Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Düşüncelisin Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2022, Salı

Aşk 70%
Para 90%
Sağlık 100%

Sevdiğin insan sayesinde yeni ortamlara girebilirsin bugün. Onun çevresinde ne kadar sevilen bir insan olduğunu görmek seni biraz kıskandırabilir. Ancak sevdiğin kişinin bu kadar değer görmesine sevinmen ve onu desteklemen gerekecek.

Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanabiliyorsunuz. İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.

Bugün paranı nasıl harcayacağın, onu nasıl kazandığından daha önemli olabilir. Zira kazanmak için ne yaparsan yap, harcarken hep aynı hatalara düşebilirsin. Bunu engellemek ve tasarruf planları yapmak önemli olabilir.

Sağlığın için daha çok önlem almak gerekebilir bugün. Egzersiz konusunda daha ciddi tedbirler için bir uzman görüşü alabilirsin hatta. Beslenme ve egzersiz konusunda özenli olman iyi sonuçlanacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Ailenle ilgili bazı sorunlar yaşaman mümkün olabilir. Karşılaşacağın sorunu çözmek için ailenin bir arada durması gerekecek o yüzden bugün. Farklı düşüncelere odaklanıp haklı çıkmaya çalışmamalısın.

26 Temmuz 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Birine kızgınsın ve bunu saklamakta zorlanıyorsun. Ne zaman bir araya gelseniz duygularınızı saklamakta zorluk çekiyorsun. Tam olarak neden böyle hissettiğinizi anlayana kadar kendi başınıza biraz zaman geçirin. Birinden beklediğiniz veya talep ettiğiniz şeylerde biraz bencil davranıyorsanız, bunun ilişkinize ne yaptığını düşünün.

26 Temmuz 2022, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevrende duyduğun bir evlilik haberine şaşırabilirsin. Arkadaşınla ilgili olan bu haber, seni sevindirecek olsa da bir yandan da düşündürecek. Sorunlardan kaçmak yerine, onlarla mücadele etmeyi öğreneceksin. İhtiyaçlarını karşılamak için çıktığın alışverişte, gereksiz alışverişlerin, harcamalarının artmasına neden olacak.

26 Temmuz 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Büyük bir işi başarmaya doğru ilerliyorsunuz. Kariyer hayatınızda kazanacağınız ivme sizleri güçlendirecek ve yeni projelere yöneltecek. Çok çalışacağınız ve kendinizi bulacağınız bir gün. Öfkenize yenilmeyin ve dürtülerinizi kontrol edin. Yaralayıcı konuşmalar yapmayın.

26 Temmuz 2022, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gün itibariyle evde sizi bağlayan ve üzerinize sorumluluk yükleyecek süreçler başlıyor. Ay Yengeç burcunda ilerlerken aile ile ilgili uğraşlara öncelik vermek sizi zorlayabilir. Ancak bu dönem yakınlarla ilişkileri güçlü tutma zamanı. Yerleşime ait konularda size ihtiyaç duyabilirler. Planlarınızı hızlı ilerletmeli,hayatına yönelik sorumluluklara yakın durmaya çalışmalı, istikrarı korumalısınız.

26 Temmuz 2022, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sosyalliğiniz ve insan ilişkileriniz sayesinde bugünlerde dostlarınızın dertlerine derman olabilir ve sadece yardım etmenin verdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz.

26 Temmuz 2022, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün sizin için duygusal açıdan yoğun bir gün olabilir. Bazen kendinizi çok fazla zorluyor ve hissiz bir robot gibi yaşamınızı sürdürebileceğinizi zannediyorsunuz. Bu çok da gerçekçi bir tutum değil çünkü siz Zodyak'ın en hassas burçlarından birisiniz. Dengeyi bulabilmek için uyum ve sevgiye ihtiyaç duyan birisiniz. Bugün biraz daha fazla dinlenip kendinize özen gösterin, olumlu tutumdaki kişilerle sohbet edin.

26 Temmuz 2022, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Güvensizlikler şu anda duygularınızı yönlendirebilir. Kendinizle ilgili bir şeyi olumsuz olarak görebilirsiniz. Bunun nedeni, muhtemelen birisinin olumsuz bir tepki göstermesi veya geçmişte sizi eleştirmesi olabilir. Bu, sizi bir süredir etkilemiş bir şey olabilir, bu yüzden değiştirmek imkânsız gibi görünebilir, ama değil! Güvendiğiniz biriyle bu konuyu konuşmayı deneyin. Kendinize karşı bakış açınızı olumlu yönde değiştirmenize yardımcı olacak bir bilgiye sahip olabilirler.

26 Temmuz 2022, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Organize işlerden müthiş keyif alıyorsunuz. Bugün yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni olayları takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Aktiviteleriniz için yoğun bir döneme giriyorsunuz.

26 Temmuz 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinde üstlendiğiniz her şeyde başarılısınız. Aldığınız önemli kararlar hep doğru çıkıyor. Ancak projeler üzerinde çalışırken ihtiyaç duyacağınız süreyi de mutlaka ayarlamalısınız. Enerji dolusunuz! Keyfinize bakın – dışarı çıkın, yeni yerler keşfedin. Arkadaşlarınızdan size katılmalarını isteyin – moraliniz yükselecektir. Sonuçta, kendinize oldukça güveniyor ve sakin hissediyorsunuz. Bu avantajı, mükemmel durumdaki zindeliğinizi sürdürmekte kullanın.

26 Temmuz 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Koç; bugün ev ve ailenizle ilgilenebilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz ama abartılı istekleriniz fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir. Maddi kaynaklarla ilgili ise hiç beklenmedik geleceğe kapı açan önemli gelişmeler gerçekleşebilir ayrıca para çıkışları da gerçekleşebilir. Dikkatli olmalısınız.

26 Temmuz 2022, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygusal ilişiklerinizde yaşadığınız çatışmaları çalışma arkadaşlarınıza olumsuz bir şekilde yansıtabilirsiniz. Siz; denge insanısınız ve bu tür davranışlarınız çevrenizde tepki oluşmasına neden oluyor. Bugün, Ay'ın konumu; maddi konuların önem kazanacağını ve bir takım araştırmalar içinde olacağınızı gösteriyor.

26 Temmuz 2022, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 43' 58" R
Ay
Akrep
26° 25' 33" R
Merkür
Başak
24° 43' 27" R
Venüs
Terazi
00° 43' 42" R
Mars
İkizler
19° 42' 02" R
Jüpiter
Koç
03° 16' 47" R
Satürn
Kova
19° 02' 06" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 40"
Neptün
Balık
23° 40' 24"
Plüton
Oğlak
26° 08' 07"
Chiron
Koç
14° 29' 42"
Lilith
Yengeç
18° 43' 55"
True Node
Boğa
13° 48' 29"
Son Güncelleme : 30/09/2022 00:50

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>