Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Konuşmadıkların hakkında dile gelebilirsin! Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Eylül 2019, Pazartesi

Aşk 100%
Para 20%
Sağlık 60%

Kalbin şu an biraz kötü hissediyor olabilir. Bazen dünyanın ağırlığını omuzlarına alıyorsunuz. Son zamanlarda gerçekleşen birr olay sizi rahatsız edebilir. Acı çeken birine karşı, (bu trajedi yaşayan bir kişi veya savaşta olan bir ülke olabilir) empati kurabilirsiniz. Dünyada fark yaratmanın bir yolunu bulmaya çalışın. Yakında bu konuda bir katkı yaparak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Bugün çok fazla şey halletmek için iyi bir gün. Birden fazla göreve konsantre olmayı ve çeşitli projeleri bir kerede bitirmek size çok kolay gelecek. Telefon görüşmeleri yapacak, e-postalara yanıt verecek ve kendi projelerinizde de aynı anda çalışacaksınız. Bugün süper kahraman gibi hissedebilirsiniz! Çünkü gezegenlerin enerjileri şu anda dayanıklılığınızı ve açıklığınızı artırıyor. Öyleyse bundan faydalanın!

Kazancınızı arttırma şansı ayağınıza gelebilir. Bu ekstradan çalışma ya da belki bir yatırım şansı olabilir. Özellikle de arsa veya gayrimenkulle ilgili yatırımlar bu dönemde kazançlı olabilir. Size para getirecek şeyler aynı zamanda sözleşmeler veya hukuki belgeler de olabilir, bu nedenle hazırlık olun. Bu yılın sonunda, finansal olarak başta olduğunuzdan çok daha güvenli olacaksınız.

Enerji kabarması yaşayacağın ve güç gerektiren fiziksel işlere el atmak isteyeceğin bir gün. Çocukların varsa, onları dışarı çıkarabilir ve bir spor dalını öğrenmelerini sağlayabilirsin. Çocuklar en hareketlimizi bile yenecek bir enerjiye sahiptirler; sen de sahip olduğun fazla enerji sayesinde onlara biraz daha kolay ayak uydurabileceksin. Top peşinden koşturmak seni kolay kolay yoramaz bugün!Normalde çok pratik bir adamsınız. Bütün olası sonuçları iyice düşünüp taşınmadan önce bir hamle yapmazsınız. Ancak an itibariyla fazla düşünmeden aklınıza eseni yapmak isteyebilirsiniz. Biraz çekişme yaratmak hoşunuza gidebilir. Belki de bir yönetim kurulu toplantısında şok edici bir açıklama yapacaksınız. Ya da belki özellikle çekici bulduğunuz birisine biraz ölçüsüz bir söz söylecek olabilirsiniz. Biraz yaramazlık yapmaktan keyif alacaksınız!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün, verdiğiniz sözler ve sadakat duygunuz öne çıkabilir. Kendinizi adamış olduğunuz, artık eskisi gibi doğru ya da güvenli gelmeyen bir şey mi var? Eğer öyleyse, bu işin içindeki diğer kişilerle nasıl hissettiğiniz konusunda konuşmanızın vakti gelmiş olabilir. Belki de bu sözün diğer kişi için hala önemli olduğuna dair güvenceye ihtiyacınız var ya da belki sizin kendi ihtiyaçlarınız değişmiştir. Durum ne olursa olsun, bununla ilgili bir şeyler yapmalısınız.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Ay'ın Koç burcunda seyrine devam ettiği bir gündesiniz. Ay-Jüpiter arasında meydana gelen güzel kontakla bu sabah maddi anlamda sizi rahatlatacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ödemelerinizi kapatabilecek paralar elinize geçecek. 19:02'den itibaren Ay, hareketini boşlukta sürdürecek. Merkür-Kiron arasındaki karşıtlık nedeniyle ise maddi olarak aldatılmalara, kandırılmalara açık olabilirsiniz. Kimseye gelirinizden bahsetmeyin.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Konuşmadıkların hakkında dile gelebilirsin! Etrafındaki insanlardan destek aldığın bir gün. Özellikle bugün önemli işlerinle ilgilenirken mutlaka sana biri yardımcı olacak. Bu kişi sevgilin de olabilir. Uzun zamandır hoşlandığın kişiye itirafta bulunabilirsin. Çocuk sahibi bir Başak burcu isen onların sorun yaşadığı konularda, kendini suçlama eğiliminde olabilirsin. Özellikle tüm ailenin sorumluluğunu üstlenmiş olmanın getirdiği yorgunluk ile fevri çıkışlar yapabilir, konuşmadıkların hakkında dile gelebilirsin.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma hayatınızı şekillendirmek istediğiniz konularda ve beklentileriniz aşırıya kaçmamalı. Tatsızlıklara ve size verilen sözlere karşı sakin bir tutum sergilemelisiniz.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Korku ve endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığınız süreçlerde kabullenme içine girebilirsiniz. Finansal konularla ilgili yapılanmaya gitmek isteyebilirsiniz. Bu durum duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşturabilir.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinize dinlenmek için zaman ayırmanız iyi gelecektir. Aile ilişkilerinin kıymetini anlayabileceğiniz bazı olaylar yaşama ihtimaliniz oldukça yüksek olacak.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün içinde çocuklarınız, aşk hayatınız ve görüşmelerinizde problemlerle karşılaşabilir, öfke sorunu yaşayabilirsiniz. Spor sakatlanmalarına dikkat etmeniz gereken bugün, enerjinizi sakin, ılımlı ve dengeli bir şekilde yansıtarak olası kriz yönetimini iyi yapmalı ve bu enerjinin geçici olduğunun farkında kalarak, kendinizi iyi hissettiren ortamlarda bulunmayı tercih etmelisiniz.

