidin ve harika bir gün geçirin.

Yaşam alanında birkaç değişikliğe gitmek isteyebilirsin. Günün enerjisi biraz huzursuzluj hislerini kabartabilir. Yeni ve farklı bir şeyler istiyorsun. Çok beğendiğin bir mobilya aklından çıkmıyor olabilir ve bunu satın almak isteyebilirsin. Evine farklı bir hava gelmiş olur! Ya da duvarları boyamaktan keyif alabilirsin. Deneysellikten çekinme!Uzun zamandır beklediğiniz bir mektup veya telefon görüşmesi gecikebilir. Beklediğiniz sürece bir şeylere başlamak istemeyeceğiniz için bu çok sinir bozucu olabilir. Ancak bir arkadaş, akraba veya komşunuz aniden kapınızı çalabilir. Eğer ciddi bir mesele söz konusuysa varsa bu biraz ilginç olabilir. Tadını çıkarın! Tartışmanın en etkileyici yerinde beklediğiniz telefon gelebilir!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün sizi yeni bir romantizm bekliyor olabilir, muhtelemen de uzun bir süredir tanıdığınız ancak birdenbire bambaşka bir gözle görmeye başladığınız bir adamla. Bu kişinin, daha önce orada olduğunu hiç fark etmediğiniz, bir tarafını görebilirsiniz ve bu durum sizin onunla ilgili algınızı tamamen değiştirebilir. Bugün şekillenecek her türlü yeni ilişki, ömürlük bir ilişkiye dönüşmek yönünde çok fazla umut vadediyor; zira kurulan bağlar oldukça derin olacak.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün ilişkilerde ani gerilimlere dikkat etmeli, enerjinize göre deneyimler çekeceğinizi unutmamalısınız. Duygu ve düşüncelerinizde aşırılık ve abartılara kaçmaktan uzak durmalı. Karşınızdaki kişilerden sürpriz davranışlar görebilirsiniz. Geçmiş ilişkiler gündeme gelebilir. Beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz adımlar görebilirsiniz.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Parasal anlamda sıkışabilirsin. Aklına gelen, arkadaşından bir miktar borç alma fikrine sıcak bakıyorsun. Yükseköğrenim gören bir Aslan burcuysan geleceğe dair kafandaki soru işaretlerini giderebilirsin. Gelecek için daha emin kararlar alıyorsun. Ailenin aldığın kararlarda arkanda olması güzel bir his.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Önünüze gelen fırsatları değerlendirip önemli finansal kazanımlar elde edebilirsiniz. Ancak gelecek kaygısıyla yanlış adımlar atmamaya gayret etmelisiniz. İlişkilerinizde egonuzu yenmeyi öğrenmelisiniz. Artık siz geçmişteki siz değilsiniz. Yeni bir yol çizmenin tam sırası. Kendinize güvenin ve harekete geçin. Bu yenilik sizin kendinize olan güveni tazeleyecektir.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı konulara daha toleranslı yaklaşmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde farkındalığınız artabilir. Tamamlanma ve olgunlaşma yaşayabilirsiniz. Gün içinde denge ve uyum arayışında olacağınız zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konuları ihmal etmemeye özen gösterin.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda karşı cinsin ilgisini kolayca çekebiliyorsunuz. Dürüstlük anlık mutlulukların ötesinde gelebilir. Karar alırken pişman olmamaya da özen göstermelisiniz.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İlginizi çeken biri var ve onun yanında adeta utangaç bir çocuk gibi davranıyorsunuz. Kendinize gelin ve ne kadar harika bir kişiliğiniz olduğunu ona gösterin. Aşırıya kaçmayacak şekilde ona iltifat etmekten de çekinmeyin.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, ikili ilişkilerinize dikkat çekiyor.Sosyal hayatınızın hareketli olacağı bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde kariyer hayatınızda sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Evlilik,ve anlaşmalar konularında beklenmedik kararlar alabilirsiniz.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerekgerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Eşiniz ile konuşurken kullandığınız kelimeler konusunda dikkatli olun. Çünkü kırılan bir kalbi onarmak bazen imkansız olabilir. Başınıza gelen olayları bastırmaya çalışmak, gelecekte başınıza büyük sorunlar açabilir.

3 Ağustos 2020, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Çeşitli nedenlerden dolayı bilinçaltınızın sizi yönlendirmesine izin veriyor ve yaşamı her konuda sorguluyorsunuz. İçsel sesinizin meraklı yönlerinizi ortaya çıkarmasından dolayı, bilgi dağarcığınızı entelektüel düzeyde arttırabilirsiniz.

3 Ağustos 2020, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 10' 46" R
Ay
Başak
17° 05' 33" R
Merkür
Oğlak
04° 18' 52" R
Venüs
Akrep
00° 57' 48" R
Mars
Yay
08° 00' 15"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 15"
Satürn
Balık
01° 21' 17"
Uranüs
Boğa
20° 11' 05"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 49"
Chiron
Koç
15° 39' 51"
Lilith
Başak
07° 02' 00"
True Node
Koç
23° 38' 05"
Son Güncelleme : 05/12/2023 17:30

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>