Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Sevdiklerinle bir araya geliyorsun! Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Eylül 2019, Salı

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 60%

Bugün mantığınızı korumaya çalışın. Kendinizi, yoğun bir ruh halinde olan insanlarla konuşurken bulabilirsiniz. Sessiz ve huzurlu bir tip olarak, bu duygu patlamaları sizi biraz şaşırtabilir. Ama bunlar sizi ilgilendirmiyor. Uzaklaşmak ve kendi işlerinize odaklanmak için elinizden geleni yapın. Sevdiğiniz bir kişi bazı karmaşık duygulardan geçiyorsa, destekleyici olun fakat onun melodramına çok fazla dahil olmayın.

Bazı organizasyonları tekrar hayatınıza sokmaya zaman ayırmak için bugünden yararlanın. Dikkat etmeniz gereken önemli konular yok mu? Bu mola senin için bir nimet olabilir. Kendinizi yeniden canlandırmanız için zaman tanıyacak, bu da işinize konsantre olmanızı kolaylaştıracak. Dünyanın geri kalanından uzakta, yalnız olmayı deneyebilirseniz bu sizin için en iyisi olacak …

Bugün ekstradan para kazanma şansınız olacak. Son zamanlarda çok kurnazsınız ve yatırım seçimleriniz meyve veriyor gibi görünüyor. Kesinlikle keskin birzekasına sahipsiniz. Bunu kutlayın ve son zamanlarda kafanızı kurcalayan ufak tefek problemleri unutun.

Dışa dönük olacağın bir gündeyiz. Bazen kendini geri planda tutup başkalarının merkeze oturmasına izin veriyorsun. Fakat şu anda mizah anlayışını ve yaratıcılığını açıklamaya hazırsın. Komik şakalarla aileni ve arkadaşlarını güldürebilirsin. Entelektüel bir tartışmada yer alabilir ve kalabalığa kendi görüşlerini aktarabilirsin.Bugün adeta bir filozof kral rolüne bürünmüşsün. Hatta bir krallığın nasıl yöneltilmesi gerektiğine dair fikirlerini açık edebilirsin. İnsanlarla etkileşime geçip karşılıklı olarak birbirinizin hayatlarında olumlu değişimler yaratmak için harika bir gündesin. İlk adımı sen at ve herkesin katılabileceği tarzda stratejiler veya oyun planları sun. Bir grup koçu gibi davranırsan, "takım"ın bugün skor yapma şansı elde edebilir!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Rutininize bir ara verin. Sürekli yeni maceralar ve yeni topraklar fethetme arzusu peşinde koştuğunuz için kendinizi savaşın ortasında muhteşem bir savaş atı sürüyormuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Bugün durup atınızın su içmesine izin vermek için biraz vakit ayırın. Kendiniz de biraz dinlenmeyi hak ediyorsunuz. Bu dinginlik anından faydalanarak zihninizde saldırı planınızı oluşturun ki bir sonraki adımınızı nasıl atacağınızdan tam olarak emin olabilesiniz.

10 Eylül 2019, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Ay, bugün hareketine 00:23'ten itibaren Kova burcunda devam ediyor. Güneş'in Neptün ile yaptığı karşıtlık nedeniyle duygusal olarak kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki farklılıklar gün gittikçe aklınıza takılıyor olabilir. Kalbiniz kırılabilir. Günün genelinde ofis ortamındaki yoğunluğunuz sağlığınızı etkileyebilir. Ara sıra küçük molalar verin. Bir anda kendinizi halsiz hissedebilirsiniz.