16 Eylül 2019, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Ego ve duygularınızın oldukça güçlü olduğu bir gündesiniz. Huzursuzluğa neden olacak bir heyecan, belirsizlik veya kararsızlık gündeme gelebilir. Abartılı hareketlerle tepki vermek durumu daha iyi yapmaz.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Katılacağınız davetlerde karşılaşacağınız kişilerden etkilenebilir, dostluk ilişkileri içine girebilirsiniz. Sosyal faaliyetlerinizin artmasıyla birlikte enerjiniz artacak ve yepyeni düşünceler içine gireceksiniz.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kafanızın içinde kırk tane tilki dolaşıyor ve bu kırk tilkinin de kuyrukları birbirine değmiyor. Evinizle ilgili bazı problemler var. Uğraşmaktan yoruldunuz. Kendinizle ilgilenmek, biraz da kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Yeni başlayan ilişkilerde aldanmalar, yanılmalar söz konusu olabilir.

16 Eylül 2019, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Başak; risk içeren girişimlerde bulunabilir, heves ve cesaretle yatırımlar yapmak isteyebilirsin. Gayrimenkul alım satımı için harekete geçebilir, ailenin de desteğiyle anlaşmalar yapabilirsin. Kredi, vergi, sigorta ya da borçlarla ilgili sorunlarını çözmek için adımlar atabilirsin.

16 Eylül 2019, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 26' 37" R
Ay
Oğlak
20° 09' 13" R
Merkür
Yengeç
12° 48' 51"
Venüs
Yengeç
07° 34' 33"
Mars
Boğa
10° 28' 47"
Jüpiter
İkizler
06° 33' 13"
Satürn
Balık
19° 23' 39"
Uranüs
Boğa
25° 21' 46"
Neptün
Balık
29° 54' 36"
Plüton
Kova
01° 32' 17"
Chiron
Koç
23° 03' 47"
Lilith
Başak
29° 20' 23"
True Node
Koç
11° 57' 55"
Son Güncelleme : 23/06/2024 13:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>