Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Umursamaz Olmamalısın Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Mayıs 2020, Pazartesi

Aşk 40%
Para 90%
Sağlık 20%

Bugün kavga çıkarmak için bir iyi bir gün değil. Anaç tarafınızı ortaya çıkarın ve yaratıcı bir şeyler yapın. Evinizde kalıp, yaşam alanınızda bazı iyileştirmeler yapın. Tutkulu doğanızı, üretken bir şeyler yapmak için kullanın. Duygularınız ve eylemleriniz bugün birbirleriyle sıkı sıkıya bağlı olduğundan, yüzeyselliğin aksine derin bir şekilde hareket ettiğinizden emin olun, aksi takdirde kalbinizin gerçekten istemediği bir yere gidersiniz.

Hayatınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz, ama aynı zamanda da değişime direniyorsunuz. Bu çatışmayı çözmek için, içeride ve kişisel olarak derin bir düzeyde çok şey yapılmalıdır. Bunu yaparken başkalarından sizi ayıracağını ve günlük rutininizi değiştireceğini hissederek tereddüt edebilirsiniz. Ama geri çekilmek zorunda değilsiniz. Sadece bazı şeyleri stoklamalısınız.

Bugün özellikle güzel görünüyorsunuz ve zinde görüntünüzle ışık saçıyorsunuz. Kendinizi çok sıcak ve diğer insanlara özellikle de küçük hayvanlara karşı sevgi yumağı olmuş halde görebilirsiniz. Eğer bir evcil hayvan sahiplenmeyi istiyorsanız, bunun için daha iyi bir gün olamaz. Kariyer ve maddi konular gayet yolunda gidiyor ve oldukça iyi bir yerdesiniz. Bu ruh hali uzun zaman sürecek gibi görünüyor. Günün keyfini çıkarın.

Olumlu spiritüel enerjiyle bağ kurmak için güzel bir gün. Dışarı çıkıp yürüyüş yaparak iyileştirici enerjiyi özümsemekten keyif alabilirsin. Şu anda odaklanmaya ihtiyacın var. Kaotik sesleri zihninden atmaya çalışmalısın. Bu zihinsel sesi meditasyon veya ibadetle sustur. Biraz çabayla zihnin berraklaşacaktır. Böylece çözümler de kendiliğinden gelecektir.Duygusal açıdan iyi hissediyor olabilirsiniz, ancak bir şeyler içinizi kemiriyormuş gibi bir duyguya kapılabilirsiniz. Kendiniz için güvenli ve korunaklı bir ortam yaratma çabalarınız içinde hareket kabiliyetinizi ve özgürlüğünüzü kısıtlamış olabilirsiniz. Kendinizi gittikçe daha sıkı bağlamışsınız ve şimdi de dilediğiniz zaman kalkıp gitmekte zorlanıyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün, sebepsiz bir hüzün mü hissediyorsunuz? Çevrenizdeki bir şey, sizi geçmişte üzen bir durumu bilinçaltınızda uyandıracak sinyaller göndermiş olabilir. Onu bulmaya ve ondan kurtulmaya çalışın. Ondan sonra düşüncelerinizi toparlayabileceksiniz. Yapmazsanız, çevrenizdekilerle iletişim kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Komik bir filmle ya da bir rock müzik konseriyle kendinizi oyalayın. Keyfiniz yerine gelir.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün fikirlerinizi ortaya koyarken her zamankinden çok daha inatçı olabilirsiniz. Aile büyükleri, otorite figürleri ile tartışmamaya özen göstermekte fayda var.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevrenle çok yakın ilişkiler kurduğun bir gündesin. İletişiminin bu denli kuvvetli olması aldığın iyi haberler sebebiyle olabilir. Planlarını uygulamak için risk almaktan çekinmiyorsun. Aldığın riskler finansal anlamda kayıplar ile sonuçlanabilir. Gelecek kaygısına sahip olmaman aileni rahatsız ediyor. İlişkide vurdumduymaz tavırların karşı tarafın yorulmasına neden olabilir.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hedeflerinizin gündemde olduğu bazı konular önünüze gelebilir. Yeni başlangıçlar yapma ve kendinizi yeniden ikna etmeniz gereken bir gün içindesiniz. Evde kalmaya devam edin, az kaldı.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ailenize karşı sorumluluklarınız gelecek beklentilerinizi şekillendirebilir. Arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde hassasiyet yaşayabilirsiniz. Ev hayatınıza ait konular ön plana çıkabilir. Ailenize karşı sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda yabancılarla ilgili konulara zaman ayırabilirsiniz.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Partnerinizle olan ilişkinizde beğenmediğiniz noktalar bağlamında konuşmayı ertelememeniz gereken bir gündesiniz. Bazı sözler vermek zorunda kalabilirsiniz...

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün Satürn retrosu başlıyor. İş hayatı ve kariyer konularında daha yavaş ve ağır ilerleyen bir sürece girebilirsiniz. Bu süreci değerlendirmeler yaparak geçirebilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle ilişkilere dikkat etmelisiniz. 2 Temmuz'a kadar Kova'da gerileyen Satürn bu tarihten sonra 29 Eylül'e kadar Oğlak'ta gerileyecek. 2 Temmuz itibarı ile Satürn gerilemesi uzaklarla ilgili konuları sürüncemeye sokabilir.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bir krizle başa çıkmak zorunda kaldığınızda kendinizden yaşça büyük birinden tavsiye almanız daha iyi olacaktır. Onun tavsiyelerine kulak verin.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay'ın Oğlak burcunda devam eden seyahati eğitim ve hukuk konularını gündeme taşıyor. İnançlarınız ve hayat görüşünüz üzerine düşünebilirsiniz.Satürn bugün itibariyle geri hareket etmeye başlayacak. Kariyer konuları Eylül ayına kadar daha yavaş ilerleyecektir, acele karar almamaya dikkat edin.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Boğalar tam olarak aşk havasındasınız. Ancak siz yine de şehvetli Akreplerden mümkün olduğunca uzak durun. İstediğiniz tam olarak onlar olmayabilir. Sağlığınız gayet iyi durumda. Bugün böcek ısırıklarına karşı temkinli davranın.

11 Mayıs 2020, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Enerjinizi egonuza yansıtmış durumdasınız. Düşüncelerinizden ödün vermek istemiyor ve çevrenizdeki sizinle aynı düşünceye sahip kişilere taviz veriyorsunuz. Güç birliği içinde olsanız bile, küçük ayrıntıların sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız. Sır saklamanızda yarar var.

11 Mayıs 2020, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
04° 50' 31" R
Ay
Aslan
28° 58' 53"
Merkür
Balık
01° 12' 15"
Venüs
Kova
09° 02' 44"
Mars
Kova
08° 15' 48"
Jüpiter
Boğa
10° 19' 21"
Satürn
Balık
09° 10' 43"
Uranüs
Boğa
19° 25' 20"
Neptün
Balık
26° 31' 20"
Plüton
Kova
01° 03' 09"
Chiron
Koç
16° 56' 35"
Lilith
Başak
15° 58' 38"
True Node
Koç
16° 12' 32"
Son Güncelleme : 24/02/2024 02:34

Astroloji Gündemi

24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri 22 Şubat 2024, Perşembe 24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 24 Şubat'ta Başak burcunun 5 derecesinde gerçekleşecek Dolunay hem içten hem dışta... Devamını Oku >>