Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Sadeleşiyorsunuz Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 60%
Para 80%
Sağlık 90%

Daha duygusal hissetmeye başlıyorsunuz. Her türlü sıkıntının üstesinden gelmeniz gerekmekte. Çabalarınızın karşılığını almak için biraz daha bekleyin.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya başlayacaksınız. Etkin adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda aceleci davranmamanız gerekiyor. Sabırlı olmak sizin açınızdan daha iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Cömert davrandığınız konuların hayatınıza etkisi ve dokunuşlarını düşünmelisiniz. Sadece maddi olarak değil manevi paylaşımlarınız neticesinde size kullanıldığınızı, kenara atıldığınızı hissettiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu içsel sorunu dışarıya yansıtmayın ve ilişkilere, işlere bakış açınızı değiştirerek haftaya iyi bir başlangıç yapın.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün enerjik ve hedef odaklı bir gün geçirebilirsiniz, Başak. İçinizdeki motivasyon yüksek olacak ve kendinizi işlerinize adayacaksınız. İşyerinde veya okulda başarılar elde etmek için çaba göstereceksiniz. Kendinizi daha istekli hissedecek ve yeni projeler, görevler veya sorumluluklar üzerinde çalışmak için fırsatlar yaratacaksınız. Aynı zamanda, kendinizi kişisel gelişiminize de adayabilir ve yeni beceriler öğrenmek veya hobilerle ilgilenmek için zaman ayırabilirsiniz. Ancak, günlük yaşamın rutin streslerine kapılmadan, dinlenmeyi ve kendinizi rahatlatmayı unutmamanız önemlidir. Her şeye yetişmek zorunda olmadığınızı hatırlayarak, kendinize zaman ayırmalısınız. Keyif aldığınız aktivitelere yönelmek, zihinsel ve duygusal denge sağlamanıza yardımcı olacaktır.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hafta sizin için çok yoğun başlıyor. İşlerinizi yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Her şeyin düzenli olması sizin için büyük önem taşıyor. Evinizdeki fazla eşyalardan kurtulmak istiyorsunuz. Evinizde sadece ihtiyacınız olan eşyaların kalması daha geniş bir alana sahip olmanızı sağlayabilir. Ailenizle uzun telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Para harcamaktan korkuyorsunuz. Üzerinizden atamadığınız endişeleriniz elinizi ayağınızı bağlıyor. Endişelerinizden kurtulmak için harekete geçin. Kontrollü para harcayarak bu endişelerinizin üzerine gidebilir ve korkularınızı süreç içinde aşabilirsiniz.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bilemediğiniz konulardan dolayı işlerinizde kayıplar yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış konular gündeminizi rahatsız edebilir. Kendi iç dünyanıza çekileceğiniz zaman dilimi içindesiniz. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Hafta sonu için yeni planlar devreye girebilir. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Karşı tarafa güvenmeyi öğrenemezseniz ilişkiniz çıkmaza girebilir. Kendinizi ifade ederken nezaketli bir dil seçmeli ve ona güvenmek için de çaba göstermelisiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Başkalarının duygularının üstüne gitmesine izin vermemen gerekecek. Hislerini mümkün olduğunca paylaşmamak bu durumlarda daha güçlü kalmana yardımcı olacak. Güvendiğin insanlarla daha çok zaman geçirmek sana iyi gelecek.

6 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Başak, duygularınızla bağlantı kurmak zor olabilir veya endişeleriniz bugün üzerinizde hakimiyet kurma eğilimindedir. Nitekim gün ilerledikçe konsantrasyon açısından iyi durumda olursunuz. Yaratıcı bir arayış ilginizi çekebilir ve bunu yeni bir seviyeye taşımak isteyebilirsiniz. Bir şeyi veya birini anlamak artık inanılmaz derecede ilgi çekici olabilir. Şu anda yaptığınız şeye olan tutkulu bağlılığınız ve kendinizi taşıdığınız güç, büyük ilgi görüyor. Aynı zamanda iyi bir izlenim bırakmanın da tam zamanı. Özellikle bir kişi veya proje hakkında daha fazla şey öğrenmekten, büyük bir coşku ve motivasyon hissetmekten keyif alabilirsiniz.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Önemli psişik sezgilerin var bugün. Ayrıca gizemli olayları öğrenebilirsin belki. Hatta bunlar senin avuçlarına gelebilir. Görünürün arkasında bazı olaylar var, dikkatli olmanda fayda var. İleri gitmeni engelleyecek korkularından lütfen kurtul. Pes etme sakın ve yaratıcılığını her zaman koru. Her ne olursa olsun kendine inan ve cesur ol bugün.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Beklenmedik olaylara hazırlanın. Hoş sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. En önemlisi, partneriniz sizin için özel bir şey hazırlıyor. Ama beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın ve gelen ne olursa olsun müteşekkir olun. Arkadaşlarınız size son derece olumlu davranacak. Özellikle olası partnerler sizi beğenecek ve ışıltılar saçan hareketlerinizin cazibesine kapılacaklar.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Karmaşaya müsaade etmediğiniz sürece her şey istediğiniz gibi olabilir. Hata yapmamalı ve kontrolü mutlaka elinizde bulundurmalısınız.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel ilişkinizde çalkantılı bir gün olabilir. Sevgiliniz ya da eşinizle aranızdaki uyumu artırmak için çabalamanız gerekiyor. Çünkü, aşktan mutluluk duyacaksınız. Bunları yaparken özgürlüğünüzden vazgeçmeyin. İş ilişkilerinde sadakat duygusuna önem veriyorsunuz. Bu anlamda yeni yaşadığınız bir olay sizi epeyce sarsmış görünüyor. Bugün yapacağınız bir ziyaret bu anlamda çok yapıcı olabilir. Farkında olmadan yaptığınız günlük harcamalar belinizi büküyor.

6 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 58" R
Ay
Yengeç
23° 39' 14" R
Merkür
Yay
29° 27' 36" R
Venüs
Terazi
25° 44' 48" R
Mars
Yay
04° 48' 14" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 25"
Satürn
Balık
01° 08' 09"
Uranüs
Boğa
20° 21' 15"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 28"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 15"
True Node
Koç
23° 53' 25"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:40

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>