Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2017, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sevgilinizle aranızda oluşan problemler geçen süre içerisinde eski önemini kaybedecektir. Bu yüzden duygusal bakımdan bazı kısıtlayıcı etkiler de üzerinizden kalkacaktır. Yine de duygularınızın denetimini bırakmamalısınız.

Aldığınız etkiler bu gün özellikleyaşantınızdaki dengeleri korumakta zorluk çekebileceğinizi açıklıyor. Fakat arkadaş çevrenizden ve yakınlarınızdan, aradığınız desteği bulabilirsiniz.

Alışveriş yapmak isteyebilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Sonrasında huzursuzluk yaşamanız olası.

Yakın çevrenizdeki gelişmeler huzursuzluk yaratabilir. Bugün daha esnek olmaya bakmalı, yeni başlangıçlar yaparken çevresel şartlara önem vermelisiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor. Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz.

26 Mart 2017, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koçlar, Saat 09:43 Ay-Mars görünümü, maddi konuların derinlemesine analiz edilmesinde ve durum değerlendirmesinde yararlıdır. Burada önemsediğimiz nokta, zarara uğramamak ve kayıp yaşamamaktır. Hem geçmişte yaşananlar hem bugünkü durum gözden geçirilip, gerçekçi olunursa bu görünüm doğru tespitte bulunmanızı sağlar. Saat 11:23 Ay-Neptün kavuşumu, ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Yumuşacık bir enerjidir. Rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Duygularımızı içimize dönük bir şekilde gözden geçiririz. Hassaslaşırız. Sevgi ve şefkate daha fazla ihtiyaç duyarız. Saat 18:06 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu gerek çevre ilişkilerinde ve gerekse çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde zihnimizin hızlı çalışacağını, çözüm bulmaktan yana olacağımızı, yenilikleri uygulama hevesliliğimizin güçlü olduğunu gösteriyor. Şu sıralarda bir belirsizlik yaşıyorsanız, tarafsız bir bakış açısıyla sektörün ve şartların farkında olmamız gerekiyor. Ayrıca özel hayatımız, evimiz ve ailemizle ilgili konularda da benim düşüncelerim doğru demek yerine, başkalarının da görüşlerini dinlememizde yarar var. Saat 22:52 Ay-Pluto görünümü, mevcutve toplumsal durumumuza gerçekçi şekilde bakmanın önemi büyük. Köklü, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. Eğreti duran, sadece bir hevesle verilen kararların kalıcı olmayacağını bilelim. Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

26 Mart 2017, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Randevularını iptal edebilir, tatlı dilin sayesinde onların gönlünü alabilirsin çünkü senin için özel bir buluşma gerçekleşecek.

26 Mart 2017, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İçe dönmek ve ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz. Bilmediğiniz bazı konularla ilgili derin bir şüphe hissedebilir ve bunu konuşma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz.

26 Mart 2017, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Olayları zorlamak yerine akış içinde kalmaya bakın. Bugün geçmişten kaynaklanan ve bitmekte olan konular sizi daha fazla meşgul edebilir.

26 Mart 2017, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Koçlar istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanmayın yakında...

26 Mart 2017, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

 Yerinizde durmanızın zor olacağı bir gün olabilir. Sıradışının, denenmemişin peşinde olabilir,  sabırsız, hızlı ve ani davranışlar sergileyebilirsiniz. Kazalara, iletişim problemlerine dikkat etmelisiniz.

26 Mart 2017, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün, kafanıza göre hareket edeceksiniz. Çabuk sıkılacağınızdan, değişik olan her plan daha çok işinizi görecek. Maddi konularda aldığınız kararları uygulamadan önce gereksiz harcama yapmamaya özen gösterin.

26 Mart 2017, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Dün başlayan ruhani enerjiler devam edecek. Bilinçaltı ve meditasyon çalışmalarına katılmak için uygun bir günde bulunuyorsunuz. Sezgileriniz harekete geçebilecektir.Daha özgür hissetmek isteyeceğiniz, insani tüm ilişkilerinizde kabullenici ve sağduyulu bir yapıya dönüşmeniz mümkündür. Sağlık konusunda öncelikli olarak ruhsal ve ikincil olarak bedensel şifa bulmanız gerekir. Akşamüstünden itibaren enerjiniz yükselecektir. Üç gün boyunca sezgileriniz sayesinde maddi ve manevi değer yaratma motivasyonu bulabilirsiniz.

26 Mart 2017, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün zihniniz, oldukça faal olabilir. Uzaktaki hedeflerinizi net biçimde değerlendirmeniz, uzun vadeli planlarınıza daha geniş bir bakış açısıyla yaklaşıp kurgularınızda bazı değişikliklere gitmeniz, günün ana konuları arasında yer alabilir.

26 Mart 2017, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 13' 22" R
Ay
İkizler
24° 25' 59"
Merkür
Oğlak
17° 21' 47"
Venüs
Balık
06° 33' 16"
Mars
İkizler
10° 21' 31"
Jüpiter
Koç
06° 07' 31"
Satürn
Kova
25° 53' 46"
Uranüs
Boğa
14° 58' 46"
Neptün
Balık
23° 36' 34"
Plüton
Oğlak
28° 40' 35"
Chiron
Koç
12° 38' 57"
Lilith
Aslan
02° 40' 02"
True Node
Boğa
08° 39' 55"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:00

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>