Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Güveni Hissediyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2022, Pazartesi

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 80%

Aşka zaman ayırmak zorlaşabilir bugün. Bir şeylere odaklanmakta zorlanabilirsin zira. Sevdiğin kişiyle daha sıcak ve samimi ortamlarda sakince konuşmak size iyi gelebilir. Bu tür şeylere zaman ayırmak zor olsa da buna odaklanmalısın.

Bugün önemli bir konuyla ilgili kısa bir görüşmeniz olabilir. Konuyu yakından bilenler sizden yana, rahat olun. Birarkadaşınızla yaşadığınız kırgınlık, kısa vadede çözülecek gibi görünmüyor.

Çevrendekonusunda hata yapmanı bekleyenler olabilir. Senin bazı konularda yetersiz olduğunu düşünmene sebep olanlar da olabilir. O yüzden bugün kimle ne paylaştığına özen göstermen gerekecek.

Sağlıklı beslenmek ve kendine özen göstermek bir düzen işi olabilir. Ne tükettiğine dikkat etmelisin bugün. Eğer son zamanlarda çok şekerli şey tükettiysen bugün bunu dengelemen gerekebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Haftaya şanslı başlaman daha olası bugün. İstediklerine çaba harcamadan ulaşmak seni şaşırtmamalı hatta, o derece bir şans görebilirsin. Sıkı çalışmak ve programına sadık kalmak seni daha istikrarlı gelişmelere iterken hızlı ve tesadüfi gelişmeler de seni memnun edecek.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koç burçları, bugün sosyal anlamda zorlanacağınız bir gün olacak. Özellikle fikirlerin çatıştığını hissettiğiniz noktada kendinizi ifade etme anlamında büyük bir problem yaşayacaksınız. En iyi çözümün mantıksal çizgiden yana olduğunu göreceksiniz. İlgili herkes için en iyi durumu bulmak için birlikte çalışın.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Toplumda sevilen bir kişi olman özgüveninin tavan yapmasına neden oluyor. Yanlış kararlar almamaya özen göstermelisin. İş yerinde sana duyulan güven artıyor. Sorumlulukların altından başarıyla kalkman, patronlarının dikkatinden kaçmayacak. Akşam saatlerinde, yakın bir arkadaşından alacağın bir haber seni endişelendirebilir.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ev işleri, alım satım konuları gündeme gelebilir. Bu konudaki araştırmalarınızı yürürlüğe koymak adına iyi bir gündesiniz. Şanslısınız ve destekler görebilirsiniz. Ancak duygusal tutumlar sergilemek, ani öfke patlamaları yaşamak bu durumu olumsuz etkileyebilir. Sakin ve makul kalmayı, konuları birbirinden ayırmayı seçmelisiniz.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Düşüncelerinizi ortaya koyacağınız dinamik bir gündesiniz. Başkalarıyla fikir alışverişi içinde olmanız ve çevreden gelecek yeni desteklerden fayda sağlamanız söz konusu olabilir. Anlaşmalar ve işbirlikleri açısından da yapıcı etkiler görülebilir. Bu günlerde yeni arkadaşlıklar, sosyal çalışmalar daha fazla gündeme gelebilir. Günlük hayatın içinde ilerlemek için daha esnek planlar yapmalısınız.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızla alakalı partnerinizin yenilik istediğini fark edebilirsiniz. Kendinizi yenilemek için uygun bir gün. Kültürel konulara da ilginiz artabilir.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Karşına büyük miktarda zıtlıklar çıkabilir fakat bunlara çok takılmamaya gayret et. Kilit nokta, mantıklı kalıp olumlu bir bakış açısı benimsemek. Madalyonun öteki yüzünü kabul edip ve anlayışlı bir tutum takınıp olaylara güzel bir denge getirebilirsin. Fedakarlık yapanlar için destekleyici ve yardımsever ol ki daha rahat bir süreç yaşa.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu anda çok şey çok hızlı bir şekilde olabilir. Gün, içinden geçerken hızlı bir kasırga gibi gelebilir, ancak neyse ki, sizin açınızdan çok fazla çaba harcamadan işler sizin için yerine oturmalıdır. Sorunları daha hızlı çözebilir, duygularınızı başkalarına anlamlı gelecek şekilde iletebilir ve ilginizi çeken insanlara kendinizi pazarlayabilirsiniz. Sadece başkalarını etkilemeye o kadar odaklanmadığınızdan emin olun ki güveniniz kendini beğenmişliğe dönüşmesin.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygularınız yine coşkulu. İşinizle ilgili bazı konular yeniden gündeme gelebilir; bu defa eski hatalarınızı tekrarlamamaya çalışmalısınız. Ufkunuz açık. Duygu iniş çıkışları yaşamanız normal. Bugün çok çekicisiniz.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayatınızda her şey tıkır tıkır işliyor. Sorunlar, üzerine gittiğiniz anda neredeyse kendiliğinden çözülüveriyor. Maalesef gelecekte her anınız böyle olmayacağından, bugünlerin kıymetini bilin. Hiçbir ayak bağınızın olmamasını fırsat bilip, bu dönemde tüm zamanınızı ailenizle ve arkadaş çevrenizle geçirin. Onlarla olan bağlarınızın ne kadar güçlendiğini siz de hissedeceksiniz.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Koç; bugün yakın çevre ve kardeşinizle iletişiminiz artabilir. Eğitim alanına yönelebilir, yeni bilgi arayışına itilebilirsiniz. Ama bugün her söylenene inanmayın çünkü yanlış anlaşılmaların ve yalanların olabileceği bir gündesiniz. Aile ve ev hayatınızla ilgili değişikler yapabilirsiniz ama durumları abartabilir, tatmin olmakta zorlanabilirsiniz.

25 Temmuz 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Geçmişten ders almasını bilen ender kişilerden birisiniz. Bugün, dengeli ortamları tercih ederek seviyeli sohbetlerde bulunmayı istiyorsunuz. Karşıt düşüncelerin verdiği sıkıntılar yüzündenpotansiyeliniz düşüyor ve kendinizi mutsuz hissediyorsunuz. Maddi konularda güven arayışınız sürüyor ve beklemekten sıkıldınız.

25 Temmuz 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 43' 33" R
Ay
Akrep
26° 19' 49" R
Merkür
Başak
24° 43' 38" R
Venüs
Terazi
00° 43' 11" R
Mars
İkizler
19° 41' 53" R
Jüpiter
Koç
03° 16' 51" R
Satürn
Kova
19° 02' 07" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 41"
Neptün
Balık
23° 40' 24"
Plüton
Oğlak
26° 08' 07"
Chiron
Koç
14° 29' 43"
Lilith
Yengeç
18° 43' 52"
True Node
Boğa
13° 48' 28"
Son Güncelleme : 30/09/2022 00:40

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>