10 Eylül 2019, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sevdiklerinle bir araya geliyorsun!Çalışan bir Başak burcuysan, kurumunun desteklediği bir kurs ve organizasyona katılabilirsin. İş arayışındaysan, daha önce yaptığın başvurudan dönüş alabilirsin. Kendi işini yapan bir Başak burcuysan, ortağınla ters düşebileceğin kararlar alman gerekebilir. Bugün sana kendine zaman ayırman gerektiğini hatırlatıyor. Çok sert konuşmalardan özellikle uzak durmak isteyebilirsin. Hafta sonu canını sıkan bir konuyu aydınlatmak için oldukça kararlısın. İlişkisi olan ya da evli bir Başak burcuysan, değer verdiğin kişiyle dostlarınızla bir arada olacağınız bir akşam organize edebilirsin.

10 Eylül 2019, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bazı planlarınızın ertelenmesi üzerine yeni planlar ve hedeflere yönelmelisiniz. Zamanınızı üzülmek ya da düşünmek yerine kendinizi hareket geçirerek kullanmalısınız.

10 Eylül 2019, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızdaki koşulların sizi yorduğunu düşünebilirsiniz. Sabah saatlerinde sorumlu olduğunuz konularda hata yapma riskiniz yüksek olabilir. Sizi yıpratan olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkiniz gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde büyüme kaydetmek isteyeceğiniz bir gündesiniz.

10 Eylül 2019, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde yapmak istemediğiniz şeyleri yapmamak adına önemli adımlar atabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeye başlayabilir, kitap okuma sıklığınızı arttırabilirsiniz.

10 Eylül 2019, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Aşk konusunda sorumlu ve ciddi yaklaşımlarınızı ortaya koyabileceğiniz, gösterebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Sevdikleriniz, aşkınız, varsa çocuklarınız ön planda olabilir ve bu aşkın peşinde onu daha yukarı taşıyabilecek hedefler, planlar belirlemek isteyebilirsiniz.

10 Eylül 2019, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Birinden hoşlanıyorsanız, bugün biraz daha derine inmenin ve biraz daha fazla şey öğrenmenin zamanı. Bu kişiyi merak ediyorsunuz, neden bu merakı tatmin etmiyorsunuz? Basit bir soru, bu kişiyi tanımaya değip değmeyeceğini size söyleyecektir. Sadece sorunuzu seçin ve sorun!

10 Eylül 2019, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Özellikle ikili ilişkilerde kandırılmaya çok açıksınız. Aldanma konusunda uyanık olun. Herkes size karşı gerçek yüzünü göstermek istemeyebilir. Aşk konusunda bir Romeo Juliet sendromuyla karşı karşıya olsanız da yaşamın gerçeklik maskesini aklınızdan çıkarmayın. Bazı temalar hayallerinizi süslemekle sınırlı kalmalıdır. Az ve öz ile yetinmek sizi tatmin etmeli.

10 Eylül 2019, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız.

10 Eylül 2019, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Duygusal uzaklıklar söz konusu olabilir. Bazen partneriniz size çok uzakmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Gerçeklerle kuruntularınızı aynı kefede tartmamalısınız. Ailevi problemler sizi çok yormuş olabilir. Ailenizle ilgili konularda sıkıntılar bir türlü son bulamamış olabilir. Bir süre daha sabretmelisiniz.

10 Eylül 2019, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Başak; çok çalışarak kendini yorabilir, yoğuntemposunun getirdiği zorluklarla mücadele edebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle yaşadığın fikir ayrılıkları karşılıklı inatlaşmaya dönüşerek, günlük programının aksamasına neden olabilir.  Çalışma koşullarını yenilemek ve güncellemek için yeni tekniklere ihtiyaç duyabilirsin.

10 Eylül 2019, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 10' 21" R
Ay
Başak
17° 00' 37" R
Merkür
Oğlak
04° 18' 28" R
Venüs
Akrep
00° 57' 19" R
Mars
Yay
07° 59' 57"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 17"
Satürn
Balık
01° 21' 16"
Uranüs
Boğa
20° 11' 06"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 48"
Chiron
Koç
15° 39' 52"
Lilith
Başak
07° 01' 58"
True Node
Koç
23° 38' 05"
Son Güncelleme : 05/12/2023 17:20

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>