İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Ailenize Vakit Ayırıyorsunuz Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2023, Pazar

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki karmaşadan olabildiğince uzak durmaya çalışın. Şartlar değişiklik gösterecek olsa da üstesinden gelme şansınız var.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışın. Beklentileriniz değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Odaklanmanız gereken bir gün.

Maddiyatla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Sınırların bilincinde olmalı ve ona göre adımlar atmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Çok fazla insanla çok fazla paylaşım halinde olmak hayatınızı zorlaştırabilir. Neyi düşünüp neyi dikkate alacağınızı bilememek, sizi yapmak istediklerinizden uzaklaştırabilir. Bugün kendinize yönelin ve becerilerinizi kullanabileceğiniz bir alan oluşturun; sosyal mecralarda şansınız yüksek olabilir.

19 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün iletişim becerileriniz ön planda olacak ve etrafınızdaki insanlarla kolaylıkla iletişim kurabileceksiniz. Anlattıklarınızla ve fikirlerinizle etkileyici olacaksınız. İş ortamında projelerinizi geliştirmek ve fikirlerinizi paylaşmak için harika bir gün olabilir. Ayrıca sosyal çevrenizde aktif olmak da size keyif verebilir. Ancak, kararsızlığınızın sizin için bir engel oluşturabileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Önemli kararlar almadan önce düşünmek için kendinize zaman tanıyın ve içgüdülerinizi dinleyin.

19 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hayatınızdaki kişilere gereğinden fazla güvendiğinizi anlıyorsunuz. Bugün kimin size ne kadar değer verdiğine şahitlik ediyorsunuz. Çocuğu olan İkizler burcuysanız, yoğuntemponuzdan çocuğunuzu yeterince vakit ayırmadığınızı düşünüyorsunuz. Tüm gününüzü çocuğunuzla kaliteli vakit geçirmek için harcıyorsunuz.

19 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Hayata bakış açınızı hareketlendirecek imkanlar ve yeni insanlarla karşılaşabileceğiniz fırsatlar var. Öğrenmeye çok açıksınız.

19 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizi aşk ilişkisi konusunda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Rahat hareket edemediğinizi hissetmek beraberinde soru işaretlerini de getirebilir.

19 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Aşk konusunda bir şeyler ters gidebilir bugün. Sevdiğin birisi varsa eğer hayatında, aranızdaki iletişime soğukluk girebilir. Bu tür konularla dikkatlice başa çıkman gerekecek. Bu da biraz zaman ve çaba gerektirebilir senin için.

19 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bir fark yaratmak ya da değişiklik yapmak için kendinizi oldukça heyecanlı hissedebilirsiniz. Bir spor programını başlatmak veya ilerletmek için güçlü bir istek, işiniz hakkında hırs ve coşku veya daha iyi bir formda olma dürtüsü odakta olabilir. Sabırsızlık, kibir ve ego; cesaret, inisiyatif, dürtü ve hırs gibi potansiyel faydalarının önüne geçebilir. Aktif olmak veya aktif bir rol üstlenmek mantıklıdır. Aksi takdirde aşırı enerji, başkalarına karşı sabırsızlığa veya kabalığa ve gereksiz strese yol açabilir. Şimdi liderliği ele geçirmek isteyeceksiniz; tüm bu dinamik enerjiyi, en iyi sonuçları elde etmek için faydalı arayışlara kanalize edebilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sosyal ve çevresel ilişkilerinizde istediğiniz denklemi kurabileceğiniz bir gün. Yardımsever duygularınız atakta. Entelektüel davranışlarınız sayesinde, istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız.

19 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Birçok şey istediğiniz gibi gitmiyor. Nereye baksanız önünüzde engeller görüyorsunuz. Ters gibi görünen bu durumları sakin bir tavırla, meydan okunacak bir oyun gibi kabul ederek halletmeye çalışın. Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de, sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel, yolculuğu daha da ilginç kılar.

19 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kariyer,hayatınız ön plana çıkabilir. Otoritelerle sorunlar içinde kalabilirsiniz. Size harika bir gün dilerim.

19 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlgisiz biri olduğunuz söylenemez ama bugünlerde sevgilinize daha ilgili davranmalısınız. Onun kadar arzulu ve istekli olmayışınız kafasında soru işaretleri yaratıyor. İşyerindeki geçici durgunluk panik yaşamanıza yol açıyor. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak. Harcamalarınızda ölçüyü kaçırmamaya dikkat edin ve önünüze çıkacak fırsatları görmeye çalışın. Öncekiler sonuç vermedi yeni bir diyete başlamanın zamanı geldi.

19 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 33" R
Ay
Yengeç
23° 34' 04" R
Merkür
Yay
29° 27' 06" R
Venüs
Terazi
25° 44' 19" R
Mars
Yay
04° 47' 56" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 27"
Satürn
Balık
01° 08' 08"
Uranüs
Boğa
20° 21' 16"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 28"
Chiron
Koç
15° 45' 32"
Lilith
Başak
06° 32' 12"
True Node
Koç
23° 53' 28"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:30

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>