Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Kaygıların Artabilir Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ağustos 2020, Perşembe

Aşk 40%
Para 100%
Sağlık 80%

Bugün ilişkinize yeni bir enerji getirmeye hazır olabilirsiniz. Eğer sevgilinizle bir rutin içinde sıkıştıysanız, bundan kurtulmanın tam zamanı. Belki ikiniz de bir yerlere taşınmaktan bahsedebilirsiniz. Daha büyük bir daire ya da güzel bir ev aramak isteyebilir ya da bir aile kurmaya hazır olabilirsiniz. Bu konuları sevgilinizle ele almanız için mükemmel bir gündesiniz.

Bugün birisini zarardan korumak için adım atabilirsiniz. İş yerinde zor bir dönemden geçen birileri olabilir. Patronunuz gitmelerine izin vermeyi düşünüyor olabilir. Veya işlerine ayak uydurmakta zorlanıyor olabilirler. Onlara yardım edebilirsiniz. Tüm işlerini onlar için yapmayın, ancak onları doğru yöne yönlendirmekten çekinmeyin. Bazı teşvikler bir fark yaratabilir.

Bir arkadaşınız bugün sizden biraz borç para isteyebilir ve siz de sanki ihtiyacı olandan ve kesinlikle sizin verebilceğiniz miktardan daha fazlasını istiyor gibi hissettiniz. Bunun sizi tuhaf bir duruma soktuğunu düşünebilirsiniz, ancak arkadaşınızla konuşup ona durumu anlatmaya çalışın. Eğer hayır demeniz gerekiyorsa, söyleyin! Zaten gerçekten arkadaşınızsa, sizi anlayacak ve durumuna başka bir çözüm bulacaktır.

Son günlerde kendin gibi hissetmiyorsan, içsel bir güç dalgası seni yukarı itecek ve tekrar güçlü ve sağlıklı hissedeceksin. Bitmemiş işlerine bakıp onları bitirmeye karar verebilirsin. Gün sonunda, birçoğunu tamamlamış olacaksındır. Yine de kendin için de vakit ayırmayı unutma. Taze enerjinin keyfini biraz da kendin için çıkar.Bugün işlere hakim olmakta sıkıntı yaşamayacak gibi görünüyorsunuz. O ajandayı ya da kişisel not defterini kapın ve güncelleyin. Her zaman yanında liste taşıyan türden bir insan olmayabilirsiniz ancak buzdolabının üstündeki yapılacaklar listesinin başına yazmak bile işinizi görecektir. Kendiniz için birkaç hedef belirlemenin tam zamanı; zira bugün onlara ulaşmak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini daha kolay göreceksiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Ortak maddi konular, yatırım,ve para konuları gündeminize gelirken daha hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Aşırı duygusallığa ve negatif duygulara dikkat etmelisiniz.

6 Ağustos 2020, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün harcamalar ve para çıkışları gündeminizde olabilir. Finansal şanslar yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, kadınlarla keyifli görüşmeler yapabilirsiniz. Gün içinde karışıklıklar ve birden fazla konuya bölünme halinde olabilirsiniz.

6 Ağustos 2020, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günlük hayatında negatiflikten çok pozitifliğe odaklanmalısın. Yakın arkadaşların sana bu konu ile ilgili eleştiriler yöneltebilir. Çocukları olan bir Aslan burcuysan onların geleceği için daha çok kaygılanabilirsin. Yaptığın harcamaların çoğunu onların eğitimi için harcıyorsun. Kendin için bir gelir gider planı oluşturabilirsin.

6 Ağustos 2020, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalıştığınız alanda kendinizi gösterebileceğiniz önemli başarılara imza atabilirsiniz. İşinize olan sevginiz sayesinde hayata karşı motivasyonunuz daha da artabilir. Kendi içinizde çözemediğiniz bazı sorunları bugün bir dost yardımı ile çözüme götürebilirsiniz. Bazen bir cümle bile aydınlanmaya yeter.

6 Ağustos 2020, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün endişe duyduğunuz işlerde kırılmalar yaşayabilirsiniz. Sahip olduklarınızla ilgili değişiklikler sizi krize sokabilir. Sakin kalmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlandığınız durumlar oluşabilir. Gün içinde parasal konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlere daha ciddi yaklaşmanız gerekebilir.

6 Ağustos 2020, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugün arkadaş çevrenizden, özellikle de kadın figürlerden yana şanslısınız. İş konusunda atılımlar yapmak için çevrenizden destek alabilirsiniz.

6 Ağustos 2020, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ortak maddi konular, yatırım,ve para konuları gündeminize gelirken daha hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Aşırı duygusallığa ve negatif duygulara dikkat etmelisiniz.

6 Ağustos 2020, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yeni başlayan ilişkinizde romantizmin biraz daha artmasını bekleyebilirsiniz! Aniden bu kişi nerede olursanız olun, ne yapmak isterseniz isteyin yanınızda olacak ve hoş sürprizler yapacak!

6 Ağustos 2020, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay'ın Balık burcundaki seyahati finansal konuları ön plana taşıyor.Krediler, borçlar ve gelir paylaşımıyla ilgili konular gündeminizi meşgul edecektir. İş ortaklarınızla veya eşinizle gelir paylaşımı üzerine konuşmalar yapmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Ay'ın Neptün ile kavuşacağı akşam saatlerinde derin, metafizik konulara ilginiz artabilir.

6 Ağustos 2020, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.

6 Ağustos 2020, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Önümüzdeki günlerde aşk hayatınız ile ilgili süper gelişmeler olacak. Gelecekte maddi açıdan sıkıntı çekmemek için, birikim yapmaya başlamanızda fayda var. Bugün kendinizi sinirli ve depresif hissedebilirsiniz.

6 Ağustos 2020, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün, yaptığınız işlere farklı bir vizyon getiriyorsunuz. Cesaret isteyen çalışmalarınız için gerekli donananıma sahip olmanıza rağmen, fikir ayrılıkları konusunda karşıt düşünceler içinde kalıyorsunuz. Sağlığınıza dikkat edin.

6 Ağustos 2020, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 15' 03" R
Ay
İkizler
24° 45' 56"
Merkür
Oğlak
17° 23' 37"
Venüs
Balık
06° 35' 20"
Mars
İkizler
10° 21' 53"
Jüpiter
Koç
06° 07' 50"
Satürn
Kova
25° 53' 57"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 37"
Plüton
Oğlak
28° 40' 38"
Chiron
Koç
12° 39' 01"
Lilith
Aslan
02° 40' 14"
True Node
Boğa
08° 39' 43"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:40

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>