Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Zihnin Yorgun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2023, Perşembe

Aşk 90%
Para 90%
Sağlık 60%

Aşk konusunda hayallere dalmak gerçek hayattan daha güzel gelebilir bugün. Kafanda canlandıracağın aşk sahnesi sana daha güzel etkiler katacak. Ancak günün sonunda gerçek dünyaya dönmen gerektiğini unutmamalısın.

İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Bir konuda inatçı yaklaşımlarınız sonuçta sizin zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir.

Maddi konularda fedakar olman gerekebilir bugün. Etrafındakilerle paylaşımcı bir yaklaşım sergileyebilir ve sadece kendi bütçeni değil, etrafındaki insanların da bütçesini göz önünde bulundurabilirsin. Parasal konularda paylaşımcı olman gerekecek.

Kendi üstüne fazla gitmek ve kendine nazik olmamak vücudunda stresin birikmesine sebep olabilir. Aynada gördüğün kişiyle barışmak ve sağlığın için adımlar atmak seni daha iyi hissettirecek. Bugün zihnini boşaltmak için fırsat tanımalısın kendine.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün bazı şeyler hızlıca gelişebilir. Yaşananlara yetişemeyebilirsin hatta. Ancak bu durumun kafa karışıklığı yapmaması için kendine dikkat etmen gerekecek. Bir şeyi anladığından emin olana kadar başka bir şeyle ilgilenmemeye çalışmalısın.

27 Nisan 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Doğuştan gelen spiritüel bir yatkınlığınız var ve bugün özellikle böyle hissediyor olabilirsiniz. Meditasyon grupları ve çeşitli dünya dinlerinin kutsal çalışmaları ilginizi çekebilir. Ayrıca fazlasıyla psişik hissediyor olmanız muhtemel ve gerçek anlamda gerçekleşen bazı önsezilerle karşılaşabilirsiniz. Bugün psişik yeteneklerinizi eğitmek ya da kendinizi falcılıkta ya da Tarot kartlarında denemenin tam zamanı.

27 Nisan 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yeni şeyler öğrenmeye heveslisin fakat gereksiz bilgileri aklında tutmamalısın. Zihnin çabuk yoruluyor. Yakın bir arkadaşının gereğinden fazla endişe duyduğu bir konuyu açıklığa kavuşturarak onun rahatlamasını sağlıyorsun. Önemli bir konu hakkında karar veren ailen, senden fikir almak için çaba sarf edebilir. Onların bu telaşlı hali seni de etkileyebilir.

27 Nisan 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sizi bunaltan konulara karşı nasıl durmanız ve tavır takınmanız gerektiği konusunda cesaretlenebilirsiniz. Yanılgılarınızı, heyecanlarınızı ve tüm duygularınızı kendinizi dinleme ve anlama ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz. Gerçek nedenler bulmak sizi iyi gerçeklere götürebilir.

27 Nisan 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ailenizi ilgilendiren konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Yön vermeniz gereken konularda kararlar alabilirsiniz. Emlak ve toprak ile ilgili konularda engeller olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ailenizle ilgili konularda hassas davranabilirsiniz.

27 Nisan 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Değer verdiğiniz bir kişinin, şu sıralar içinde bulunduğu ikilemle ilgili önemli düşünceleriniz olabilir. Böyle zamanlarda yorumsuz kalmak zor olabilir ancak yapacağınız her yorumun tek taraflı olabileceğini ve olayı tüm yönleriyle görememe ihtimalinizi düşünmelisiniz. Bazen karşınızdakine fikir vermek değil, onun yanında olduğunuzu hissettirmek daha iyi olabilir.

27 Nisan 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hangi konuda tohum atarsan gelecek aylarda ödülünü alacağın günlerdesin. İyi bir planlama ile hayatını bambaşka bir yöne çekebilirsin. Unutma, gökyüzü senden yana. Bugün yeni kararlar alman çok iyi sonuç verebilir.

27 Nisan 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu anda birinden yeni bakış açıları öğrenebilirsiniz. Bu, arkadaşınız veya topluluğunuzdaki bir tanıdık olabilir ancak her iki durumda da her ikinizin de parçası olduğunuz bir durumla ilgili daha olumlu bakış açılarını sizinle paylaşabilirler. Olaya çok farklı bir şekilde bakmış olabilirsiniz ancak söyleyeceklerini bir kez duyduğunuzda, kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Onlara tüm dikkatinizi vermeniz, muhtemelen olaylara bakış açınızı daha iyi yönde değiştirecektir. Haklı çıkmak adına kendi düşüncenizde gereksiz bir ısrarda bulunma ihtimalinize karşı dikkatli olun. Çatışmaya açık fikirle yaklaştığınız zaman kazanacaklarınız bundan çok daha fazlası!

27 Nisan 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İşinizde yükselme ve uygun koşullara sahip olma konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalacaksınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepki vermemelisiniz.

27 Nisan 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

27 Nisan 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; bugün evinizle, ailenizle ilgilenebilirsiniz. Aile içinde ego çatışmaları gerçekleşebilir. Gününüz şahane geçsin.

27 Nisan 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk ilişkinizdeki küskünlük, bazı kimseler tarafından değişik boyutlara taşınmak isteniyor. Beraberliğinize yeni bir yön verebilir, kırgınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. İş ilişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmek için vakit ayırın. Hesapta olmayan ödemeler, harcama gerektiren durumlar ortaya çıkabilir, dikkatli olun. Sağlığınıza karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmayın.

27 Nisan 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 41' 24" R
Ay
Akrep
13° 10' 52" R
Merkür
Aslan
19° 38' 50" R
Venüs
Aslan
04° 57' 02" R
Mars
Boğa
26° 24' 34"
Jüpiter
İkizler
11° 17' 49"
Satürn
Balık
19° 13' 08"
Uranüs
Boğa
26° 19' 43"
Neptün
Balık
29° 53' 03"
Plüton
Kova
01° 02' 52"
Chiron
Koç
23° 28' 57"
Lilith
Terazi
01° 48' 29"
True Node
Koç
09° 58' 21"
Son Güncelleme : 15/07/2024 20:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>