Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mayıs 2018, Çarşamba

Aşk %
Para %
Sağlık %

Kaybetme korkusunu, tatlı bir heyecan boyutunda bırakmanız gerekiyor. Partnerinize açılmak ya da sorunu gizli yaşamak arasında yapmanız gereken tercih oldukça net.

Bugünyaşamınızda önemli bir gün olabilir. Bir parça cesaret isteyen kararlar vermeniz gerekebilir. Sizden beklenen ölçüde atak davranışlarınız çok şey kazandıracak.

Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi dengeleme, para sıkıntıları yaşamama çabanızda desteğiniz yetersiz.

Uzak bir yere oldukça masraflı ziyaretler söz konusu olabilir. Bu ziyaretler size heyecan verdiği kadar sorunlar da yaşatabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Karmaşık konularda bazı tıkanmalar yaşayabilirsiniz. Kafanız bugünlerde tercihini netliklerden yana kullanmaya eğilimli olacak. Aile ilişkilerinizde oturmuş dengeler, olumsuz etkilenmelere kapalı. Sıkı dostlarla anlamlı beraberlikler söz konusu. Bu beraberliklerde birlikte ortaya konacak yeni önerileri, kendi açınızdan değerlendirmeye çalışacaksınız.

9 Mayıs 2018, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüz, saat 03:39 Güneş-Jüpiter karşıtlık etkisinde başlıyor. İlişkimizde güven olgusu bir hayli önemli. Her iki tarafın da birbirlerini destekler şekilde hareket etmeleri, bir problem varsa birlikte çözüm yolu bulmaları, inatçı tavırlardan kaçınmaları gerekir. Birbirinizi maddi-manevi yönde desteklemelisiniz. Bekar Boğalar da aynı şekilde bu güveni sağlayacak eş tercihinde bulunurlar. Yarınlarım garantide olsun arzusu ön plandadır. Ancak burada sadece maddi anlamda güçlü bir eş arayışına yönelme söz konusu. Fakat hayatı birlikte geçirmek için sadece para mı önemlidir? bu sorunun cevabı ilişkinin uzun vadeli seyri için mutlaka göz önüne alınmalıdır. Saat 06:10 Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bu enerji, hoşgörü ve barış, güzellik ve dostluk kavramlarını ön plana getiricidir. Gönlümüz, huzur ve güzellikleri yaşamaktan yanadır. Saat 23:22 Ay-Satürn görünümü, sevdiğimiz, değer verdiğimiz her şeye karşı ılımlı bir duruşun işaretçisidir. Hayattan zevk alırız, başarıyı önemseriz ve hayatın güzel yanlarının keyfine varırız. Bildiklerimizi başkalarıyla paylaşırız, empatide bulunuruz. Kendimize güveniriz, inandığımız yolda gönül rahatlıyla ilerleriz. Arzu ettiğiniz her şey sizinle olsun. Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

9 Mayıs 2018, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün kendinle baş başa kalmak isteyeceğin bir gün. Bireysel olma isteğin, arkadaşlarını senden uzaklaştırabilir.

9 Mayıs 2018, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kısa mesafeli seyahat planları ani bir şekilde gündeminize oturabilir. Partnerinizle hiç hesaplamadığınız bu beklenmedik seyahat birbirinizi daha iyi keşfetmenize vesiyle olabilir. Özel yaşamınızda bazı konularda ısrarcı olmak yerine tam tersi bir tavır sergilemelisiniz.

9 Mayıs 2018, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı işlerinizi toparlayabilirsiniz. Sorumluluklarınız için alternatif planlar yapabilirsiniz. Hedefinize ulaşmak için çaba içinde olabilirsiniz. İlerleyen saatlerde kadın yöneticilerinizle ilgili konulara yönlenebilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler olabilir.

9 Mayıs 2018, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Güne heyecanlı başlayacak ve dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Planlarınızı gözden geçirip bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

9 Mayıs 2018, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün içinde ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, sizi üzen veya yoran konuları partneriniz ve dostlarınızla daha rahat paylaşabilirsiniz. Genel sağlık ve motivasyon durumunuza özen göstermeniz gereken bugün, çalışma hayatınızda stresli konularla karşılaşabilirsiniz.

9 Mayıs 2018, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Özel hayatınızda ve varsa ilişkinizde kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatlarda durumları ve koşulları çok fazla abartmamaya özen gösterin.

9 Mayıs 2018, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bu yoğun günühalletmeye çalışmakla zora sokmayın. Sınırlı bir kapasiteniz olduğunu unutmayın.İşleri biriktirmeden halletmek en doğrusu olacaktır. Kardeşler ve yakın akrabalarla fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Herkes kendi fikrinin doğru olduğu konusunda aşırı ısrarcı davranabilir. Seyahat planı yaparak zihninizi rahatlatın ve mutlu olun.

9 Mayıs 2018, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

9 Mayıs 2018, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 43' 33" R
Ay
Akrep
26° 19' 49" R
Merkür
Başak
24° 43' 38" R
Venüs
Terazi
00° 43' 11" R
Mars
İkizler
19° 41' 53" R
Jüpiter
Koç
03° 16' 51" R
Satürn
Kova
19° 02' 07" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 41"
Neptün
Balık
23° 40' 24"
Plüton
Oğlak
26° 08' 07"
Chiron
Koç
14° 29' 43"
Lilith
Yengeç
18° 43' 52"
True Node
Boğa
13° 48' 28"
Son Güncelleme : 30/09/2022 00:40

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>